بتسی DeVos: مدارس نیاز به اولویت بندی برنامه ها به کودکان در کلاس های درس این سقوط

12 جولای (فردا) — وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز یکشنبه تصریح کرد که تماس از دولت فدرال است که مدارس سراسر کشور باید بازگشایی در سقوط اخیر با وجود موج در COVID-19 موارد است.

ظاهر می شود در سی ان ان دولت از اتحادیه, DeVos بارها و بارها اعلام کرد که باید آن را استاندارد که مدارس باز هستند برای فرد آموزش در پاییز و به فردی که مدارس باید برنامه ای برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

تبلیغات

“آنچه ما می گوییم این است که کودکان باید در مدرسه و رهبران مدرسه در سراسر کشور نیاز به برنامه ریزی برای انجام درست آن” گفت: DeVos. “رفتن وجود دارد به عنوان استثنا برای این قانون است اما قانون باید که بچه ها رفتن به مدرسه در این پاییز. و که در آن وجود دارد کمی شعله ور شدن یو پی اس و یا نقاط داغ که می توان با آن برخورد یک مدرسه توسط مدرسه یا مورد به مورد و بر اساس.”

DeVos نیز کاهش یافته است به ارائه یک واحد مجموعه ای از دستورالعمل ها برای مدرسه reopenings از وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد که دستورالعمل های منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها “توصیه ها و هر وضعیت در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت است.”

“کودکان باید در مدرسه است. آنها نیاز به یادگیری آنها نیاز به حرکت به جلو و ما نمی تواند فلج شده و اجازه نمی دهد که یا نمی شود قصد که اتفاق می افتد,” او گفت:.

DeVos گفت که مدارس باید قادر به به صورت جداگانه تصمیم به رفتن به آموزش از راه دور برای یک دوره کوتاه از زمان اگر آنها تجربه یک افزایش در موارد اما باید برنامه ای برای باز کردن برای اکثر سال تحصیلی.

“اگر وجود دارد در کوتاه مدت flare-up برای چند روز است که یک وضعیت متفاوت از برنامه ریزی برای کل سال تحصیلی در پیش بینی از چیزی است که اتفاق افتاده است,” او گفت:.

معاون وزیر بهداشت Adm. برت Giroir گفت: ABC News’ این هفته که کودکان را در مدرسه “خود را در معرض خطر اجتماعی و عاطفی, سلامت, خطر بسیاری از مردم با تغذیه, شناخت کودک, سوء استفاده, سوء استفاده جنسی از کودکان” با تاکید بر اهمیت بازگشت جسمی به مدرسه.

“اما ما باید برای انجام این کار با خیال راحت” او گفت:. “و اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که ما نیاز به این ویروس را تحت کنترل است. هنگامی که ما این ویروس را تحت کنترل و سپس ما می توانیم واقعا فکر می کنم در مورد چگونه ما با قرار دادن کودکان در کلاس درس.”

مجلس نانسی پلوسی نیز ظاهر می شود در سی ان ان دولت از Union توصیف فشار توسط DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به زور کودکان را به مدرسه به عنوان “وحشتناک است.”

“رئیس جمهور و دولت او در حال خراب با سلامت فرزندان ما. همه ما می خواهیم فرزندان ما برای رفتن به مدرسه. معلمان انجام دهد. پدر و مادر انجام دهد. و کودکان انجام دهد. اما آنها باید بروید با خیال راحت گفت:” پلوسی. “و آنچه را که می شنوید چه دولت است گفت: ما می دانیم که آنها هیچ قدردانی و برای شکست به ارمغان آورده است که ما را به این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>