بهتر از قبل از آب و هوا برنامه هنوز به اندازه کافی خوب نیست

هنگامی که به خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا منتشر شده و مدتها در انتظار آن آب و هوا برنامه در پایان ماه ژوئن سیاست wonks و فعالان را تشویق می کردند آن را به عنوان یک خوش آمدید گام به جلو و یک نشانه مطمئن است که جنبش های فعال که تحت رهبری حزب به گام تا چالش می تواند اعتباری برای این پیشرفت است.

همان چیزی که اتفاق افتاده است زمانی که یک جو بایدن-برنی ساندرز “وحدت نیروی کار” منتشر شد خود را در آب و هوا طرح است که نشان می دهد که بایدن کمپین مایل به رفتن بیشتر در مورد این مسائل بیش از آن در دوران اولیه مسابقه.

در حالی که ممکن است تشویق این واقعیت است که این برنامه بهتر از هر چیزی که ما دیده ایم از حزب دموکرات رهبری در بیش از یک دهه نمی کند و آنها را به اندازه کافی خوب.

خانه دموکرات’ طرح مطالبات یک نگاه نزدیک تر است. این ایده را برای ایجاد یک “کمیته گزینش” به سادگی این پیشنهاد بود یک نتیجه مستقیم از سبز جدید مقابله جنبش مهمترین تحصن در Rep. نانسی پلوسی را درست پس از 2018 midterms. این رویداد نشان داد که آب و هوا فعالان بودند نه صرفا محتوا با برنده شدن در انتخابات: آنها می خواستند جسورانه طرح است. رهبری حزب بود و نه در هماهنگی با خواسته های به تازگی جسارت جنبش در واقع طراحی شده توسط کمیته انتخاب را توصیه نمی ممکن است منجر به هر گونه خاص اقدام قوه مقننه.

با اینحال تیتر توصیه های صدا جسورانه: یک تعهد برای همه اتومبیل “صفر-انتشار” 2035, ‘خالص صفر’ تولید برق توسط 2040 و اهداف مشابه برای بقیه اقتصاد یک دهه بعد. در حالی که جدول زمانی است که قطعا بهبود بیش از گذشته دموکراتیک پیشنهادات بحران کنونی نیاز به سریعتر عمل است.

فراتر از جدول زمانی وجود دارد دیگر نگران کاستی در پلان. مهمتر از آن فاقد هر گونه واقعی تمرکز بر توقف سوخت های فسیلی توسعه است. ترین و موثر سیاست های آب و هوا باید تاکید خاموش کردن سوخت های فسیلی spigot به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است; به سادگی اعلام تجدید پذیر, انرژی, اهداف, معنی اگر کمی جدید, کثیف, پروژه های حرکت رو به جلو است. مهاجم تامین سمت سیاست ها شامل ممنوعیت fracking, توقف تمام سوخت های فسیلی واردات و صادرات و توقف buildout از همه کثیف زیرساخت های انرژی — که همه آنها مرکزی به ممنوعیت Fracking قانون به تازگی معرفی شده توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

گذشته از آنچه در آن نتواند به انجام این طرح نیز تایید برخی نگران سیاست های, مهمترین, گسترش بیوگاز و مزرعه کارخانه کود هاضم. این امکانات سرپا نگه داشتن ناپایدار و خطرناک فعالیت های کشاورزی است که به طور مستقیم کمک به بحران آب و هوا و صورتحساب به عنوان آب و هوا دوستانه با تشکر ساختگی صنعت روابط عمومی کمپین که به دنبال درمان گاو و مرغ مدفوع به عنوان منابع ‘تجدید پذیر انرژی. جامع آب و طرح خواهد یک مهلت قانونی برای آلوده کردن مزارع کارخانه; این برنامه توصیه می کند مخالف است.

در حالی که آنها نه مرکزی به پلان آن است که هنوز هم نگران کننده برای دیدن کربن مالیات به عنوان بخشی از هر راه حل آب و هوا. این پسرونده سیاست ثابت کرده اند که عظیم شکست زمانی که آن را می آید به طور معنی داری کاهش تولید گازهای گلخانه ای. این واقعیت است که سوخت های فسیلی شرکت های صمیمانه استقبال ساختگی روش های قیمت گذاری به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد اثربخشی کربن مالیات است. آب و هوا و محیط زیست عدالت حرکت ساخته شده است پیشرفت جدی در بی اعتبار این صنعت نفت و گاز حمایت طرح و قابل توجه آن است که این کمیته تظاهر نیست که آنها را به یک جزء اصلی از هر گونه آب و هوا در آینده عمل است.

در حالی که ‘مالیات’ کربن است که تقریبا یک چاره اندیشی موقت این طرح به طور کامل پذیرای کربن ضبط مجموعه ای از تا حد زیادی اثبات نشده فن آوری است که بسیار جذاب برای سوخت های فسیلی شرکت به دنبال حفظ کسب و کار فعلی ، تاکید بر کربن جذب شده است مربوط به هسته اصلی کاهش تولید گازهای گلخانه ای اهداف مشخص شده در این گزارش است که معمولا به عنوان تعریف “خالص صفر است.” خطر این است که شرکت های مسئول ایجاد بحران می تواند در پیدا کردن و مبتکر تکنیک های دوگانه به اصل ‘نوشتن’ تولید گازهای گلخانه ای در یک بخش با این ادعا که آنها در حال لغو کردن – یا افست – توسط فعالیت های دیگر. خطر این است که بسیار مورد نیاز فعالیت های کشاورزی است که جدا کردن کربن را ترویج شود نه به عنوان یک پایان در خود, اما به عنوان یک راه برای یک شرکت انرژی به ادعای ‘اعتبار’ به صورت مداوم آلاینده در جای دیگر.

این طعمه و سوئیچ در حال حاضر به خوبی در جریان است. در نظر بگیرید برای مثال لیست طولانی از سوخت های فسیلی شرکت های صدور “شبکه صفر” وعده که هر دو بی باکانه گمراه کننده و یا آشکار خنده دار. در حالی که وجود آنها به معنای سیگنال نگرانی جدی برای آب و هوا آنها تنها در خدمت به نشان دادن انعطاف پذیری از این مفهوم است. اگر شرکت نفت به دنبال ادامه حفاری برای نفت و سپس تمام آن را واقعا نیاز به انجام است اعلام حمایت خود را به صورت غیر موجود “carbon capture” فن آوری که آن را به وعده استقرار روزی. این نه نشان دهنده آب و هوا برنامه بسیار به عنوان یک حسابداری ترفند-و سرنوشت یک سیاره قابل زندگی استوار در تعادل است.

جالب اینجاست که کمتر از یک هفته پس از خانه گزارش منتشر شد دنیای واقعی تحویل یک نگاه اجمالی از نوع عرضه اقدام ضروری به ملاقات آب با چالش مواجه هستیم. ابزار غول دوک و ملک را اعلام کرد که پس از سال ها از جامعه مخالفت و آرایه ای از چالش های قانونی آن را رها کردن آن چند میلیارد دلار اطلس fracked خط لوله گاز. ناله از صنعت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن بود مورد بود که به سرزنش: آب و هوا فعالان مسدود کردن سرمایه گذاری است که تعمیق وابستگی به سوخت های فسیلی. روز بعد به DC مدار دادگاه حکم داد که داکوتای دسترسی به خط لوله — یک مبارزه است که گالوانیزه و رادیکال بین المللی جنبش آب و هوا در همبستگی با بومی آب محافظ در خط مقدم ایستاده راک — بود که تعطیل به دلیل کمبود خود را با فدرال اجازه می دهد. پروژه مرده است, اما آن را نشان می دهد که خاموش کردن زیرساخت های ماندگار تنها راه برای ایجاد یک امن آب و هوا در آینده.

این جنبش پیروزی به پیروزی در سه سال نبرد برای جلوگیری از ویلیامز خط لوله در بندر نیویورک چند هفته قبل. به جای ایجاد یک بازار مبتنی بر سیستم تجارت آلودگی اعتبارات و یا مجموعه ای از مشوق ها برای ‘اشاره’ سوخت های فسیلی شرکت در نهایت به دیدن نور این پیروزی نشان دهنده یک جنبش آب و هوا است که سرمایه گذاری در کار در همبستگی با خط مقدم جوامع و قرار دادن تزلزل ناپذیر و بی امان فشار سیاسی تصمیم گیران برای تعطیل کردن صنایع آلاینده که به دنبال برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی در سیاره ما است.

حزب دموکرات است به آرامی در حال افزایش برای دیدار با خواسته های این جنبش و تاریخی این جنبش است. اما هنوز یک راه طولانی برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>