برنی ساندرز می گوید: فراتر از باور است که “فوق العاده عاشق’ مغلوب ساختن پیشی جستن را قربانی زندگی به برگزاری تولسا تجمع

روز دوشنبه بزرگترین روزنامه در Tulsa, اوکلاهما اعلام کرد در سرمقاله خود نوشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه خوش آمدید” به برگزاری یک کمپین رالی در شهر برای این آخر هفته.

روز جمعه یک قاضی محلی را تکذیب کرد تلاش مسئولان شهرستان و کسب و کار و سود در تولسا به زور رئیس جمهور برای اجرا اجتماعی فاصله و دیگر پروتکل های ایمنی اگر این رویداد در واقع برگزار شد.

در همین حال مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که تراکم حدود 19,000 مردم به داخل سالن BOK مرکز آرنا نشان دهنده یک “فوق العاده خطرناک” خطر برای هر دو شرکت کنندگان و دیگران در جامعه با توجه به احتمال Covid-19 گسترش یافته است. حتی Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در مغلوب ساختن پیشی جستن اداره گفت: در این هفته که او نمی خواهد در این تجمع است. “البته نه” Fauci گفت: روزانه وحش.

اما به عنوان برگ برنده قول داده است را از طریق رفتن با این رویداد صرف نظر از اعتراضات متعدد بهداشت ، برنی ساندرز گفت ” آسوشیتد پرس در مصاحبه ای که آن را فراتر از باور است که رئیس جمهوری جمهوریخواه خواهد چنین کاری بکند.

“من آن را به معنای واقعی کلمه غیر قابل درک است که این رئیس جمهور است که فوق العاده عاشق است و حاضر به فدا کردن سلامت نه تنها از افرادی که حضور خود را در داخل رالی اما کسانی که در تماس با افرادی که در داخل سالن تجمع” ساندرز گفت: AP.

“شما باید مقامات دولتی در اوکلاهما التماس او را به انجام این تجمع,’ ساندرز اضافه شده است. “این است که در سرپیچی از آنچه علم به ما گفتن مناسب است. و رهبر از دولت ایالات متحده است که علم هجوم به منظور شنیدن به سلامتی از هواداران خود. آن است که فوق العاده غیر مسئولانه است.”

به عنوان AP یادداشت حتی اوکلاهما کالیفرنیا ، کوین Stitt پیشنهاد کرد که تهمت حرکت رالی به خارج از محل برگزاری با فضای بیشتر برای فاصله شد اما رد.

“در هر صورت شما فرض کنید یک شخصی در خطر است. که فقط به آنچه شما انجام دهد” گفت: کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany در روز چهارشنبه. “هنگامی که شما به یک بازی بیس بال شما فرض کنید یک خطر است. که بخشی از زندگی است. این یک تصمیم شخصی آمریکایی که آیا برای رفتن به تجمع و یا اینکه برای رفتن به این تجمع است.”

آخر هفته گذشته Leanne استفنز سخنگوی تولسا وزارت بهداشت توضیح داد: به فوربس که نگرانی رئیس بود “در مورد ایمنی از هر جمع زیادی از مردم در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ.” و بخش مدیر ساخته شده و موقعیت خود را روشن: “من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این کار است.”

و به عنوان Tulsa World سرمقاله التماس تهمت نمی آمد آن را روز دوشنبه “تولسا است که هنوز هم در برخورد با چالش های ایجاد شده توسط یک بیماری همه گیر. شهر و دولت را مجاز بازگشایی اما این باعث نمی شود که یک توده داخل سالن جمع مردم فشرده و نزدیک به هم و تشویق یک ایده خوب است.”

“ما نمی دانیم چرا او را انتخاب تولسا” در سرمقاله اظهار داشت: “اما ما می توانید ببینید هر راه که سفر خود را خوب خواهد بود برای شهر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im