مراقب باشید هر دو حزب Legion of Doom: شرکت دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن ایران

در کشتی حرفه ای محافل “لژیون رستاخیز” یک نام است که conjures تا مهیب فیزیک و بنیه بدن و چهره های نقاشی شده از یکی از تگ تیم در تمام دوران است. در عرصه سیاسی امروز همان نام مورد درستی توصیف و حتی بیشتر دلهره آور و خطرناک duo: سود بیش از افراد شرکت جناح از حزب دموکرات و متخاصم متعصب و وحشیانه عربستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. واقعا وجود دارد هیچ راه بهتری برای توصیف یک جفت است که به معنای واقعی کلمه imperils دموکراسی ما و سیاره ما را در همان زمان.

پایه و اساس این نهی داد—”bipartisanship” در بدترین حالت آن است. هر دو از این نیروگاهی مرهون همان حامیان: طبقه بندی از وضعیت موجود دفاع عظیم که شامل دیوار خیابان های نفت و گاز, صنعت بیمه, شرکت های بزرگ داروسازی پیمانکاران نظامی و اصلی شرکت های رسانه ای. بنابراین آنها را به اشتراک همان بدون نگه می دارد-منع تعهد: مطمئن شوید که مترقی پیروزی هستند و چند دور بین.

البته بر خلاف پیشینیان خود را بر روی حصیر امروز لژیون رستاخیز نمی تکیه بر قدرت بدنی و ترسناک visages به زانو در آوردن مخالفان. بلکه ظاهری خود را خفه ما سیاست می آید از ته ثروت خود خدمت 1% و از استفاده از دستکاری روایات—”سیاسی بازی ذهن”—طراحی شده برای گمراه کردن ما در مورد آنچه اتفاق می افتد, چه چیزی درست و چه چیزی ممکن است.

“هر دو از این نیروگاهی مرهون همان حامیان: طبقه بندی از وضعیت موجود دفاع عظیم که شامل دیوار خیابان های نفت و گاز, صنعت بیمه, شرکت های بزرگ داروسازی پیمانکاران نظامی و اصلی شرکت های رسانه ای. بنابراین آنها را به اشتراک همان بدون نگه می دارد-منع تعهد: مطمئن شوید که مترقی پیروزی هستند و چند دور بین.”

به عنوان یک روانشناس مطالعه کردم این تبلیغات تجدید نظر. آنهایی که تمایل به موثر ترین در گیج کننده و misdirecting ما هدف پنج هسته ای نگرانی که حکومت چگونه ما را حس دنیا—یعنی مسائل مربوط به آسیب پذیری, بی عدالتی, بی اعتمادی برتری و ناتوانی است. هر کدام مربوط به یک سوال اساسی مانند این.

اول ما امن است ؟ لژیون رستاخیز آماده هستند با این پاسخ که بهترین خدمت شرکت های بزرگ خود را حامیان. گاهی اوقات این بدان معناست که fearmongering در مورد چگونه مترقی سیاست های تهدید سلامت ما. تشویق وحشت بیش از مدیکر برای همه متناسب با این لایحه حتی اگر ده ها میلیون آمریکایی فاقد بیمه درمانی آنها نیاز دارید. در زمان های دیگر آنها به جای آن پیشنهاد بی اساس اطمینان به کاستن مشروع ما را به ترس. آنها به دروغ اصرار دارند—بر خلاف داده های علمی—که عواقب مخرب تغییر آب و هوا و پر از شکوفه و هیچ دلیلی برای زنگ.

دوم اینکه آیا ما در حال درمان نسبتا ؟ در اینجا لژیون رستاخیز سریع به شکار ما ابهامات در مورد درست و نادرست است. یکی مکرر شگرد حول محور ریاکارانه ادعا می کند که آنها در حال مبارزه برای عدالت است. شرکت های بزرگ, مدرسه, اصلاح طلبان تبدیل شدن به فوق العاده ثروتمند کارآفرینان توسط امیدوار کننده برای کمک به کودکان محروم و عظیم دفاع پیمانکاران پر کردن خزانه خود را توسط نما به عنوان مدافعان حقوق بشر است. یکی دیگر از شگرد شامل استدلال گمراه کننده که در آن شرم آور بی عدالتی—unconscionably شدید نابرابری فصل مدیر عامل حقوق—به تصویر کشیده شده به عنوان فقط نتایج به اصطلاح بازار آزاد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سوم که باید به ما اعتماد کند ؟ شک و تردید ما در این عرصه هستند و اهداف نرم به صورت لژیون رستاخیز را دستکاری کنیم. به طوری که آنها به ما بگویید که خاص گروه—شاید جوامع رنگ و یا مهاجران و یا کسانی که فقیر هستند “متفاوت” است و نارضایتی خود بهترین هستند با مشاهده سوء ظن است. و آنها به ما هشدار می دهند که ترقی خواهان و دیگر منتقدان وضع موجود هستند ظاهرا نادرست گمراه کننده و یا اطلاعات غلط—با وجود شواهد بسیاری که در این زمان سیستم پاداش چند با محروم کردن بسیاری از.

چهارم ما به اندازه کافی خوب ؟ اغلب لژیون رستاخیز هدف را به نفع خود ما وفاداری با اظهارات فریبکارانه است که مزایای هر کس از حرص و طمع-رانده حرفه آنها در حال حاضر به عنوان بالا فکر تلاش. آنها دفاع از بیمه سلامت giants با نادرست مفاهیم حفاظت از “انتخاب” و آنها ترویج ضد کارگری “حق کار” قوانین با حیله گری مراسم تجلیل از “آزادی.” در همان زمان آنها مجسم مخالفان به عنوان ناسپاس و “سازمان ملل آمریکایی”—حتی اگر جایگزین سیاست های مانند مدیکر برای همه و سبز قرارداد جدید به طور گسترده ای محبوب و بهبود زندگی های بی شماری.

و پنجم می تواند ما را در کنترل چه اتفاقی می افتد به ما ؟ در اینجا لژیون رستاخیز به نوبه خود نگرانی های ما در مورد ناتوانی را به نفع خود. گاهی اوقات آنها duplicitously اصرار دارند که تحول تغییرات—دستمزد زندگی برای همه پایان دادن به بی خانمانی, بهداشت و درمان به عنوان یک حق انسانی—آیا لوله رویاهای غیر ممکن است برای رسیدن به با توجه به شکست ناپذیر نیروهای. در زمان های دیگر آنها به جای ما هشدار می دهند که یک دستور کار مترقی را به خطر اندازد ما استقلال را به عنوان هر چند بازگشت قدرت به مردم خواهد بود یک گام به دور از—و نه از سوی بیشتر دموکراسی است.

همه از این دستکاری, ذهن بازی ها (و بیشتر) مرکزی به لژیون رستاخیز 2020 انتخاباتی استراتژی است. استقرار دموکرات ها در حال حاضر به هر طریقی آنها را در تلاش برای تضعیف مترقی اولیه نامزدها در هر سطح—مهمترین علیه سناتور برنی ساندرز ورمونت. اگر او و دیگران با اینحال پیروز این توافق است و صبورانه در انتظار آن به نوبه خود قبل از ماه نوامبر انتخابات عمومی. آنها آماده هستیم با دومین مجموعه از این تبلیغات ترفندها, همه, هدف, کشتی امید ما برای تغییر معنی دار به تسلیم است.

اما دور دیگری از برنامه به طور بالقوه فاجعه بار Legion of Doom پیروزی ندارد به سرنوشت ما. این وضعیت موجود-از خر و فیل تگ تیم—متعهد به ادامه تمایلات به جای همبستگی با کسانی که کمتر می توان شکست داد. اول با مقاومت و رد کردن گمراه کننده خود تجدید نظر و با کمک به دیگران برای انجام همان. دوم با ارائه صادقانه و قانع کننده جایگزین روایت با یک پیام ساده است که ناامنی بدرفتاری و خرد آرمان نباید روال بخشی از زندگی بسیاری از. و سوم با ایجاد یک ائتلاف آمریکایی که به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی متنوع و بی باک به اندازه کافی برای نشان لژیون رستاخیز آن را به سلطه خود ما سیاست است. به عنوان برنی ساندرز گفت: در سال های اخیر بحث به نقل از نلسون ماندلا “آن را همیشه به نظر می رسد غیر ممکن است تا زمانی که آن را انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>