برنی ساندرز می گوید آن است که ‘تهوع’ برای دیدن و شرکت های ستایش مقدم کارگران به عنوان “قهرمانان” در حالی که امتناع از پرداخت آنها بیشتر

در طول یک مجازی تاون هال اواخر روز پنجشنبه با بهداشت حرفه ای و رهبران کارگری دیابت برنی ساندرز فربه شرکت های بزرگ برای پول خرج کردن در تبلیغات نقطه خط مقدم کارگران به عنوان “قهرمانان و قهرمانان” در حالی که امتناع از پرداخت این ضروری کارکنان دستمزد بالاتر به آنها انجام دهد شغل خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من شخصا واقعا مریض و خسته از روشن کردن تلویزیون و دیدن این شرکت اجرای این تبلیغات ‘با تشکر از شما قهرمانان و قهرمانان, اما البته ما قصد داریم به شما پرداخت هر گونه پول بیشتر'” گفت: سناتور ورمونت. “است که فقط به ذهن من تهوع.”

تماشا کنید:

تعدادی از شرکت های بزرگ و معروف سوء استفاده شرکت های بزرگ از جمله آمازون خارج شده و در حال بارگذاری—اجرای لکه های تلویزیون و تبلیغات یوتیوب در هفته های اخیر ستایش کارکنان خود را در حالی که به طور همزمان در ادامه به پرداخت دستمزد پایین و عدم ارائه کافی و تجهیزات ایمنی.

در مارس 27, Amazon—رهبری ثروتمندترین مرد جف بزوس—ارسال شده یک ویدیو جشن شرکت “خرده فروشی قهرمانان” و تعهد به انجام “همه چیز را ما می توانیم” برای اطمینان از سلامت و ایمنی خود را. سه روز بعد کارگران در آمازون انبار در جزیره استاتن راه می رفت خاموش کار در اعتراض به این شرکت امتناع از اجرای کافی در محل اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

“آمازون اقدامات مطابقت ندارد اظهارات خود را که آنها اولویت ما سلامت یا سلامت عمومی” یک کارمند آمازون در آن زمان گفت.

هفته گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش آمازون اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به $2-یک-ساعت خطر پرداخت افزایش برای کارکنان انبار در مه 31, حتی به عنوان مدیر عامل این شرکت می بیند مال خود را به موشک وار رفتن. با توجه به تجزیه و تحلیل پنجشنبه منتشر شد توسط آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست, بزوس,’ ثروت رشد حدود 35 میلیارد دلار بین 18 مارس و آوریل 19.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آمازون است که نه تنها در پایان پرداخت های کوچک را افزایش می دهد و حتی به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد. به عنوان Vox گزارش داد:

Kroger را “قهرمان جایزه” برد به پایان رسید در مارس 16, حتی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور است. بقال تنها نیست—دیگر شرکت هایی که برقرار نوعی از پرداخت های اضافی برای کارگران در اوایل این سال در به رسمیت شناختن موقعیت خود را در خط مقدم در حال حاضر عقب آن را افزایش می دهد حتی اگر این خطر است که به دور از بین رفته اند. استارباکس به عنوان مثال در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به 3 دلار در هر ساعت افزایش برای کارگران در پایان مارس…

در همین حال برخی از شرکت هایی که استخدام کارگران ضروری در حال حاضر دیده می شود افزایش فروش و افزایش اجرایی پرداخت در ماه های اخیر. Kroger مثلا دیدم همان-فروش فروشگاه افزایش 30 درصد در ماه مارس به عنوان مشتریان مواجه نگردند مواد غذایی با توجه به Winsight مواد غذایی کسب و کار. و Kroger مدیر عامل رادنی McMullen دریافت 21 درصد افزایش در جبران خسارت سال گذشته افزایش درآمد خود را به بیش از 14 میلیون دلار.

اعضای کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز زیر آتش برای عدم تصویب خطر پرداخت افزایش برای کارگران خط مقدم حتی به عنوان آنها افتخار قهرمانی ضروری کارکنان نظامی پلها و کلمات ستایش در کنفرانس های مطبوعاتی.

عمل قهرمانان—3 تریلیون مصوبات مجلس جمعه گذشته—شامل $200 میلیارد “قهرمانان صندوق” با هدف ارائه hazard pay برای کارگران خط مقدم اما پیشنهاد سرنوشت نامشخص است در جمهوریخواهان کنترل سنا که در سمت چپ شهر برای یادبود روز تعطیلی در روز پنج شنبه.

سازمان دیده بان ساندرز’ کامل تاون هال:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im