فراتر از پلیس اصلاحات: چرا ما باید تبدیل فراگیر سیستم های اقتصادی و Carceral بی عدالتی

این قطعه یک تفسیر بخشی از درخواست تجدید نظر را مجموعه ای از افکار و تجزیه و تحلیل.

پس تصویری پدید آمده از جورج فلوید گریه “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فشرد و او را به مرگ با زانو جهان فوران کرده است در تظاهرات عمومی به چالش کشیدن سیستماتیک نژاد پرستی. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که راهپیمایی در سراسر کشور—سیاه و سفید و قهوه ای بومی و آسیایی; همجنس باز و دگرجنسباز و ترانس شده اند بدون خشونت در خود اعتراض موارد غارت و خرابکاری را بدستآمده خواستار “نظم و قانون” از رئیس جمهور تهمت و دولت او. پس از تماس در اجرای قانون به “تسلط” در یک کنفرانس خبری مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق یک پارک بود که پاک شده است غیر خشونت آمیز معترضان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و مطرح پیروزمندانه با کتاب مقدس در دست خود را.

فقط به عنوان سیاستمداران جنوب در طول جنبش حقوق مدنی سعی در روشن کردن توجه عمومی از تقاضا برای برابر عدالت به نگرانی در مورد “نظم و قانون” و به اصطلاح سنتی و ارزش های مذهبی تهمت و توانمندسازها به نظر می رسد در تعیین عزم خود را برای تغییر کشور تمرکز به دور از سیستمیک بی عدالتی که عمیقا تقسیم جامعه ما است.

ایالات متحده در گذشته و حال ساخته شده است بر پایه قوانین و نهادهای طراحی شده برای بهره برداری از نیروی کار سیاه و سفید از مردم به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که آزادی خود را محدود.

اما این تصادفی نیست که جورج فلوید سیاه بود نه که او بیکار رستوران کارگر. فقط به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها اکثر قربانیان خشونت پلیس سیاه و قهوه ای مردم را نامتناسب درصد از دستمزد پایین کارگران خدمات که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکا به بیکاری تعداد افزایش یافته است گذشته 40 میلیون نفر در طول بیماری همه گیر. برای سیاه و سفید آمریکایی بیمه بیکاری است که متاسفانه بسیاری مانند پلیس — ظاهرا در محل قرار داده برای کمک به مردم, اما در واقعیت اغلب باعث گسترده و بدون کنترل آسیب برساند.

ایالات متحده در گذشته و حال ساخته شده است بر پایه قوانین و نهادهای طراحی شده برای بهره برداری از نیروی کار سیاه و سفید از مردم به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که آزادی خود را محدود. در واقع نیروی کار و آزادی اند و مخالف قطب در آمریکا پروژه. زمانی که رهایی اعلام ظاهرا آزاد سیاه و سفید آمریکایی در سال 1863 دو نهاد شد و بلافاصله در محل قرار داده برای اطمینان از شرکت های بزرگ می تواند ادامه بهره مندی از رابطه کارگری — زندان صنعتی پیچیده و زیر حداقل دستمزد برای نوک کارگران است. صنایع به خصوص صنعت رستوران است که تنفر به طور ناگهانی نیاز به پرداخت کارگران سیاه پوست, در آغوش ایده کارگران پرداخت از طریق مشتری, راهنمایی و در نهایت برنده حک کردن در این کشور برای اولین بار حداقل دستمزد قوانین ایجاد یک زیر حداقل دستمزد برای کارگران باقی می ماند که در اثر امروز. فدرال زیر حداقل دستمزد برای کارگران رستوران دلار است 2.13 یک ساعت. راهنمایی قرار است به را تشکیل می دهند اما نمی — و بنابراین علاوه بر مشتریان کافی پرداخت یارانه صاحبان رستوران ما دلار های مالیاتی را بیش از حد به عنوان رستوران کارگران تکیه بر مواد غذایی تمبر در دو برابر نرخ سایر صنایع است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ضمن تاریخچه پلیس در ایالات متحده نیز عمیقا به بهره کشی از کارگران است. در اوایل پلیس گسترده برای حفاظت از منافع سفید صاحبان برده در سرکوب برده اعتصابات و شورش. در پی رهایی قوانین تصویب شد در سراسر ایالات متحده به طور ضمنی جرم رهایی سیاه پوستان که یک بار زندانی شد و سپس به استخدام به شرکت ها از طریق محکوم کردن برنامه های لیزینگ. در واقع ضد loitering قوانین استفاده شده توسط بسیاری از محلی نیروهای پلیس به عنوان توجیهی برای سرکوب معترضان ریشه های خود را در این Jim Crow-عصر مقررات. در ضمن از طریق محکوم لیزینگ کیفری سیستم پرداخت شد اما کارگران زندانی شد. و مانند زیر حداقل دستمزد برای نوک کارگران و loitering قوانین یک نسخه محکوم اجاره دست نخورده باقی می ماند امروز.

در واقع بهره برداری از سیاه و دستمزد پایین کارگران در ایالات متحده آمریکا بود به طوری که آشکارا ناعادلانه است که در نوبه خود از قرن گذشته است که حتی در صورت سرکوب پلیس و کارگران را تهدید به شورش. که منجر به ایجاد بیمه بیکاری به عنوان یکی دیگر از راه برای گمراه کردن و دستکاری کارگران به دستمزد پایین و یا بدون دستمزد کار می کنند. بیمه بیکاری طراحی شده برای از بین بردن فشار کارگران قرار دادن در آمریکا با نام تجاری استثماری سرمایه داری نه به عنوان یک نسخه شیر فشار است که سرمایه داری بود و در واقع قرار دادن بر روی کارگران است. در واقع بیمه بیکاری همواره سخت به واجد شرایط برای و ناکافی مجبور آمریکایی ها اغلب به کار در کم درآمد به منظور تغذیه خانواده های خود و صرفه جویی در خانه های خود.

در طول بحران بی سابقه اقتصادی با نرخ بیکاری بیش از کسانی که در دوران رکود بزرگ یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط یک دستمزد عادلانه نشان می دهد که به طور متوسط در کشورهای در حال رد 44 درصد از نرخ بیکاری. این آمار بیشتر شبیه به 60 درصد برای نوک کارگران خدمات که گفته بودن که subminimum دستمزد به علاوه راهنمایی است بیش از حد کوچک برای دیدار با آستانه را به واجد شرایط برای مزایای. و در حال حاضر صدها هزار نفر از نوک کارگران خواسته شده است که برای بازگشت به کار برای نوک کارگران subminimum دستمزد در زمانی که راهنمایی را به طور چشمگیری کاهش یافته است – با توجه به برخی از کارفرمایان به میزان 75%. این سیستم به نظر می رسد رسیده برای دیگری چنین پتانسیل شورش کارگران و پاسخ درست از کنگره خواهد بود به عمل شجاعانه برای حل و فصل تاریخی ساختاری نابرابری از طریق مقدار مورد نیاز جهانی سیاست به جای برنامه های امداد است که تداوم این مشکل یک چک تضمینی به جای تغذیه شکسته بیمه بیکاری سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی; جهانی ایمنی و بهداشت حمایت پرداخت می شود ترک و خطر برای همه کارگران و البته عادلانه دستمزد — کامل قابل زندگی حداقل دستمزد برای تمام کارگران با راهنمایی در بالا. در ضمن متحده آمریکا از جمله نیویورک و بسیاری دیگر باید تصویب سیاست مانند یک دستمزد عادلانه در حال حاضر به آدرس ساختاری و نژادی و بی عدالتی و برای کمک به ساخت حرکت به سوی کنگره انجام این کار نیز هست.

اگر آخرین رکود بزرگ منجر به تصویب قوانین مهم مانند, حداقل دستمزد که در سمت چپ برخی از کارگران از, این افسردگی باید به همین ترتیب به جلو قرار داده پررنگ جهانی سیاست بلکه قرار داده و حقوق صاحبان سهام در مرکز آن است. به عنوان اعتراض گفت: پس از آن ما نیاز به می گویند در حال حاضر: آن زمان برای مبارزه با گرسنگی نه.

در حالی که ما هنوز نمی دانند که تمام منابع از اختلال و انحراف در این تظاهرات که جاروب ملت خود انگیزه روشن است. چهار افسر پلیس مورد آزار قرار گرفته را به خفه کردن زندگی از جورج فلوید. میلیون ها نفر از آمریکایی ها که دیدم این ویدئو بلافاصله پاسخ داد: با در نظر گرفتن خیابان به تقاضای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند است که پایمال بیش از حد بسیاری از برای بیش از حد طولانی است. بله ما باید اساسا متحول پلیس در امریکا است. اما ما می تواند به توقف وجود دارد. ما باید تبدیل فراگیر سیستم های اقتصادی و carceral بی عدالتی که در حال خفگی ما زندگی مشترک. دموکراسی آمریکایی نمی توانم نفس بکشم. تنها با اقدام هم می تواند ما را در صرفه جویی در زندگی مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im