برنی ساندرز پیشنهاد برای $2 تریلیون Coronavirus طرح اضطراری شامل $2,000 مستقیم پرداخت های ماهانه برای هر آمریکایی

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز مطرح گسترده برنامه سه شنبه شب که خواستار حداقل 2 تریلیون دلار در بودجه اضطراری—از جمله بهداشت و درمان رایگان و مستقیم پرداخت نقدی از 2000 $در هر ماه برای هر آمریکایی—به عنوان یک راه برای “بسیج در مقیاس دیده نمی شود پس از برخورد و جنگ جهانی دوم برای جلوگیری از مرگ و از دست دادن شغل و اقتصادی خراب کردن” ناشی از کشنده و تهدید در حال رشد از شیوع کروناویروس در حال حاضر گسترده در ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان.

“ما باید تضمین کنیم که هر کسی که نیاز به مراقبت می توانید آن را به صورت رایگان اطمینان حاصل شود که تمام کارگران همچنان از دریافت حقوق به طوری که آنها می تواند به پایان می رسد دیدار و توقف شرکت های غول پیکر و دیوار خیابان از بهره شیوع.”
—سن. برنی ساندرز

“در شرایط بالقوه مرگ و میر و تاثیر بر اقتصاد ما بحران ما از coronavirus است که در مقیاس یک جنگ بزرگ و ما باید بر این اساس” ساندرز گفت: در جمعه شب آدرس. “ما باید شروع به فکر کردن در یک مقیاس قابل مقایسه با تهدید و مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از مردم کار افراد کم درآمد و آسیب پذیر جوامع و نه فقط شرکت های غول پیکر و دیوار و خیابان است.”

این طرح جدید که ساندرز در زندگی جریان آدرس درست قبل از انتخابات بسته در رای گیری اولیه متحده Illinois, فلوریدا و آریزونا—به سیاست جدید اطلاعات خود را به تماس های مکرر که در پاسخ به coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 بود به اندازه کافی قوی و هدفمند به طور خاص برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز به آن انجام می شود و در راه است که مراکز هر دو کوتاه مدت و بلند مدت سلامت کشور را به مردم و اقتصاد آن است.

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده اعلام شد در هر یک از مقدماتی مسابقات—اضافه کردن به خود را در حال حاضر قابل توجه نماینده رهبری—آزادی طرح جدید توسط ساندرز روشن ساخته است که سناتور ورمونت هنوز هم معتقد است که او دارای یک نقش و یک چشم انداز برای به اشتراک گذاشتن با ملت حتی به عنوان چشم انداز خود را برای کسب نامزدی حزب دموکرات را ادامه خواهد داد به کاهش.

“در این لحظه از بحران ضروری است که ما در کنار هم” ساندرز گفت. مرجع مردم در ایالات متحده در حال حاضر از کار کسانی که بیمار یا ترس که آنها و یا کسی که به آنها عشق می تواند تبدیل به بیمار و همه نگران توانایی خود را برای آزمایش یا درمان اگر آنها نیاز دارید—ساندرز تاکید کرد, چگونه آن را در حال حاضر ضروری است که نیازهای افراد مشغول به کار و آسیب پذیر در جامعه هستند را قبل از منافع شرکت های بزرگ و یا کسانی که به دنبال سود در میان جامعه گسترده شوک.

این طرح را تضمین می کند که تمام نیازهای بهداشت و درمان مربوط به کروناویروس خواهد بود رایگان و در دسترس برای همه از جمله تست هر گونه درمان و در نهایت—که در دسترس نیست—واکسن. این طرح همچنین خواستار چشمگیر سرمایه گذاری در سیستم بهداشت عمومی—از جمله فوری تعمیرات اساسی در شرایط تست برای ویروس—و افزایش آمادگی و پشتیبانی از خط مقدم پزشکی کارگران و بیمارستان و درمانگاه و مراکز بهداشتی و درمانی. این امر همچنین بسیج گارد ملی ارتش سپاه مهندسین نظامی و منابع برای ساخت بهداشت و درمان ظرفیت در سراسر کشور.

در اقتصادی, جبهه ساندرز’ طرح مسئله مستقیم و پرداخت نقدی در قالب $2,000 بررسی برای هر آمریکایی در هر ماه برای مدت بحران است. این طرح همچنین ایجاد چه ساندرز کمپین خواستار “اضطراری بحران اقتصادی مالی سازمان” خواهد بود که به اتهام دست زدن به رکود مالی به راه انداخته است در حال حاضر جهانی همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما باید تضمین کنیم که هر کسی که نیاز به مراقبت می توانید آن را به صورت رایگان اطمینان حاصل شود که تمام کارگران همچنان از دریافت حقوق به طوری که آنها می توانید به پایان می رسد دیدار با” ساندر گفت: “و توقف شرکت های غول پیکر و دیوار خیابان از بهره شیوع.”

با توجه به Sanders, کمپین سه اصل اساسی از طرح خود هستند:

  • توانمند سازی مدیکر به اطمینان حاصل شود که هر کس دریافت مراقبت های بهداشتی
  • ایجاد اورژانس اقتصادی بحران مالی آژانس برای مدیریت بحران اقتصادی
  • ایجاد یک نظارت آژانس برای مبارزه با شرکت های بزرگ فساد و قیمت-درآوردن

هر اصل بود گذاشته در جزئیات طرح جدید—به نام “واکنش اضطراری به بیماری همه گیر کوروناویروس”—ارسال شده در وب سایت این کمپین را. ساندرز نیز دقیق این طرح در زندگی خود آدرس به ملت جریان سه شنبه شب. سازمان دیده بان آن را به طور کامل:

در اظهارات خود ساندرز گفت: کشور در حال حاضر رو به یک سری از بحران های به هم پیوسته—از جمله گسترش عفونی ویروس یک بحران اقتصادی باعث شیوع و یک فاجعه سیاسی ناشی از نادرست از این فاجعه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان در کنگره است.

در حالی که او اعتراف کرد او را پاسخ و به نام مردم آمریکا به پا می خیزند و صدای خواسته های خود را—او گفت که او خواهد بود و آوردن طرح خود را به هموطنان خود قانونگذاران در کنگره بلافاصله در تلاش برای فوریت اجرای طرح ها در راستای سیاست ها و اصول او مندرج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de