برنی 2020: چه مشکلی پیش آمد ؟

این یک مشکوکی آرام مبارزات انتخاباتی در تمام طول. بزرگ ملتهب تظاهرات بودند فریبنده برای عمق سیاسی سازش آنها پنهان. همیشه رو به رشد طرح های بزرگ را برای بازسازی اقتصاد آمریکا نشان داد کمتر و کمتر در ارتباط با واقعیت به عنوان پایه انگاره های واقعی سیاسی دستیابی به موفقیت همیشه کنار. این یک سیاست انقلاب در استراتوسفر از تخیل قادر به گرفتن بر روی حریف به عنوان شفاف خرده به عنوان DNC. کمپین مرخص خود را از گرفتن بروید و ادامه داد: گذاشتن اسلحه با هر حمله. در پایان این چپ خود را پرشور مؤمنان سرمایه گذاری تمام ایمان خود را در مسیح بدتر از زمانی که ما آغاز شده است.

ساندرز پیروان تعجب اند که در طول مبارزات انتخاباتی در مورد آشکار خطاهای استراتژیک و نسبت آنها برای انسان ضروری و مهربانی است که مسلم و بدون موازی در زمان سیاست آمریکا, اما نه توضیح واقعی. از لحظه ای که من تنظیم به طور جدی به این کمپین در اوایل سال 2019 من احساس چیزی است که خاموش بود. ساندرز در حال بازی خیلی خوب با رسانه ها. وجود دارد هیچ تلاشی برای افتراق خود را از مخالفان اصلی یعنی جو بایدن و سناتور الیزابت وارن. او فرض خودش ایدئولوژیک جبهه-دونده.

این اشتباهات از مفهوم تقویت خود بیش از چند بار به عنوان مبارزات انتخاباتی گشوده رسیدن به اوج در آخرین ماه و نیم از آیوا به گذشته روز سه شنبه شرکت کنند ،

هواداران نا امید شده بودند که ساندرز اجازه وارن دور با پوشیدن مترقی گوشته که در پلت فرم تنها یک شکل از سرمایه داری اصلاحطلبی که ساندرز هرگز روشن ساخته شده است. آن را تنها وارن خود ثابت وحی از رنگ واقعی خود به ویژه در عدم دفاع از مدیکر برای همه, که منجر به او انداخت. او به دست آورد سحر و جادو و طلسم به ناپدید می شوند مخالفان توسط تک تفکر تمرکز خود را در, پیام, برخی از ما فکر در هفته منتهی به آیووا?

اما بود که خود را چپ و او همیشه استاد از آن است. هنگامی که DNC رو به برنج حمالت همیشه از آیووا Sanders اردوگاه تا به حال هیچ پاسخ ساخته شده است که هر گونه تفاوت. در هر مرحله از ادامه جانبه خلع سلاح متحدان این باورند اگر در حال حاضر زمان ساندرز در نهایت موضع در برابر DNC طرح به دنبال تضعیف جنبش خود و پیروان خود را, اما او هرگز. اغلب ما شد طعنه فقط با کمی مقاومت مواجه, اما کافی نیست, یک الگوی است که واقعی باقی مانده تا پایان.

وجود اعتراض پس از آیووا حزبی بحران که او را محروم از ضروری شتاب. ساندرز هرگز به چالش کشیده DNC صندلی تام پرز به گام پایین و یا هر گونه دیگر مقامات درگیر انتخاب را قبول رسانه ها روایت از نزدیکی برابری با پیت Buttigieg. مبارزات انتخاباتی خود در واقع bragged در مورد جلو بودن در رای مردمی در آیووا ارائه یک سیگنال روشن به حزب تأسیس که از همه بیشتر shenanigans خواهد بود قابل تحمل است. بود و این جای تعجب است که ساندرز هرگز یک موضوع آشکار رای دهندگان سرکوب و عجیب و غریب نتایج انتخابات رخ داده است که در همه جا در سه شنبه? که او حتی رفت و همراه با آخرین روز سه شنبه شبه اولیه با انتخابات در تعلیق و تمام عیار بیماری همه گیر در حال پیشرفت نه تنها خواستار آشکار توقف چنین نمایش مسخره انتخابات اما به طور کامل اذعان نتایج و در عین حال دوباره ؟

بسیاری از ساندرز مدافعان مشروع بمب در طول مبارزات انتخاباتی چگونه او احتمالا می تواند در قادر مطلق جهانی الیگارشی و رسیدن به هر یک از سیاست های پیشنهادی به عنوان رئیس جمهور اگر او نمی تواند در دو زمان DNC نخبگان با sleazy نقشه. اگر حزب به سرعت coalesced در اطراف یک استقرار نامزد کجا بود پیشگیرانه استراتژی برای مقابله با آن ؟ دوباره آن وجود ندارد چرا که این حزب هرگز دیده می شود به عنوان دشمن فقط مناسب پلت فرم که بر اساس آن به کوه نبرد ایده ها.

ساندرز’ “انقلاب سیاسی” بود که همیشه تنها یک انقلاب در پای صندوقهای رای. آن را تا به حال هرگز یک خیابان جزء آن است و هرگز به معنای هر گونه. این درست است که ساندرز شده است بخشی از مردمی عمل از هر نوع پس از پایان غم انگیز از کمپین 2016, عاشقانه ایستاده با معلمان در اعتصاب یا مهیج برای شرایط بهتر در آمازون و دیزنی اما اقدام مستقیم هرگز به معنای بخشی از انقلاب سیاسی علیه آشکارا توطئه نخبگان.

بدون آبشاری, تشدید و تا کنون بیشتر گوش خراش خیابان استقرار توسط برخی از سپاه خود را از حامیان جوان به خصوص لاتین تبار و دیگر اقلیت ها هیچ شانسی بود که قابل پیش بینی DNC دسیسه می تواند counterbalanced. که گزینه هرگز بر روی کارت است که به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد انقلاب سیاسی ما قرار بود به پشت, با این انتظار که این امر کاهش جهانی الیگارشی در اختیار هر شکل دیده می شود و کلیه قدرت. چنین رویدادی هرگز اتفاق افتاده در تاریخ جهان پس یا ما ساده لوحانه به این باور آن می تواند رخ دهد و یا ما گرفته شد همراه برای سوار شدن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این آشتی جویانه ساندرز از 2020, قدیمی, خریداری شده به کل استدلال در برابر خود electability زمانی که او رفت به عنوان محترم اگر تا حدودی begrudged سالمند دولتمرد با حزب دموکرات را به امتناع از قبول هر یک از تخلفات سیاسی بود که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در وهله اول. به جای او بود از ساختن غیر عمدی مورد بایدن در تمام طول زمانی که او در شرکت Russiagate و استیضاح خود absolving paranoias غذا به ترس دموکراتیک رای دهندگان تمایل به بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش. اگر شما هرگز در, اوباما چگونه می توانم شما را متوقف و خود را ستوان?

این توضیح می دهد که از دست رفته فرصت برای خراب کردن بایدن در سر-به-سر بحث تاریخ و زمان آخرین یکشنبه. آن لحظه ای اوج ناامیدی برای ساندرز مؤمنان به عنوان سناتور گذشت تا فرصت پس از فرصت نه تنها بی اعتبار بایدن به عنوان یک کلید آمر شکست خورده قانون مراقبت مقرون به صرفه و دیوار خیابان نجات که هر دو به تازگی همگرا در جامعه پذیری به coronavirus اما همچنین جذب تکرار ضربات بدن با هدف اعتبار خود را سیاسی انقلاب است. به جز 20 دقیقه انگیختگی زمانی که ساندرز در معرض بایدن برای دروغ گفتن در مورد امنیت اجتماعی, بقیه زمان او نه دفاع از خود و یا پیروان خود را در برابر باطل قلدری دادن قدرتمند جدید دسته سه تایی زندگی به استقرار.

در این لحظه اولیه آن خواهد بود همه بیش از حد آسان به اعتبار ساندرز مبارزات انتخاباتی با برخی از موفقیت برای حرکت گفتمان سیاسی چپ. به عنوان وحشت در سراسر coronavirus نشان می دهد, با این حال, آن را آسان به مانور رای دهندگان نسبت به اقداماتی که صدا و عملی و در عین حال تنها تقویت نئولیبرالی نابرابری. The post-9/11 قانون اساسی منظور شده است با توجه به یکی دیگر از سریع تحکیم.

واقعا چه شکست خورده بود در کل ایده معشوق برخی از هزاره popularizers در پنج سال گذشته که حزب دموکرات در واقع می تواند وفراهم توسط بدون درد عمل رای گیری به تنهایی. به اصطلاح “داخل و خارج از استراتژی” که به دنبال افشای perfidy از نخبگان از طریق نصب آشکارا مترقی مبارزات انتخاباتی درون حزب دموکراتیک نشان داده شده است به یک شکست توجهی. اگر ساندرز آن را نمی تواند در کار دوم خود را پی در پی مبارزه با حتی بیشتر از یک توده زیر پس چه کسی می تواند ؟ نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز در حال حاضر پیشنهاد شده به عنوان وارث از داخل و خارج از استراتژی است که به احتمال زیاد برای دیدار با همان سرنوشت غم انگیز در دست حزب خودی.

ساندرز نمی خواهد سوار شخص ثالث چالش این زمان در اطراف, فقط به عنوان او نه قبل از آن. او در کمپین 2016 شد قوی تر است زیرا که تهدید بود که همیشه روی میز است. او می گفت که او نمی خواهد آن را انجام دهد اما هیچ کس واقعا می دانست آنچه که او انجام می دهد. شرایط ایده آل و یک فرصت خوب وجود دارد که او را مجبور به پایان رسید که دو حزب duopoly یک بار و برای همه است. این زمان در اطراف خود تعهد و وفاداری به احتمالی نامزد شده رایگان مجوز به حزب نخبگان به تضعیف او توسط هر تصور معنی. هیچ راهی وجود دارد که برنی 2020 که قرار بود به نفع خود بدون که تهدید به عنوان یک تکرار تلویحی.

همه ساندرز خطاهای استراتژیک و سپس پیروی از اصل فلسفی تصور غلط است. یک انقلاب سیاسی تفسیر صرفا به عنوان یک انتخابات انقلاب disavowing هر استراتژی موازی در اختیار رقیب نخبگان محدود بود به شکست است. ساندرز می تواند هرگز در وارن یا بایدن چرا که او بود که همیشه در حال اجرا به عنوان یک نهاد نامزد نوع شفاعت است که ایده های او بودند غیر تهدید کننده و جریان اصلی. در عین حال نیروی خود را از سیاست های پیشنهادی بود که همیشه ضرب رقیق ارتباط خود را با حزب پیام که مغلوب ساختن پیشی جستن است تهدید وجودی ما نه بی اعتبار شخصیت مانند بایدن که در پشت هر سیاست تخلفات که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن.

جالب توجه است که هر چند ساندرز ارائه کرده است یک برنامه دقیق برای هر تصور سیاسی و اجتماعی بیمار وجود ندارد هر بخش به طور خاص اختصاص داده شده به آزادی های مدنی در وب سایت خود را. من همیشه فکر می کردم این fatuous به این باور است که ما می تواند مدیکر برای همه یا دانشجو لغو بدهی در حالی که نگه داشتن post-9/11 Orwellian دولت در محل; coronavirus رم سمت نامزد از قدرت و وضع موجود سفارش در حال حاضر روشن ساخته. ساندرز نیز ندارد هر گونه پیشنهاد برای نرم کردن حزب duopoly با کاهش رای دسترسی و یا تشویق نمایندگی تناسبی اما بعد از آن دوباره او با یک مرد در حال حاضر نیست او ؟

ساندرز می تواند ثابت کند کل این تحلیل اشتباه تصرف بزرگترین فرصت است که هنوز استعداد بوده به او حتی بیشتر از بایدن بحث است. جدا کردن صندلی مقدماتی به مه از سردرگمی جایی که تعلق دارند, او هنوز هم می تواند یک مورد که خود را تنها رفاه اجتماعی فلسفه می تواند در دیدار با بحران coronavirus و مشابه دیگر خرابی. او می تواند پرتاب دستکش بلند به نخبگان فراموش سه ماه گذشته به عنوان یک خواب بد و درخواست برای دیدار با آنها را در (مجازی) کنوانسیون با نتیجه تا در هوا. او می تواند خود را بسیج ده ها میلیون پرشور هواداران آنها را فکر می کنم فراتر از تدارکات خالص سیاست های انتخاباتی. نه سجده به حزب فشار به تن به بایدن و تایید او به زودی او هنوز می تواند در تغییر شکل کل چشم انداز انتخابات عمومی با جنبش خود را در جلو و مرکز آن است. اما ما در حال حاضر می دانیم که چه چیزی او را به انجام پس از یک بیت از اذیت کردن ما نمی کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im