بایدن: “شما می دانید چیزی است.” آره حتما بیایید با این پسر.

بایدن صحبت در تگزاس است. تصویر

حتی به عنوان ضد برنی Dems – امی, پیت, بتو, رید – راش را در آغوش خود عمیقا دچار کمبود کمپین جو بایدن بارها و بارها محزون می خوانی اغلب wincingly نشان می دهد که او تا به وظیفه. او روشن باشد نه یک تبه کار و نه یک احمق مانند هیولا در کاخ سفید است. او یک مرد مناسب و معقول که به مدت طولانی در خدمت کشور خود را که می خواهد بهترین ها را برای این کشور و که evinces واقعی اصول در دفاع از آن است. اما زمان گذشته است; او متعلق به اوایل جهانی از استقرار دموکراتیک لیبرالیسم که در این آخرالزمانی بار فقط آن را قطع نمی. و یک عمر به عنوان یک توصیف “آبروریزی ماشین” کمک می کند – به خصوص که در سن 77, خود حدت ذهنی به طور فزاینده دردناکی دیگر کم. هر چند او صورتحساب خود را به عنوان “هیچ malarkey,” نامزد – نتیجه ضرب دوستیابی خود را با استفاده از یک اصطلاح هیچ کس زیر 60 را دریافت کنید – او دارای سابقه dodges داستان, ازدست, دروغ آشکار و اغلب مايل نژادپرستانه اشتباهات مانند لاف زدن او با segregationist قانونگذاران که واقعا بد نیست بچه ها گفتن یک داستان جعلی در مورد بازداشت در آفریقای جنوبی با فرض اینکه هر کودکی با پوشیدن یک hoodie باید سیاه و سفید و فقیر اعلام کرد او می خواهم انتخاب (sic) اولین زن سیاه و سفید به سنا هر چند دو در حال حاضر در خدمت وجود دارد و نشان می دهد سیاه و سفید خانواده درمان نژادپرستی با قرار دادن “رکورد بازیکنان” در اتاق بچه ها. سفید پدر سروری تو نام بایدن.

در طول مبارزات انتخاباتی او تا به حال بسیاری از “چه ؟” لحظات نیمی از داستان درباره او عبارتند از اصطلاح “مغز یخ.” در نیوهمپشایر او به نام رای دهندگان یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” و از آنجا که به اندازه کافی تیم خود را پس از آن رو به منبع توهین اشتباه – تایرون قدرت نه جان وین ، در چارلستون بحث او ادعا کرد 150 میلیون آمریکایی نیمی از کشور کشته شده اند توسط اسلحه. او به نام کریس والاس “چاک” و گفت که او در حال اجرا بود برای سنا و استادانی به کار کرده اند در پاریس آب و هوا منطبق با یک مرده چینی رهبر. و دوشنبه در تگزاس او به طور خلاصه تبدیل سه شنبه به سوپر شنبه قبل از شدت بی مهارت اعلامیه استقلال. “ما این حقایق را به بدیهی” او خوب شروع شد و قبل از ذوب کردن به “همه مردان و زنان ایجاد شده توسط…برو…شما می دانید…شما می دانید چیزی است.” R-i-g-h-t. الگوهای رفتاری به سرعت در زمان خاموش, آیا به عنوان خوشدل پوشش سیاسی و رسانه ای -“این Dem استقرار در دوو در حال حاضر” – و نگران توییتهایی دربارهی چگونه به سرعت یک فرصت طلب بدخواه دروغ تهمت خواهد جویدن او را مانند یک سگ هار با یک استخوان. “خوشحالم که آنها تجاری تمام تراشه های خود را در این” جزئیات یکی. همچنین “این فقط سوء رفتار با سالمند در خدمت شرکت های بزرگ قدرت” و “سقط جنین, سقط جنین.” بایدن به دنبال این است: “ما می دانیم این چیزها را آشکار و بدیهی است که همه مردان (و زنان) برابر خلق شده اند.” ما همچنین می دانیم این چیزها برای خود روشن است: ما می توانیم بهتر انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>