بایدن باید انجام بهتر بگویم زنان گروه به عنوان معاون رئیس جمهور سابق تکذیب تجاوز جنسی به اتهام

در هر دو یک بیانیه نوشته شده است و ظاهر در MSNBC در صبح روز جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را رد کرده است که او sexually assaulted سابق سنا مشاور تارا Reade در سال 1993 اولین بار presumptive دموکراتیک نامزد شخصا خطاب به اتهام ،

“نه این درست نیست” بایدن گفت: در MSNBC. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است. و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده… این ادعاها نادرست است.”

بایدن را انکار آمد به او رو فشار در حال رشد به آدرس Reade این ادعا که او در گوشه ای خود را در سالن از ساختمان کاپیتول ایالات متحده و نفوذ او را با انگشتان دست خود را, یک ادعا می کنند که تایید شد توسط یک سابق همسایه از Reade در مصاحبه با خودی کسب و کار در اوایل این هفته.

در یک بیانیه کتبی نوشته شده به متوسطبایدن به نام وزیر امور خارجه سنا را درخواست کنید که آرشیو ملی شناسایی و “را در اختیار مطبوعات” هر گونه شکایت Reade.

Reade گفت که او ارائه یک شکایت در مورد بایدن به کنگره دفتر منابع انسانی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد—آرشیو ملی می شود.” “اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

در واکنش به بایدن را انکار زنان گروه تا زمان حاضر که طرفداران به نمایندگی از تجاوز جنسی قربانیان گفت: معاون سابق رئیس جمهور نظرات باید دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از پیشرفت اما “نه به این معنی است که گفتگو در مورد تجاوز جنسی و قدرت در امریکا بیش از.”

“ما به لحظه ای سرنوشت ساز در کشور ما زمانی که نامزدها برای رئيس جمهور از متهم تجاوز جنسی” گفت: تینا Tchen گروه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای. “امروز معاون رئیس جمهور جو بایدن نشستم و به طور مستقیم خطاب به اتهام علیه او با جدیت آن را سزاوار چیزی است که رئیس جمهور فعلی هرگز انجام می شود.”

“دیگر نمی تواند ادعا مثل این نادیده گرفته می شود” اضافه شده Tchen. “بایدن مورد نیاز به آدرس تارا Reade بدخشان امروز. ما خواستار شفافیت کامل به این ادعا و چند ادعا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان ما رفتن به جلو رای دهندگان آمریکایی را به عنوان یک درک کامل از تمام اتهامات از این طبیعت است. زنان باید شنیده تحت درمان با احترام و اتهامات آنها جدی گرفته شود.”

Ana Maria Archila co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی گفت که #MeToo جنبش تقاضا برای بایدن برای رسیدگی به اتهام و نشان دادن رهبری در این مسئله بسیار مهم از تجاوز جنسی و خشونت علیه زنان “است و نه در تضاد با تعهد ما به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. آن است که در واقع مرکزی برای این تلاش است.”

با توجه به Archila “کسانی که از متهم تداوم و یا فعال کردن خشونت نقش بازی در تلاش برای تبدیل جامعه ما است. آنها می توانند مدل نحوه دریافت و با همدلی و احتیاط داستان از افراد یا جوامع که صحبت در مورد آسیب آنها را تحمل کرده اند. آنها می توانند مدل چگونه به کسی را دست انداختن بیرون از داستان یک فرد عناصر ما تجربه جمعی و آنها می توانند مدل تمایل به مسئولیت.”

“این صبح با او صحبت کرد و برای اولین بار در مورد اتهامات توسط تارا Reade و صادر شده و در عین حال یکی دیگر از پتو انکار حمله بدون هیچ گونه بازتاب در چگونه زنان و بازماندگان از همه جنس و درمان در جامعه ما,” او گفت:. “به عنوان کسی که به دنبال حاکم بر کشور او یک مسئولیت به مدل چگونه به نگه داشتن درد بازماندگان و صحبت در مورد این واقعیت از ما تجربه جمعی حتی به عنوان او را انکار اتهامات علیه او. که نقش یک رهبر است.”

اما در حالی که اتهامات علیه بایدن باید به طور کامل مورد بررسی Archila گفت که با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید “کشور ما این است که در یک لحظه از خطر بزرگ است.”

“ما نمی توانیم به چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن” او افزود: “و ما انجام خواهد داد همه چیز لازم برای شکست دادن او در نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de