بیانسه, اپرا وینفری, لیدی گاگا به اشتراک گذاری پیام های قدرتمند به ادامه اعتراضات بیش از جورج فلوید مرگ

مشاهیر متعدد — از جمله بیانسه و اوپرا وینفری — با استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن پیام های قدرتمند در مورد نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس به سراسر کشور تظاهرات ادامه داد: بیش از آخر هفته.

چه خبر است:

  • فعالان در سراسر کشور بیش از آخر هفته برای نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده توسط یک افسر پلیس است. تظاهرات همچنین با تمرکز بر نژادی و بی عدالتی و نابرابری.
  • تظاهرات در بازه زمانی از سراسر کشور به شهر, مینیاپولیس, Salt Lake City, فیلادلفیا ،

مشاهیر واکنش نشان می دهند:

بیانسه منتشر شد یک پیام ویدئویی با توجه به مجله مردم. او گفت:

  • “ما نیاز به عدالت برای جورج فلوید. همه ما شاهد قتل او در روز روشن. ما شکسته و ما بیزارند. ما نمی توانیم عادی این درد است. من نه تنها با صحبت کردن به مردم از رنگ شما سفید و سیاه و قهوه ای و یا هر چیزی در میان من مطمئن هستم که شما احساس می کنید نا امید کننده با نژادپرستی در امریکا در حال حاضر.”
  • “شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از بار است که ما دیده ایم این خشونت آمیز و قتل و بدون عواقب. بله کسی متهم شده است اما عدالت است به دور از اینکه به دست آورد. لطفا ثبت درخواست و دعا برای صلح و عشق و دلسوزی برای کشور ما است.”

اپرا وینفری با تاکید بر نیاز به صحبت کردن در آخرین نسخه از “اپرا زندگی خود را در تمرکز: یک چشم انداز رو به جلو” — زندگی مجازی را تجربه کنند.

  • “کسانی از ما که توانایی به دیده یا شنیده در زندگی ما—این که آیا شما در حال سیاه یا سفید, آسیایی, یا اسپانیایی — آن وقت همه ما نه فقط خشم زمانی که ما می بینیم بی عدالتی است.”
  • “این به اندازه کافی به فقط می گویند:” این خیلی وحشتناک است.’ ما نمی توانیم تحمل نفرت از جنایات مرتکب شده توسط مقامات در این کشور است. ما نیاز به صحبت می کنند و می گویند که نمی خواهد اتفاق می افتد در سازمان دیده بان من.’ ما قصد داریم برای انجام این کار است که در آن طول می کشد برای از بین بردن در راه خود ما.”

دیگر مشاهیر مشترک رسانه های اجتماعی پست های در مورد مرگ جورج فلوید و در سراسر کشور تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de