برنی ساندرز را تحت الشعاع دشمنان در نوادا; Pete Buttigieg مدعی بی نظمی

Feb. 23 (UPI) — دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز نگهداری یک فرمانده سرب در نوادا قفقاز در شب یکشنبه با نزدیک به 90 درصد از آرای شمارش.

رسانه های متعدد اعلام کرد سناتور ورمونت برنده در شنبه شب پس از او برنده کثرت نمایندگان. یکشنبه شب ساندرز بود 47.1 درصد از نماینده معادل در 6,120 با 87 درصد از حوزه گزارش.

ساندرز باقی ماند و جلوتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به دست آورده 2,723 هيئت دولت معادل 21 درصد و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با 1,772 در 13.7 درصد است.

“در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت: به یک پیروزی جشن در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت ساندرز در پیروزی خود را پنج شنبه قبل از ترک کاخ سفید برای سفر به هند است.

“من فکر می کنم آن را یک پیروزی بزرگ برای برنی ساندرز” او گفت:. “خواهیم دید که چگونه از آن همه معلوم است. آنها مقدار زیادی از برنده شدن را انجام دهد.”

Buttigieg انتخاباتی اواخر شنبه شب با ارسال نامه ای به نوادا دولت حزب دموکرات درخواست آن را برای ارائه در اوایل رای و فرد در مجموع رای توسط حوزه اصلاح هر گونه خطا شناسایی شده توسط کمپین در اوایل رای گیری و تراز دوم و توضیح دیگر ناهنجاری ها در داده ها قبل از انتشار نهایی حزبی نتایج.

در این نامه مدعی است که روند یکپارچه سازی اولیه آرا به نتایج این فرد در قفقاز “گرفتار شد و با اشتباهات و تناقضات” بیان کرد که Buttigieg انتخاباتی دریافت بیش از 200 گزارش حادثه از حوزه در سراسر کشور.

این اتهامات از Buttigieg کمپین آمده پس از مسائل در آیووا قفقاز مربوط به یک برنامه مورد استفاده برای گزارش نتایج. یک recanvass از 81 حوزه نشان داد که Buttigieg سرب در دولت نمایندگان بیش از ساندرز افتاده بود به .08 درصد به عنوان شهردار سابق South Bend, Ind., دریافت 26.186 درصد و سناتور ورمونت دریافت 26.182.

در نوادا ایالت ماساچوست الیزابت وارن دریافت 1,243 هيئت دولت معادل در 9.6 درصد در حالی که میلیاردر تام Steyer دریافت 604 در 4.7 درصد مینه سوتا بهداشت ، ctq کردم 506 در 3.9 درصد و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به دست آورد صفر است. تاجر اندرو یانگ و سابق مریلند congressman John Delaney دریافت پنج کلرادو بهداشت ، مایکل بنت دریافت دو و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک دریافت یکی اینکه آنها را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را.

سابق رژیم صهیونیستی نیویورک. مایکل بلومبرگ بود و نه در انتخابات در نوادا و نه او به نظر می رسد در انتخابات در کارولینای جنوبی به عنوان مبارزات انتخاباتی خود گفته است آنها را نبرند چهار مقدماتی و به نظر می رسد در باله در 14 متحده برای سه شنبه در مارس 3.

ساندرز آگهی همه نامزدها به عنوان کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه با 34 کنوانسیون ملی نمایندگان به دنبال Buttigieg در 23 با Warren Klobuchar و بایدن بیشتر است.

بایدن به دنبال تشویق هواداران خود در لاس وگاس پس از نوادا انجمن تماس ساندرز’ وضعیت به عنوان یک خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“ما زنده هستیم, ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن به برنده می شود.” “I ain’t سوسیالیستی. I ain’t a plutocrat. من یک دموکرات — و من به آن افتخار می کنم.”

نامزدهای دموکرات به دنبال پرونده خود را به رای دهندگان در یک بحث در کارولینای جنوبی روز سه شنبه با Steyer دوباره زمینه Sanders, Buttigieg بایدن Warren Klobuchar و بلومبرگ.

Steyer آمار رای گیری مورد نیاز برای بحث بر اساس نتایج حاصل از یک CBS اخبار/نظرسنجی در کارولینای جنوبی منتشر شد صبح یکشنبه پس از ناکامی در جلب رضایت رای گیری مورد نیاز برای نوادا بحث است که در آن کنوانسیون ملی دموکرات ها برداشته اهداف مالی اجازه می دهد بلومبرگ به شرکت برای اولین بار. بایدن که منجر نظرسنجی با 28 درصد و به دنبال آن ساندرز با 23 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>