‘Better Call Saul’ ستاره Bob Odenkirk امید شخصیت اصلی نجات خود

لس آنجلس, Feb. 23 (UPI) — به عنوان یکی مانده به آخر فصل Better Call Saul , شروع, بازیگران تامل سرنوشت شخصیت خود را. Bob Odenkirk نقش ساول گودمن در Breaking Bad prequel و امیدوار است او را با یک سرنوشت بهتر از والتر وایت.

سفید, بازی های برگزار شده توسط Bryan Cranston در سری اصلی بود یک دبیرستان معلم شیمی که شد کریستال مت مغول هایزنبرگ. Saul, سفید, پول شویی, وکیل شد تمرکز خود سری.

قبل از Breaking Badجیمی مک گیل در زمان Saul شخصیت پس از از دست دادن خود را از قانون مجوز. فصل 5 جیمی به طور کامل متعهد به Saul.

“من می خواهم او را به رشد به یک واقعا فرد خوب” Odenkirk گفت: در یک میزگرد ، “این امر می تواند شسته و رفته به من اگر این نوع مخالف Walter White سفر از تخریب. این امر می تواند شسته و رفته اگر او آموخته حق درس از همه خود انتخاب بد و مشکل و تروما است.”

سائول یکی از سفید سایه همکاران در شکستن بد اما Odenkirk گفت: او نشان داده است جیمی شانس در رستگاری.

“بیش از زمان او تا به حال لحظات خود آگاهی” Odenkirk گفت. “شخصیت می تواند نگاه کیم و می گویند,” من متاسفم آنچه من اشتباه بود و او انجام داده است که یک زن و شوهر بار. پس فقط داشتن که خود آگاهی به شما می دهد یک محل برای رفتن باشه همه حق او را نا امید کننده نیست.”

کیم Wexler (Rhea Seehorn) بود دیپلم در Hamlin Hamlin و مک گیل شرکت که در آن جیمی اواخر برادر چاک (Michael McKean) کار کرده است. او شده است جیمی اما خود طرح های سایه او سوال خود را در ارتباط است.

جیمی معذرت خواهی به کیم اما کیم نیز بیشتر می شود و ملایم بیشتر در مورد به دنبال راه های دیگر در جیمی antics.

“من باید به خودم یادآوری کنم تمام وقت, Kim دیده نشده Breaking Bad,” Seehorn گفت: در جدا شدهاند. “من نمی توانم فکر می کنم در مورد Saul Goodman که ما می دانیم. او را به تماشای این چیزها را در زمان واقعی گام به گام. وجود مراحل کوچک. او می کند او را گوشه برش, اما او می دانست که از آغاز است.”

Odenkirk پیشنهاد کیم نزدیکترین چیزی که جیمی به یک قطب نمای اخلاقی. پس از او یک شخصیت در Breaking Bad, او ممکن است از دست دادن او قبل از پایان Better Call Saul. تنها سری سازندگان وینس گیلیگان و پیتر گولد برای مطمئن دانند.

“او خود را تنها مجرا به یک انسان کامل که به طور بالقوه نشان دهنده بازگشت به شما بهترین ها را از شما بدتر از شما و آن را می پذیرد و می داند که آن را” Odenkirk گفت. “من نمی دانم اگر او متوجه می شود که چقدر مهم است که اتصال است. شاید او فکر می کنم ” من آن را ساده تر خواهد بود اگر من نیست که او به دنبال من تمایل من به عنوان یک نسخه بهتر از خودم.'”

زمانی که هوارد Hamlin (Patrick Fabian) حاضر به کیم یک شریک او در نظر گرفته رفتن به تمرین با جیمی. جیمی مجوز قانونی به حالت تعلیق شد و شاید کیم عقل سلیم به او گفت به خاطر عمل او جدا شود.

هنوز Seehorn پیشنهاد چیزی است که وجود دارد در مورد کیم تجربه است که مانع از پایان دادن به یک رابطه, با جیمی.

“کیم از فصل 1 نمی خواهد با هر یک از سائول گودمن مسائل” Seehorn گفت. “او را نگه می دارد در حال حرکت و تغییر ، ما بیشتر از آنچه در زیر روکش او در این فصل که فکر می کنم کمک می کند تا شما یک کمی بیشتر از طبیعت اعتیاد آور این رابطه بین آنها را.”

با دو فصل از چپ به رستگاری هنوز هم می تواند مدت زمان طولانی برای جیمی. به عنوان فصل 5 آغاز می شود Odenkirk گفت: Jimmy است که با استفاده از Saul Goodman شخصیت به تمرکز بر خشم او نسبت به عزیزان مانند کیم.

“او عصبانی کیم چرا که او می تواند احساس که او قضات او را به عنوان کمتر از او” Odenkirk گفت. “او در تلاش برای قیف که خشم در جایی به طوری که این فرد که با استفاده از همه کسانی که پیاده روی را از طریق درب خود را به آن را مانند من قصد دارم به اعتصاب ، من قصد دارم به صدمه زدن به مردم ، من قصد دارم به استفاده از مردم برای اولین بار قبل از آنها می توانید استفاده کنید من است.”

Odenkirk درک جیمی توسل به Saul شخصیت. او ممکن است به بدتر قبل از او می آید از طرف دیگر.

“همه فکر می کنند در حال انجام کار درست” Odenkirk گفت. “بدترین فرد در جهان فکر می کند” نه من حق هستم. من خوب هستم. من یک دلیل برای آنچه که من انجام می دهند.’ بنابراین شما باید به درک که. من مانند جیمی. من دوست دارم که در آن او در حال حاضر او را به خاطر نوع در بین این دو کمی.”

Better Call Saul بازده یکشنبه 9 p. m. EST در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>