بایدن پرده طرح برای بازگشایی اقتصاد

11 ژوئن (فردا) — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پرده برداری از یک طرح پنج شنبه برای بازگشایی اقتصاد در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مشخص شده یک در هشت بخش و برنامه ریزی برای بازگشایی در وب سایت خود را در حالی که انفجار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان “یک نقطه طرح است.”

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه طرح برای همه از این — قرار داده تا باز برای کسب و کار ثبت نام و پس از آن فقط ببینید چه اتفاقی می افتد,” بایدن گفت: در بیانیه خود روز شنبه. “است که قصد ندارم برای رفع این اقتصاد است که تهمت را شکست و یا به حداقل رساندن خطر COVID-19 resurging.”

بایدن طرح اعلام شد در یک میزگرد که در آن او در دیدار با رهبران جامعه و صاحبان کسب و کار در فیلادلفیا.

طرح او شامل, اولین بار, تضمین تست و تجهیزات حفاظت شخصی برای هر کس به نام در کار باشد.

دوم, آن را تضمین خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کارگران که با آلوده COVID-19 تا زمانی که آنها نیاز به بهبود و تکمیل شده است.

مرحله سوم با هدف اطمینان از حفاظت از کارگر و پاسخگویی. اقدامات عبارتند از ایمنی و بهداشت شغلی دولت تنظیم و اجرای استانداردهای دقیق برای محافظت از کارگران از COVID-19 و “هدایت سازمان های دیگر به اجرای استانداردهای صنعت خاص” بایدن بیانیه گفت.

چهارم این طرح خواستار ملی تماس با ردیابی نیروی کار به حمایت عمومی هیت پاسخ و پیدا کردن که ممکن است در معرض ویروس از طریق تماس با فرد آلوده.

پنجمین مرحله شامل حفاظت از ایالات متحده شهروندان ارشد کسانی که با معلولیت و دیگران را در معرض خطر از جمله الزام کارفرمایان به خیاط مقدمات کار در خانه برای کسانی که در معرض خطر است.

ششم این طرح را ایجاد یک “امن برای خریداران” برنامه ای است که اجازه می دهد سلامت عمومی ادارات به گواهی کسب و کار را مطابق با بهترین شیوه برای کاهش انتقال به طوری که خریداران احساس امن دوباره.

هفتم گام به حمایت از کسب و کارهای کوچک از طریق یک “راه اندازی مجدد بسته” ارائه صاحبان کسب و کار کوچک با پشتیبانی برای حفظ و rehiring کارگران است. این بخش از طرح نیز شامل حصول اطمینان از اقلیت متعلق به کسب و کار دریافت دسترسی عادلانه به پشتیبانی که دیگر کسب و کارهای کوچک در حال گرفتن.

هشتم طرح خطوط از اقدامات برای بازگشایی مدارس و برنامه های مراقبت از کودکان برای کمک به پدر و مادر به بازگشت به کار و توقف دانش آموزان از سقوط پشت سر. این شامل پوسته پوسته شدن موسسه ملی بهداشت کودکان تحقیق در COVID-19 به بهبود درک چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد و به تولید مبتنی بر شواهد راهنمایی. این همچنین شامل ساخت یک تهاتری برای کمک به ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاری روش ها و ابزار برای بازگشایی.

هشتمین مرحله نیز شامل ارائه کمک های مالی به خصوص به عنوان من مدارس در بسیاری از نیاز به کمک به پوشش هزینه ها از جمله PPE افزایش بهداشت و سایر هزینه های لجستیکی و هزینه های مرتبط با جدید محیط یادگیری بایدن اضافه شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است فراموش کرده اند در مورد کوروناویروس اما آن را فراموش نکرده در مورد ما می شود.” “عدم پاسخ به همه گیر, من فکر می کنم دولت فدرال استعفا هر رهبری موثر نقش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im