بایدن دفاع لایزال وفاداری به سود بهداشت و درمان در طول مصاحبه با مرگ مدیکر برای همه, مدافع Ady Barkan

پس با جدیت اجتناب از چهره به چهره مصاحبه در طول دموکراتیک ریاست جمهوری, اولیه, presumptive نامزد جو بایدن در نهایت توافق برای پاسخ به سوالات از مدیکر برای همه, مدافع Ady Barkan یک پیشرو فعال که رنج می برد از ترمینال و بیماری دژنراتیو شناخته شده به عنوان ALS.

“مراقبت های بهداشتی تضمین شده به عنوان یک حق انسانی اما با در نظر گرفتن دور از حق خصوصی برنامه اگر شما می خواهید خصوصی قصد من مخالفت با.”
—جو بایدن
در یک تصویری از ارز خود را به صورت آنلاین پست جمعه سابق معاون رئیس جمهور در دفاع از خود تعهد به کشور را بیمه های خصوصی و صنایع می گوید که در حالی که “او به طور کامل می شود” چرا بسیاری از مردم می خواهند برای سود شرکت های بیمه و کارفرما بر اساس پوشش—و حتی در میان مواج همه گیر است که بسیاری استدلال می کنند بیشتر در معرض این سیستم ظلم و ستم و ناکارآمدی—او هنوز هم باقی مانده است صبورانه مخالف مدیکر برای همه به عنوان یک جایگزین مناسب.

“این هیچ راز که من حمایت مدیکر برای همه” می گوید Barkan حدود اواسط راه از طریق ارز خود را به که بایدن میافزاید: “من نیست.”

طول اولیه Barkan قادر به مصاحبه با بسیاری از دموکرات رقیب—از جمله مدیکر برای همه قهرمان سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.), که Barkan بعد تایید شده—اما بایدن قبول مکرر دعوت نامه.

در نهایت با توجه به فرصت برای به چالش کشیدن معاون سابق رئیس جمهور با اشاره سوالات در موضوع بهداشت و درمان Barkan می پرسد بایدن: “آیا شما می بینید یک آینده که در آن بیمه بهداشت و درمان است و دیگر وابسته به اشتغال است ؟ را امریکا تا کنون یک سیستم تک پرداخت کننده که در آن مراقبت های بهداشتی تضمین شده است به عنوان یک انسان حق است؟”

“مراقبت های بهداشتی تضمین شده به عنوان یک انسان حق” بایدن در پاسخ “اما گرفتن حق خصوصی برنامه اگر شما می خواهید خصوصی قصد من مخالفت با.”

سالم کالیفرنیا در حال حاضر که طرفداران هر دو مدیکر برای همه و یک دولت مبتنی بر تک پرداخت کننده راه حل تاسف است که بایدن—”در حال اجرا برای رئیس جمهور در جهانی همه گیر و فروپاشی اقتصادی”—تا به حال توانایی نگاه Barkan “چشم در چشم” و به او بگویید “flippantly” او مخالف مدیکر برای همه “تنها دلسوز و کارآمد راه حل” به بحران ملی.

در حالی که بایدن تکرار است که او معتقد است که بهداشت و درمان “حق است نه یک امتیاز” چندین بار Barkan پرس او را در ویژگی های خاص از بیمه های خصوصی صنعت و سرخوردگی از مرور آن را به عنوان یک علاج فرد بیمار در ایالات متحده است.

“معاون رئیس جمهور, من امیدوارم که شما را در درک این مسئله است که شخصی برای من” Barkan می گوید. “این نیست انتزاعی یا نظری. وقتی که من می گویند من مدیکر برای همه, مدافع, من امیدوارم که شما را در درک این دلیل است که من صرف ساعت در خود نگه دارد با شرکت های بیمه که آنها نمی خواهد در پوشش هزینه های مراقبت از من. چون من تا به حال به شکایت شرکت های بیمه زمانی که آنها به من بگویید که من نیاز به پرداخت هزاران دلار از جیب خود برای هزینه کامل-زمان مراقبت. و من باید یک طرح بیمه خصوصی.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“من درک می کنم آنچه شما می گویند در مورد نگه داشتن خصوصی برنامه” Barkan ادامه می دهد “اما من حدس می زنم سوال من این است که چه حفظ بیمه خصوصی واقعا برای مردم؟”

“این بستگی به طرح” بایدن پاسخ می دهد. “نگاه شما می دانید آنچه که من بودند صورتحساب برای من بستری? آنها $280,000. من آن را دریافت کند ، من نه به این. من نه به جایی که شما هستند اما من آن را دریافت کنید. من به طور کامل آن را دریافت کنید.”

ترقی خواهان و مدافعان حقوق بشر با این حال همچنان به درخواست اگر بایدن واقعا آن را دریافت کنید.

به جای مدیکر برای همه بایدن تحت فشار قرار دادند تا برای گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) گذشت تحت دولت اوباما با اضافه کردن یک گزینه بیشتر پرداخت یارانه “طلا طرح” در بازار خصوصی و اضافه کردن صفحه اصلی هزینه های مراقبت به مزایای که می تواند تحت پوشش.

کارشناسان و اقتصاددانان به مدت طولانی استدلال کرد که به سادگی با اضافه کردن یک گزینه و یا ترفند های دیگر به سیستم هرگز رسیدن به این نوع از بازده جهانی پوشش و صرفه جویی در هزینه که مدیکر برای همه سیستم دست یابد.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در زیر:

Barkan گفت: در یک صدای جیر جیر که در حالی که او و بایدن “را معنی داری دیدگاه های مختلف در جهان است,” او خوشحال به شنیدن دموکراتیک نامزد کردن و همچنین در یک بیانیه حمایت خود را برای نامزدی. در طول مصاحبه Barkan گفت: بایدن او “کاملا متعهد” به دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در ماه نوامبر.

با وجود بایدن امتناع را در آغوش مدیکر گفت: Barkan “من چپ مکالمه دانستن است که با قرار دادن او در کاخ سفید این است که یک گام مهم در مبارزات ما برای عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>