‘بهترین دور تا کنون” نه کاملا به اندازه کافی برای دانیل Summerhays که دست می دهد به کایل جونز در حذفی در یوتا مسابقات قهرمانی گلف

فارمینگتون — آن را عجیب و غریب هفته گلف در Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی با طرفداران مجاز به تماشای این اقدام در Oakridge باشگاه کشور. نه که همیشه بودند و گالری های بزرگ در گذشته مانند شما در مسابقات در تلویزیون اما در این سال بازی گلف بازان با مطلقا هیچ کس به جز تماشای یک scorekeeper و گاه به گاه رسانه های عضو.

وقتی که دانیل Summerhays راه می رفت خاموش 18th سبز midafternoon یکشنبه, یک گالری کوچک بود به نحوی محقق شاید 75 نفر که آنجا بودند به تماشای Summerhays بازی شاید نهایی خود را سوراخ به عنوان یک تور گلف باز حرفه ای.

حتی اگر آن را تبدیل به بدترین سوراخ, دور, کوچک, گالری, از, داوطلبان, باشگاه کارکنان رسانه ها و شاید چند که تا به حال مخفیانه در, تحسین برای یک جامد 30 ثانیه به عنوان Summerhays مشغول به کار راه خود را به ثمر رساند منطقه است.

“این طولانی ترین کشش از goosebumps من تا به حال راه رفتن 18, سبز,” او گفت:. “هر مو بر بدن من بود و در پایان من احساس عشق و احساس من, قدردانی, حمایت و دوستی — چه باور نکردنی صحنه برای من است.”

Summerhays تا به حال فقط شات بهترین دور تا کنون در Oakridge جایی که او بازی کرده است هزاران بار بیش از 30 سال گذشته. او هشت birdies و عقاب به پایان رسید و با 9-تحت-par 62 آنچه که او به نام “100 درصد من بهترین دور تا کنون در اینجا” را به پایان برساند در 20-تحت-par 264.

چه کسی می دانست که او می تواند دوباره سه ساعت بعد پس از درجه حرارت کاهش یافته 25 درجه و مداوم باران بود پایین آمدن به بازی در سه راه مرگ ناگهانی حذفی.

متاسفانه برای Summerhays یک کتاب داستان پایان ندارد در کارت به او از دست رفته در حذفی به کایل جونز ساخته شده است که یک کلاچ پر زدن توپ در سوراخ اول و شش پا مرغک در سوراخ دوم را به خانه $117,000 اول محل را بررسی کنید.

“من احساس می کنم آن ضربه بدتر از آن می آید و به آن آسیاب کردن و پرداخت کردن امروز گفت:” جونز یک 26 ساله کالیفرنیایی که در بازی گلف در بیلور.

همچنین در حذفی شد پل هیلی دوم 32 ساله از دالاس که تا به حال مشترک دوم و سوم دور منجر با جونز به عنوان آنها رفت و پا به پا در طول نهایی در دو دور و در حذفی.

حذفی آغاز شده و در سوراخ 10 در باران و هر سه ضربه ضعیف درایوهای به حق و تا به حال به ضربه کوتاه روی 507-حیاط par-4. هر سه نفر makeable putts اما Summerhays’ 15-بالا و پایین صفحه فقط از دست رفته و دو نفر دیگر ساخته شده putts از 12 و 10 به ترتيب از بین بردن Summerhays.

در دومین حذفی سوراخ شماره 18 جونز آمار رویکرد خود را در عرض شش متر و پس از هیلی از دست رفته از 40 جونز غرق توپ برای پیروزی او برای اولین بار در Korn تور کشتی.

مانند او یک سال پیش هنگامی که او به پایان رسید ششم Summerhays شروع روز در 11-تحت همتراز تنها در این زمان او در یک کراوات برای 28th جای گره خورده است برای سرب در سال 2019.

آن را شروع نمی شود زمانی که او از دست رفته کوتاه زدن توپ مرغک در همتراز 5, شماره 2 سوراخ, اما او ساخته شده و چهار birdies قبل از به نوبه خود برای رسیدن به 15-تحت در روز است. پس از ساخت birdies در 11 و 13 ضربه او یک شات از 240 متری به عرض هشت پا و غرق توپ برای عقاب است. ناگهان او را به بالای رهبران در مورد زمان رهبران بودند فقط گرفتن آغاز شده در 19-تحت همتراز.

او غرق مرغک putts از حدود 12 فوت در آینده دو سوراخ برای رسیدن به 10-تحت در روز و 21-در زیر برای مسابقات.

سپس در 18 درایو خود را گرفتار ضخیم و خشن و رویکرد خود را کوتاه بود در حاشیه 50 فوت دور. او توپ آمد تا 10 پا کوتاه و زدن توپ فقط از دست رفته خود را برای اولین بار دیو از روز است.

“من آرزو می کنم من تا به حال آخرین سوراخ, اما آن را سخت به شکایت در مورد هشت birdies و عقاب” Summerhays تاسف پس از آن. “شما پرتاب یک دیو در جایی وجود دارد که آیا آن را سوراخ اول یا جداست اما من آمار بسیاری از عکس های خوب. که بود و عجله که واقعا سرگرم کننده بود.”

در آن زمان به نظر می رسید که به احتمال زیاد یکی از این 27 گلف بازان جلوتر از او خواهد او منتقل شده اما به لطف مداوم باد و فشار دور نهایی هیچ یک از ساخته شده را اجرا کنید.

خواهد Zalatoris birdied 15 و 16 به 19-تحت و تا به حال 10-پا زدن توپ در شماره 18 به کراوات Summerhays. با Summerhays به دنبال در از Oakridge پاسیو زدن توپ فر در اطراف پشت سوراخ و نشست روی لب.

Summerhays شده بود تماشای این مسابقات در کانال گلف و رفت و به محدوده برای گرم کردن زمانی که آن را آشکار جونز و هیلی قرار بود به کراوات او را.

“کلاه کردن آنها کاملا مبارزه,” Summerhays گفت: از دو نفر دیگر.

در اولین مطبوعات مصاحبه Summerhays که اعلام کرده بود قبل از این مسابقات و این امر می تواند گذشته خود گفت که او در مورد آینده اش مردد که آیا او را بیشتر مسابقات این تابستان قبل از او می شود یک معلم و مربی گلف در دیویس بالا در پاییز.

پس از از دست دادن حذفی Summerhays نشان داد او به احتمال زیاد در بازی هفته آینده در Korn کشتی رویداد در کلرادو به عنوان همسر و چهار فرزند را در یک سفر جاده ای به میسوری به دیدار خانواده همسرش.

“این امر شده ایم باور نکردنی را غنیمت خانه و به یکی بیشتر” Summerhays گفت. “ما یک خانواده کوچک پاوا و ما را چگونه ارزیابی ما می خواهیم برای دیدن بقیه تابستان و آنچه ما انجام می دهیم.”

اگدن پاتریک Fishburn تا به حال ناامید کننده نهایی-دور با 1-تحت-par 70 که در سمت چپ او در 271 در یک کراوات برای 36th محل

سندی Mike Weir به پایان رسید در یک کراوات برای 67 محل در 275 با حتی پر 71 پس از سه مستقیم 68s در سه دور اول. او خود را آغاز خواهد کرد قهرمانان اروپا تور حرفه ای در ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *