بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه

Feb. 29 (UPI) — خروج سنجی نشان داد جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه روز شنبه.

اولیه نماینده تخمین محل سابق معاون رئیس جمهور در جایگاه دوم با ورمونت سناتور برنی ساندرز-که فرا گرفته و به سه نفر اول مسابقه — برگزاری بر روی خود frontrunner وضعیت.

با توجه به نظرسنجی های خروج بایدن برنده بیش از 50 درصد از آرا را در این ایالت به او حداقل 14 از 54 نمایندگان در خطر است.

توسط سی ان ان تخمین می زنند که از روز شنبه که به او می دهد 29 کلی نمایندگان در پشت ساندرز’ 45.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در جایگاه سوم با 26 نمایندگان و ماساچوست سناتور الیزابت وارن مسیرهای پیاده روی با هشت. مینه سوتا سناتور ctq نیز تلاش در اولیه فصل چیدن فقط هفت نمایندگان تا کنون.

پیروزی می آید فقط چند روز پیش از سه شنبه زمانی که نامزدهای رقابت برای 1,344 نمایندگان در مقدماتی تا 14 متحده و ساموا و پس از یک مهاجم تلاش بایدن بخشی را به نفع خود رای دهندگان سیاه و متوسط بیشتر رای دهندگان.

در آن طول می کشد 1,991 متعهد نمایندگان به نفع نامزدی حزب دموکرات در اولین انتخابات کمیته ملی حزب دموکرات کنوانسیون طول می کشد که ماه ژوئیه در میلواکی Wisc.

با وجود قوی رای گیری اولیه در مبارزات بایدن به حال عقب ساندرز که خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و ثبت نام مستقل برای بسیاری از فعالیت های سیاسی خود را هر چند او تغییر کرده است ثبت نام خود را به منظور اجرا به عنوان یک دموکرات ها در سال 2016 و 2020 دموکراتیک نژادها.

در یک سخنرانی برای حامیان در ویرجینیا که در آن او است که مبارزه در پیش از سه شنبه, Sanders, اذعان, کارولینای جنوبی, مسابقه و تمدید تبریک خود را به بایدن.

“ما برنده رای مردمی در آیووا ما برنده مقدماتی نیوهمپشایر و ما باید برنده نوادا حزبی. اما شما نمی توانید همه آنها را برنده. وجود دارد بسیاری از کشورها و امشب ما برنده نشد” ساندرز گفت.

“اگر شما بوده ام زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن گفت: حامیان در کارولینای جنوبی روز شنبه. “در حال حاضر ما فقط برنده شد و ما برنده بزرگ به خاطر شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>