مراقب باشید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی پاکسازی

در 26 ماه مه به عنوان ایالات متحده coronavirus تلفات گذشت 100,000 سابق بوش speechwriter و NeverTrumper David Frum به نظر می رسد در کابل, اخبار, نشان می دهد و خیره کننده در مورد صدور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

اگر درست Frum نیست صرفا اکو تمام صندلی روانپزشکی شنیده ایم در مورد تهمت—که او را به اجبار باهم هنرمند مخالف یا بدخیم عاشق—اما نه این که رئیس جمهور درگیر در چیزی است که می تواند بهترین توصیف به عنوان محاسبه قتل برای استفاده انتخاباتی.

اول Frum گفت: در پی drumbeat از مغلوب ساختن پیشی جستن و دایره خود را در مورد بازگشایی اقتصاد است و نه فقط یک تلاش آشکار برای تغییر موضوع از COVID-19 کشته و تمرکز خود را درک قدرت اما تلاش برای زمینه سازی باید او از دست دادن انتخابات برای “چاقو در پشت” روایت به سلب مشروعیت برنده است.

چاقو در پشت افسانه مشتق شده از آلمان را از دست دادن از جنگ جهانی اول به طور کلی Erich Ludendorff و کارکنان به طور کلی می دانستم که در این جنگ از دست داده بود به عنوان اوایل به عنوان 8 اوت 1918 و Ludendorff اعتراض به قیصر چندین بار برای آتش بس شد. اما هنگامی که این مجموعه را برای ماه نوامبر ستاد absconded از همه مشارکت, بئب شهروندان با مسئولیت و تعهد برای ارسال به متحدان.

این یک ترفند شسته و رفته: نظامی و نظامی عناصر در آلمان که تشویق در جنگ و سپس ادعا کرد این پسران در مقابل چاقو در پشت “ماه نوامبر مجرمان” است که از آنها گفت: سیاستمداران یاری توسط یهودیان سوسیالیست و هر کسی که تا به حال شک و تردید در مورد جنگ است.

“ویروس اعتصاب مناطق شهری اقلیت های خانه های پرستاری و صنایع مانند گوشت های بسته بندی گیاهان بیشتر به شدت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او شکل که آنها می تواند پانچ’ از 100,000 تا 200,000, مرگ و میر, چرا که آنها ممکن است سقوط به طور نامتناسبی در افرادی که رای نمی دهند خواه.”

ارتش رهبری خود bungled 1918 توهین آمیز که دور انداخت آلمان آخرین ذخایر و حتی این واقعیت است که آنها کسانی بودند که خواسته نظر از متفقین بود و ماهرانه پاک شده است. چاقو در پشت افسانه شد کلید مسمومیت با جمهوری وایمار و جلو راندن ظهور هیتلر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در Frum گفتن است concocting خود زخم زدن در پشت اسطوره است. تهمت و افسانه را ادعا می کنند که اگر آن را برای تمام کسانی که تخم مرغ به رهبری دانشمندان و بی ارزش فرمانداران اقتصاد در حال حاضر را بهبود نوامبر و او را به سمت پیروزی است. دانشمندان فرمانداران و خائنانه دموکرات ها خواهد بود جدید نوامبر مجرمان که به صالح اقتصاد و غرق مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

به عنوان یک نوع پیشگیرانه قربانی روایت این مکمل مغلوب ساختن پیشی جستن— و دیگر جمهوری خواهان’—امان braying در مورد پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب بودن تقلب در انتخابات. برخی از جمهوری خواهان در حال رفتن به طول فوق العاده برای جلوگیری از رای دادن با هر وسیله ای به جز در فرد است. هر دو چاقو در پشت اسطوره و تقلب در انتخابات اسطوره—که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر استفاده می شود به بهانه ای خود را به سه میلیون رای مردم دست به هیلاری کلینتون در سال 2016—روش برای تلقیح خود را در برابر شکست و تقویت این تصور که نامزد برنده نامشروع است.

این مهم است به دو روش. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است امید به سر هر روح جستجو با استقرار جمهوری خواه که آیا تبدیل این حزب به یک Jonestown فرقه یک ایده خوب بود. جلوگیری از پس از عمل نقد را هر دو اطمینان حاصل شود که ایران همچنان یک شبه پوپولیستی استبدادی جنبش و تضمین آینده نقش برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک احترام بزرگتر دولتمرد و همچنین برای همین جونیور, اریک و بقیه از تخم ریزی و دایره درونی.

باید تهمت از دست دادن او همچنین ادعا می کنند که خود را پیروز حریف نامشروع بود چرا که “خاموش کردن اقتصاد” بود كه به تقلب در انتخابات. با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: در سال 2016 است که او را نه لزوما پذیرش نتایج انتخابات اگر او دست به تقلب در انتخابات مسئول همتراز است که به صورت معمول خود رفتار است. آن می تواند بعد از انتخابات امریکا به عنوان ungovernable به عنوان جمهوری وایمار.

حتی بیشتر شگفت انگیز اتهام, Frum بیشتر توضیح داد که چگونه با وجود headwinds جمهوری خواهان هنوز هم سعی کنید را به نفع خود. COVID-19 است و در Frum کلمات “مساوی-فرصت قاتل.” ویروس اعتصاب مناطق شهری اقلیت های خانه های پرستاری و صنایع مانند گوشت های بسته بندی گیاهان بیشتر به شدت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او شکل است که آنها می توانند “به پانچ” از 100,000 تا 200,000, مرگ و میر, چرا که آنها ممکن است سقوط به طور نامتناسبی در افرادی که رای نمی دهند خواه.

از سوی دیگر تا زمانی که اقتصاد بازگشایی معمولی تهمت رای دهندگان را به طور نامتناسبی بود ذینفع و بر این اساس پاداش او را در پای صندوقهای رای است. Frum این به نام “محاسبه شده تصمیم گیری” را به اولویت اقتصاد بر زندگی انسان است. قرار داده و راه او, این برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه محاسبه نسل کشی بسیار شبیه استالین قربانی از دهقانان اوکراینی به خاطر پنج سال طرح اقتصادی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

چگونه قابل قبول است ؟ حداقل بر اساس آنچه تهمت می گوید رئیس جمهور درگیر به عنوان او در یک متقابلا تقویت ارتباط با خشونت-fantasizing پایه revels در مرگ. فقط روز دیگر او دوباره توییتی به پیروان خود که تنها دموکرات است مرده دموکرات. پس از اولین حضور در مینیاپولیس او daydreamed در توییتر در مورد جرم تیراندازی. هر چه خود را فیزیکی نامردی را تمام شعارهای از “آتش و خشم” به “super-duper موشک” است خیس در خشونت است.

این فقط بازی-بازیگری? است Frum luridly بینی? ما در حال حاضر دیده می شود مدارک خود را به خطر انداختن زندگی پرهیاهو و اهداف سیاسی در عمدی maldistribution پزشکی تجهیزات حفاظتی به مناطق به نمایندگی از هواداران خود را به جای مناطق عمیق تر نیاز است. او با استفاده از فدرال پرسنل به مصادره محموله از تجهیزات است که مناسب مجاز توسط دولت که به شدت به حال به آن را دارند. چگونه بسیاری از در حال حاضر فوت کرده اند به دلیل این اقدامات ؟

در حقیقت همه اقدامات خود را در هنگام قضاوت خود را به وضوح قابل پیش بینی عواقب و نه از رسانه های جریان اصلی را علامت ham-fisted خوب ایمان را تیره تر تفسیر است. در آمریکا قانون و در چه پاس آمریکایی “حس مشترک” وجود دارد بیش از حد اصرار بر پیچیده شکار گریزان “انگیزه” است که جدا از عمل خود را به عنوان اگر ما هنوز هم اعتقاد دکارتی دوگانگی ذهن و بدن. اما در عمل معمولا میسازد لخت انگیزه برای همه برای دیدن: هر جنایی ممکن است یک کاتالوگ از خود توجیه “انگیزه” (به معنی بهانه) برای رفتار خود اما جنایات خود reify خود انگیزه های واقعی و کافی به او قضاوت کند.

“در حقیقت همه اقدامات خود را در هنگام قضاوت خود را به وضوح قابل پیش بینی عواقب و نه از رسانه های جریان اصلی را علامت ham-fisted خوب ایمان را تیره تر تفسیر است.”

اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد از دست زدن به این بیماری همه گیر به سادگی تشکیل بی مهارت و حماقت? اعطا شده, در این صورت از یک بیماری جدید با هیچ واکسن آن دشوار خواهد بود حتی برای مجرب ترین اپیدمیولوژی همیشه به تصمیم گیری درست. از سوی دیگر رئیس جمهور هر عمل همواره اشتباه شده است و نه فقط یک کمی اشتباه: رد در اوایل گزارش های اطلاعاتی به تأخیر انداختن زندگی-صرفه جویی در اقدامات سانسور و یا سرکوب راهنمایی, دفترچه راهنما, شلیک دانشمندان در تلاش برای انجام کار خود شعار آشکارا ساختگی یا خطرناک “درمان” deriding ماسک و بدترین خود را به دامن زدن به نفاق و نفرت در زمانی که اعتماد اجتماعی است که بیشتر مورد نیاز است. این احمقانه رهبر قابل تصور به طور تصادفی ممکن است بدست چیزی right; مغلوب ساختن پیشی جستن یک صد درصد کامل رکورد شکست.

در شهوت خود را برای هرج و مرج و تخریب را به رئیس جمهور تدبیر این malfeasances خود را ؟ وجود دارد برخی از فرد یا دوز و کلک از مشاوران کاخ سفید که پیشنهاد آنها ؟ آیا دوست بزرگ خود ولادیمیر پوتین زمزمه آنها را در گوش خود را در یکی از بحث های خود را? آن است که برای مورخان آینده به زیرخاک در اوردن آن است که آیا خیانت یا “صرف” انتخابات محاسبه اما هیچ سوال وجود دارد که از اواسط ماه ژانویه هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در coronavirus خدمت به خرابکاری یک پاسخ موثر را نجات داد که ده ها هزار نفر از زندگی است.

به “محاسبه” استراتژی Frum پیشنهاد کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را cenacolo عمدا اجازه COVID-19 رایت از طریق کشور در راه است که بیشتر اثر منفی بر دموکرات ها ممکن است—حداقل در حال حاضر—بود بر اساس واقعیت است. ویروس تاسیس خود را برای اولین بار در مناطق که در حال سفر و تجارت بین المللی هاب مثل نیویورک و لس آنجلس و سیاتل و سپس به سرعت گسترش آن در مناطق پر جمعیت. این مناطق به شدت دموکراتیک است.

که گفت: بالاترین میزان افزایش در حال حاضر عمدتا روستایی قرمز متحده است. این گسترش تشدید جمهوری فرمانداران و قانونگذاران که عمل مانند تهمت مینی من را در ترکیب هر مخرب صدور از واشنگتن است. و در حال حاضر که ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله در بالای فرهنگ-جنگ را در دستور کار خود مغلوب ساختن پیشی جستن پایه gleefully رفتار مانند بمب گذاران انتحاری به عنوان مضحک صحنه هایی از دریاچه از رشتهکوه اوزارک و آلاباما ساحل را آشکار.

چه تر است, اما مقدار نرخ مرگ و نامتناسب در میان اقلیت های دولت آمریکا قابل اعتماد ترین پایگاه پشتیبانی برای چندین دهه بوده است و افراد مسن. پنجاه و هشت درصد از کسانی که بیش از 65 گفت: آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. اما با توجه به رای گیری در اوایل ممکن است وجود دارد در حال حاضر 18 درصد کاهش در حمایت از این گروه. که ممکن است به تضعیف بیشتر: سالمندان در میان کسانی که بیشتر در معرض این ویروس یک وضعیت با این واقعیت که جمهوری خواهان در حال انجام نهایت تلاش خود را به زور آنها را به رای دادن در فرد است.

البته صاحب نظران می تواند به طور معمول callously بازی سیاسی برندگان و بازندگان انگار این عادی انتخابات اما Frum هشدار باقی می ماند و تکان دهنده است. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم در برابر انتظار است که آن را نمی خواهد جذب شود و خوار به عقل متعارف از نژاد اسب, سیاست, به طوری که روز کارگر, رسانه ها ممکن است گزارش خود را جدی, grown-up و “هدف” اما غیر قضاوت voices, آیا تهمت انتخابات حذف استراتژی بازنده یا سکته مغزی نابغه سیاسی—از “دور انداختن کتاب قانون.”

آنچه اتفاق افتاده است ارائه خواهد شد به آیندگان قضاوت صرف نظر از آنچه ما یا صاحب نظران فکر می کنم. آن بوده است که حدود 100 روز پس از جدی شروع این بیماری همه گیر بازده 100,000 مرگ و میر: 1,000 مرگ و میر در هر روز دو برابر نرخ روزانه جنگ داخلی خونین ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده زمانی که آمریکایی ها در هر دو طرف.

اکثر آمریکایی ها هنوز به طور کامل درک مفاهیم. اما در جریان اعتراضات به ظاهر در مورد یک دیرینه سوء استفاده نامربوط به coronavirus ممکن است به ما بگویید که تعداد فزاینده ای از مردم دادم که حس آنها به مراتب بیشتر تهدید وجودی از دست دادن شغل خود و یا ناراحتی های اجتماعی فاصله. خشونت پلیس بود که این جرقه اما آتش زنه است که نیمه آگاهانه آگاهی که زندگی مصرفی و نه فقط آنهایی که یا twos اما در ده ها هزار نفر.

بسیاری از بزرگترین جنایات در سابقه سقط خود عاملان حداقل از نظر خود اعلام کرد هدف که معمولا قدرت سیاسی است. اما اگر انگیزه واقعی بود مندرج در سند خود: مرگ و نابودی به خاطر خود?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de