بیانسه اهدا $6 میلیون نفر به کروناویروس امداد و موسسات خیریه

در اخیر مطبوعاتی بیانسه اعلام کرد که او بنیاد خیریه BeyGOOD خواهد بود teaming تا با بنیانگذار توییتر جک دورسی برای اهدای 6 میلیون دلار به سازمان های محلی در جوامع از رنگ در سراسر کشور.

“جوامع از رنگ درد و رنج های حماسی با توجه به COVID-19 همه گیر” به BeyGOOD بیانیه می خواند. “جوامع است که در حال حاضر فاقد منابع مالی برای آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مسکن در حال حاضر با آن مواجه هشدار دهنده عفونت و نرخ مرگ و میر.”

تپه تایید می کند که در بسیاری از کشورهای آمریکایی های سیاه و سفید هستند گزارش نامتناسب نرخ coronavirus مرگ و میر و موارد به علت عدم دسترسی به مراقبت با کیفیت.

پول از کمک مالی به سازمان های اجتماعی و همچنین به اتحاد ملی در بیماری های روانی به ارائه خدمات در هوستون, New York, New Orleans, و دیترویت, انواع گزارش است. شاخه های محلی از هیچ بچه ای گرسنه نان, زندگی, جهان, آشپزخانه مرکزی و بیشتر موسسات خیریه را نیز دریافت قطعات از بودجه فاکس نیوز گزارش.

علاوه بر مواد غذایی و سلامت روان پشتیبانی BeyGOOD اهدا خواهد شد سایر ملزومات از قبیل تمیز کردن وسایل و داروها و لوازم آرایش و ماسک صورت برای کسانی که جوامع Yahoo! اخبار گزارش.

خواننده را لمس کرد در مورد این موضوع قبلا در طول عملکرد خود را در یک جهان با هم در خانه بهره مند شنبه گذشته بیلبورد گزارش خواستار توجه به اختلاف در COVID-19 مرگ و میر در بین سیاه و سفید آمریکایی است.

BeyGOOD در حال کار در رابطه با دورسی را 1 میلیارد دلار #startsmall ابتکار است که توزیع 8 میلیون دلار به سازمان های خیریه مختلف تا کنون گزارش های نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im