نه خود را تنظیم تلویزیون مجموعه: بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., به خوبی می تواند رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا است.

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط صبح مشورت روز پس از نیوهمپشایر اولیه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی منجر بسته از نامزدها در میان دموکرات اولیه رای دهندگان در سراسر کشور 29 درصد از رای دهندگان بالقوه گفت: آنها می خواهم به او رای اگر دولت خود را حزبی یا اولیه بودند امروز برگزار شد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک بار در سرب در حال حاضر مسیرهای کامل 10 امتیاز پشت سر ساندرز با میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق مک کینزی مشاور-تقدیر-South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., در سوم و چهارم و پنجم بود.

در همان نظرسنجی 29 درصد از دموکرات ها فکر ساندرز و بایدن شد و به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بی مهابا 12-نقطه قطره به صورت بایدن از سازمان پست-نظرسنجی آیووا و شش نقطه برای افزایش Sanders. (بلومبرگ رز هفت امتیاز به 25 درصد احتمالا به قدرت عظیم خود را آگهی خرید).

تغییر در دو مردان چشم انداز است و حتی برجسته تر در میان رای دهندگان سیاه شده اند که برخی از بایدن را قوی ترین حامیان خود را درک بایدن به عنوان ترین electable نامزد سقوط کرد 10 امتیاز به 21 درصد در حالی که ساندرز رز نه امتیاز به 32 درصد است. است که به خصوص بد برای بایدن با توجه به این که او را محور بسیاری از زمین خود را در اطراف در حال امن ترین شرط در برابر تهمت — در نظر گرفتن بسیاری از دموکرات رای دهندگان به خصوص مردم, رنگ, رتبه بسیار در تفکر خود را.

اما به عنوان بایدن را مورد برتر خود electability فرو می ریزد و آن را حس می کند که رای دهندگان را به نگاه دوم در ساندرز که علاوه بر رای گیری و در مقابل تهمت راستا بیشتر از نزدیک با حزب دموکرات پایه — به خصوص با توجه به برخی از نظرسنجی ها و رای دهندگان اسپانیایی — بر روی کلید سیاست مسائل مانند مهاجرت و “مدیکر برای همه است.”

آیا رای دهندگان راست به باور برنی? در حالی که نظر سنجی فقط می توانید به ما بگویید که خیلی در این برهه یکی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه بررسی همه ثبت نام رای دهندگان نشان می دهد که او به خوبی انجام می دهند در یک سر به سر در برابر تهمت و ضرب و شتم او را 51-43 درصد; در همان نظرسنجی بایدن بهترینها تهمت 50-43 و بلومبرگ می کند بنابراین 51-42. ساندرز, اما, نظر سنجی بهترین در برابر تهمت با مستقل — که حس می کند به عنوان او طولانی ترین خدمت مستقل عضو کنگره در تاریخ ایالات متحده است.

و او را ضرب و شتم یک جمهوری خواه وقت زمانی که او برای این خانه در سال 1990 و 2006 سنا مسابقه توسط کوه در می رم یک صندلی بود که اشغال شده توسط جمهوری خواهان برای 144 سال است. آیا او می تواند همین کار را در سطح ملی زمانی که آمریکایی ها رای باید از طریق فیلتر جنون از کالج انتخاباتی و تمام انواع سرکوب رای دهندگان مشخص نیست اما حداقل ساندرز’ مخالفان باید شواهد کمی وجود دارد که او “نه electable” در مکان هایی که تمایل به ترجیح می دهند بیشتر محافظه کار نمایندگی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید تحت تاثیر قرار: در آشکار مکالمه ضبط شده منتشر شده توسط لو Parnas’ تیم حقوقی رئیس جمهور گفت که او معتقد است که هیلاری کلینتون شده خواهد بود “سخت تر” به ضرب و شتم در سال 2016 به حال او انتخاب ساندرز به عنوان همسر در حال اجرا: “او را تنها من نمی خواهم او را انتخاب کنید.”

ساندرز’ حامیان خود را باور دهه سابقه مبارزه اجتماعی و عدالت اقتصادی و انتقاد از فساد سیاسی ایجاد خواهد شد مردم در انتخابات عمومی که اصلا عادت رای — یک گروه که کج جوان فقیر و غیر سفید.

و در حالی که غیر از رای دهندگان انحراف کمی محافظه کارانه تر از دموکرات ها رای گیری در مسائل اجتماعی آنها نه تنها حمایت تک پرداخت کننده بهداشت و درمان در نرخ های بالاتر اما 51 درصد نیز می خواهید “از حزب دموکرات خواهد شد که تغییر اساسی امریکا است.” آیا این صدا مانند هر کسی می دانید ؟

به خود را پر انرژی و فعال, پایه ساندرز است که نادر نامزدی که ترکیبی از حروف درشت, ایده های مترقی با واقعی مسیر به پیروزی انتخاباتی. (بدون جرم سابق تشکر. دنیس کوسینیچ D-اوهایو.) ما تا به حال برای چندین دهه به عنوان رهبران حزب گفته اند که آنها را عشق به مبارزه برای چیزهایی مانند تک پرداخت کننده, بهداشت و درمان, کمک درسی رایگان, عمومی, کالج عدالت کیفری و اصلاحات اگر تنها آن چیزهایی نیست خودکشی سیاسی. آن زمان ساندرز’ شورشیان 2016 نامزدی به کشیدن و گفتگو را به سمت چپ و در حال حاضر او را به عقب با حتی بیشتر برنامه بلند پروازانه.

این نیروهای اجتماعی که رو ساندرز به مرحله ملی در سال 2016 پس از سال ها به عنوان یک صدای مبهم برای پیشرفت به نظر می رسید به تعجب و حتی او را — و حتی بیشتر از آخرین بار او را در حال اجرا را به نفع خود و نه فقط برای شروع یک گفتگو.

البته نامزدی خود را هرگز گرفته شده است راه آن را در سال 2016 و یا دوباره در سال 2020 اگر مردمی جنبش مانند جنبش اشغال وال استریت و زندگی موضوع تا به حال قدرت به طور منظم طبقه کارگر و مردم را مورد بحث ما سیاسی-اقتصادی سیستم عدم تحویل در وعده های خود برای همه به جز چند خوش شانس. و اخیرا در سراسر کشور موجی از معلمان اعتصاب هر دو تغذیه و تغذیه توسط جنبش پشت Sanders.

به عنوان او علاقه یادآوری مردم ساندرز می داند که تغییر واقعی می آید از پایین به بالا و نه از بالا به پایین. تا سال 2020 است و نه فقط در مورد انتخاب برنی ساندرز; این مورد تغییر توازن قدرت به دور از “میلیونرها و میلیاردرهای” و نسبت به افرادی که سهم عمده ای از کار که در جامعه ما اجرا می شود. و برنده و یا از دست دادن آن مبارزه — که شامل بسیاری از مشکلات به هم پیوسته — ادامه خواهد داد.

با شعار “نه من. ما” ساندرز اذعان او بخشی از چیزی بزرگتر از خودش: یک جنبش برای عدالت اجتماعی و دموکراسی اقتصادی برای مقابله با تهدید جناح راست استبداد. بنابراین فکر نمی کنم در مورد آن را به عنوان رای دادن به او فکر می کنم در مورد آن را به عنوان رای گیری برای همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im