بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در ونزوئلا: دو طرف یک سکه

این بایدن کمپین برگزار می شود یک رویداد آنلاین در یکشنبه, جولای 8 تن به تن به عنوان معاون رئیس جمهور سابق را “چشم انداز برای ونزوئلا و ونزوئلا در آمریکا” Spoiler alert: چشم انداز خود را برای ونزوئلا به سختی متفاوت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این رویداد که نمی شایستگی ظاهر بایدن از خودش بود با هدف گرفتن ونزوئلا-آمریکایی ها به داوطلب برای “عمو جو” به عنوان نماینده دارن صوت (D-Fl) به نام او است. آن را یک ساعت و نیم از شیلینگ برای رای و نفوذ آن نشان داد که وقتی که می آید به ونزوئلا سیاست های تغییر رژیم تحریم ها و امتناع از شرکت در گفت و گو متحد VenezolanosConBiden (گروه میزبانی این رویداد) با MAGAzuela (اصطلاح برای مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت ونزوئلا).

وجود دارد تنها دو تفاوت سیاست در بایدن و تهمت روش به ونزوئلا است. یکی در مورد TPS یا وضعیت حفاظت موقت است که سیاست های مهاجرتی است که اجازه می دهد تا مردم را از ده خاص کشورهای متاثر از حوادث به زندگی و کار در ایالات متحده بایدن پشتیبانی از TPS برای ونزوئلا در حالی که تهمت متحدان مسدود کرده اند و آن را در سنا و تهمت خود را به پایان رسید در این برنامه خودداری کرده است و این موضوع برای ونزوئلا. به گفته یکی از بایدن را عملیاتی وجود دارد 150 هزار ونزوئلا در آمریکا هستند یا ثبت نشده یا در اینجا بر منقضی شدن ویزا.

یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری درست مثل چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فاجعه برای مردم ونزوئلا.

دیگر از تفاوت های مرزی دیوار که در حال حاضر ساخته شده است در بخشی با استفاده از ونزوئلا بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحرف شده است $601 میلیون دلار در دارایی های به سرقت رفته از مردم ونزوئلا برای ساخت دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک. این پول قبلا برگزار شده در وزارت خزانه داری را “جریمه صندوق” است که به طور معمول استفاده می شود برای تامین مالی اجرای قانون عملیات. این بخشی از حدود 24 میلیارد دلار است که ایالات متحده و متحدان آن را یخ زده و غارت شده از ونزوئلا را در تغییر رژیم در تلاش است. ژوئن Guaidó های خود اعلام کرد رئيس جمهور موقت هنوز برای اظهار نظر در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از این ونزوئلا بودجه اما خود را “سفیر” کارلوس Vecchio, بستری برای همکاری با وزارت دادگستری به “ایجاد یک توافق رسمی … برای تعریف در صد” چقدر از کشف و ضبط ونزوئلا وجوه را به ایالات متحده است. با توجه به Guaidó و همکاران آن را “عادی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را کاهش دهد.

TPS و دیوار تنها دو امتیاز است که در آن بایدن و تهمت متفاوت است. بایدن را عملیاتی ادعای او عطا خواهد شد TPS به ونزوئلا در یک روز از دولت و بایدن می گوید او را متوقف تامین مالی روی دیوار. این تفاوت ها حداقل هر چند به خصوص با توجه به این که بایدن همچنان سیاست هایی که منجر میلیون ها نفر از ونزوئلا به فرار در وهله اول و به او داده است هر نشانه ای که بیشتر بودجه منجمد خواهد شد.

بایدن چشم انداز بیشتر از همان تفکر جادویی است که به خصوص در دولت های درگیر در سال است. مبارزات انتخاباتی خود می گوید تحریم ها ادامه خواهد داد و در واقع تشدید. یک بایدن دولت به دنبال “یک افزایش بزرگ در کمک” نه تنها برای کشور بلکه برای کلمبیا و دیگر کشورها با ونزوئلا شدند. آنها خواهد ساخت “ائتلاف بین المللی” برای بازسازی ونزوئلا است. آنها را آزار کلید حامیان دولت ونزوئلا بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در جهان هستند. با توجه به خوان گونزالس معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه تحت اوباما و زمان مشاور بایدن در آمریکای لاتین آنها را به دولت رئیس جمهور نیکولاس مادورو یکی از گزینه: انتخابات مشاهده محترم (و ناشناخته) چند جانبه نهاد و او باید ترک.

بایدن را عملیاتی هشدار می دهند که ونزوئلا یک مسئله امنیت ملی ایالات متحده که این کشور شده است نفوذ توسط گروه های تروریستی و همه چیز باید انجام شود برای پایان دادن به روسیه و کوبا نفوذ است. آنها در پاسخ به یک سوال در مورد تاثیر تحریم های سرزنش “بحران انسانی” در chavismo. آنها می گویند بایدن نمی خواهد مذاکره با Maduro.این بایدن کمپین حمله مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او می خواهد در دیدار با مادورو مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب برگردند و در ارائه و اجرا شده است تبلیغات در میامی را متهم به تهمت بودن نرم در Maduro .

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بایدن از سیاست های یکسان هستند و سیاست های دقیق و بلاغت استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پس از 2017, ایالات متحده به تحریم های تحمیل شده که باید هزینه 100,000 ونزوئلا خود را زندگی می کند و منجر به ضرر و زیان اقتصادی از 130 دلار میلیارد دلار. اما با توجه به بایدن حامی تشکر. Soto “وجود ندارد به اندازه کافی از سرکوب” در ونزوئلا از دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و سه سال را صرف ساخت یک حدود 60 کشور ضد مادورو ائتلاف و دولت Pompeo سفر جهان به دنبال کمک های بیشتر گفته ونزوئلا اما این پایان می رسد تا در کشور با ونزوئلا شدند. آنها تحریم شرکت های خارجی انجام کسب و کار با ونزوئلا و به دنبال دستگیری ونزوئلا تجار و بازرگانان خارج از کشور.

در این موضوع مداخله نظامی این بایدن عملیاتی ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید نظامی گزینه خالی بودند و اصرار گزینه های دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد و همه راههای دیگر فشار خسته (به جز البته گفت و گو) قبل از توجه به اقدام نظامی است. آنها نمی گویند که آیا ایالات متحده مداخله باید “روی میز” و قاب بحث در اطراف عمومی آمریکا را به اتهام گریزی به جنگ دیگری به جای عواقب فاجعه بار این را برای مردم ونزوئلا اجازه دهید به تنهایی غیر قانونی از هر نوع مداخله نظامی.

این هیچ راز است که تغییر رژیم در ونزوئلا است مرکب هدف و مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک pandering به جناح راست latinx افراط گرایان در فلوریدا به رهبری دموکرات ها برای انجام همان. این بایدن کمپین استراتژی روشن است: تقلید از دولت ونزوئلا سیاست در حالی که ارائه TPS به منظور جلب آرای دور از مغلوب ساختن پیشی جستن. عناصر نیز بارها و بارها اصرار داشت که بایدن است نه سوسیالیستی – ظاهرا یک تصور غلط رایج در میان MAGAzuela جمعیت.

باید آن را هیچ جای تعجب است که این همه در مورد ایالت فلوریدا در سال 2020 انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها برنده دولت در سال 2016 اما متحدان خود را در زمان حکومت و مجلس سنا صندلی در سال 2018 البته با حاشیه. جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis و سناتور ریک اسکات هر دو متهم مخالفان خود را از بودن سوسیالیست که نرم هستند در ونزوئلا است. این بایدن اردوگاه در حال انجام آن تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این نوع حملات از چسبیدن در برابر نامزد خود را.

وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که بایدن تغییر خواهد کرد البته در ونزوئلا اگر انتخاب شود. وجود دارد بیش از حد بسیاری از آرا در فلوریدا در معرض خطر و همچنین به عنوان کمک های مالی به حال از ثروتمند ونزوئلا شرح – که در این نقطه در حال بازی در هر دو طرف و انجام این کار بسیار خوبی است. یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری درست مثل چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فاجعه برای مردم ونزوئلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>