برنی ساندرز است راست, در حال حاضر زمان برای کالج

پس از فارغ التحصیلی از کالج در آخرین سال حیات Rahmeto نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر و برنامه ریزی شده به کار دو شغل به صرفه جویی در پول برای مدرسه قانون است. سپس همه گیر رسید. او از دست رفته یک کار با خطوط هوایی دلتا و چشم انداز برای پیدا کردن یکی دیگر از تلخ شد.

خوشبختانه با پدر و مادر خود را ارائه اجاره مسکن Rahmeto متوجه او می تواند به استطاعت او در کالج محلی در اوماها نبراسکا که در آن او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک مشاور حقوقی گواهی برنامه.

از آن هزینه خواهد شد Rahmeto حدود 6000 است. “این است که ارزان ترین و کم هزینه ترین راه موثر برای پیدا کردن اگر مدرسه قانون است آنچه که من واقعا می خواهید برای انجام با زندگی من” Rahmeto به من گفت.

بیکاری جوانان است و در آسمان رسیدن به بیش از 20 درصد برای افراد 16 تا 24 این ماه ژوئن است. مانند Rahmeto بسیاری دیگر از فارغ التحصیلان اخیر ممکن است تصمیم به ادامه تحصیلات خود به جای ورود به بازار کار.

با چند شغل در دسترس تحت بحران کنونی آن را حتی بیشتر مهم است به از بین بردن موانع مالی برای ادامه تحصیل.

اما همه باید دسترسی به اجاره مسکن و یا یدکی $6,000 کالج—مهم نیست بالا رفتن سرسام آور هزینه از دانشگاه های سنتی.

با توجه به یک سال 2018 مطالعه از لوی موسسه متوسط هزینه شهریه کالج بیش از دو برابر به عنوان یک سهم از متوسط درآمد خانوار بین سال های 1990 و 2014. از جمله اتاق و هیئت مدیره به طور متوسط هزینه از دانشگاه است که بیش از یک سوم از یک خانواده معمولی درآمد.

این کمک می کند تا توضیح دهد که امروز کل بدهی وام دانشجویی از $1.6 تریلیون.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این هزینه های بالا به خصوص مشکل برای جوامع فقیر و مردم از رنگ مانند Rahmeto که تا کنون سهم بیشتری از شدت مدیون وام گیرندگان از سهم خود را از جمعیت دانشجویی.

با چند شغل در دسترس تحت بحران کنونی آن را حتی بیشتر مهم است به از بین بردن موانع مالی برای ادامه تحصیل.

سناتور برنی ساندرز پیشنهاد کرده است یک کالج برای همه طرح که از بین بردن شهریه ها و هزینه ها در چهار سال کالج ها و دانشگاه ها و کالج ها. علاوه بر این, آن را لغو بدهی های دانشجویی برای 45 میلیون آمریکایی در ظرف شش ماه و اطمینان کم درآمد دانش آموزان می توانند با حضور در دانشگاه بدهی رایگان.

رایگان کالج پیشنهادات را دریافت پشتیبانی از تعداد فزاینده ای از سازمان ها از جمله مردم فقیر را در مبارزات انتخاباتی.

در یک “اخلاقی بودجه” پیشنهاد شد با موسسه مطالعات سیاست آنها اشاره می کنند که این سرمایه گذاری به نفع کل کشور — نه فقط دانش آموزان است. یکی کالیفرنیا مطالعه آنها استناد یافت که برای هر 1 دلار سرمایه گذاری در کالج ها و دانشگاه های دولتی به دست آورده $4.50 به دلیل کاهش فقر کمتر دستگیری و incarcerations و بالاتر درآمدهای مالیاتی.

ساخت کالج رایگان برای همه دانش آموزان نیز کمک به پاک کردن این ننگ از کمک های مالی. Rahmeto که متولد ایالات متحده به اتیوپی صدای پدر و مادر مهاجر گفت که او اغلب احساس دانش آموزان دیگر نگاه کردن به او برای داشتن کمک های مالی به عنوان مقطع کارشناسی در فرانکلین و مارشال کالج, Lancaster, Pennsylvania.

“آن را مانند آنچه من متاسفم من متولد به یک زندگی که در آن پدر و مادر می تواند استطاعت به پرداخت 60-برخی از هزار دلار در سال,” او گفت:. “اما چرا من هیچ کمتر مستحق تر از شما ؟ من حتی سخت تر برای دریافت کنید که در آن من در حال حاضر.”

حتی قبل از همه گیر هزینه های گزاف آموزش عالی برگزاری بود کشور ما به عقب. که به ویژه در حال حاضر. دانشگاه آزاد اجازه می دهد افراد جوان که نمی تواند پیدا کردن شغل در حال حاضر به یادگیری دانش و مهارت های جدید است که بهتر موقعیت آنها را به پیوستن به بازار کار پس از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>