3 خودروسازان تعطیل به عنوان Coronavirus شیوع Grinds ما صنعت به توقف

کشور را به “سه بزرگ” خودروسازان—فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر در حال تعلیق تولید در این هفته در منافع حفاظت از کارگران از شیوع کروناویروس که جاروب در سراسر جهان است و منجر به یک رکود اقتصادی به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان مبارزه برای مهار این بیماری کشنده است.

“امروز اقدام محتاطانه چیزی که برای انجام” ایران خودرو کارگر رئیس جمهور روری قمار در بیانیه ای گفت. “با در نظر گرفتن خاموش کردن و کار را از طریق گام های بعدی ما محافظت UAW اعضای خانواده های آنها و جامعه است.”

اوایل روز چهارشنبه کارگران در فیات کرایسلر (FCA) متوقف شد خط تولید پس از شنیدن که یکی از همکاران خود را آزمایش مثبت برای coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19. توقف مجبور FCA به کارخانه تعطیل شنبه از سر نگرانی برای سلامت عمومی است.

فورد خاموش خواهد شد و پس از شب شیفت در روز پنج شنبه; جنرال موتورز متوقف خواهد کرد تولید در روز چهارشنبه.

حرکت تحسین و تمجید از Rep. اندی لوین (D-Mich.).

“با تشکر از خدای بزرگ سه گوش به کارکنان خود و تعطیل تولید به طور موقت با توجه به #COVID19,” لوین هنوز توییتی. “نباید آن را گرفته اند اقدام مستقیم توسط FCA کارگران برای دریافت آن انجام می شود اما من خیلی با افتخار از آنها برای هل دادن این موضوع از قرار دادن کارگران بهداشت و ایمنی برای اولین بار.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“جنرال موتورز و UAW باید همیشه سلامت و ایمنی مردم ورود گیاهان GM و ما توافق کرده اند که به صورت سيستماتيک و منظم تعلیق تولید برای کمک به مبارزه با COVID-19/coronavirus” جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا گفت. “ما شده اند مصرف فوق العاده احتیاطی در سراسر جهان برای حفظ گیاه در محیط های امن و تحولات اخیر در آمریکای شمالی آن را روشن سازد این است که کار درست را انجام دهید در حال حاضر است.”

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش آتن قرار داده خواهد شد هزاران نفر از کار هر چند این اتحادیه حفاظت از حقوق خود را به عنوان آنجا که ممکن است:

حرکت خواهد idle حدود 150000 کارگران که به احتمال زیاد به دریافت مکمل پرداخت علاوه بر مزایای بیکاری.

کارگران در ایلان تسلا است که اتحادیه بودند و بنا به گزارش ها انتظار می رود به کار می کنند مگر اینکه آنها در حال حاضر بیمار است.

این UAW و خودروسازان قصد دارند با هم کار کنند برای بازگشایی کارخانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با رهبران اتحادیه به خصوص ایران خودرو و کارگران برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به نگه داشتن نیروی کار سالم و ایمن—حتی به عنوان ما در راه حل های برای ادامه به ارائه وسایل نقلیه مشتریان واقعا می خواهید و نیاز” فورد رئیس جمهور آمریکای شمالی کومار Galhotra در بیانیه ای گفت. “در این بی سابقه ای بار ما در حال کاوش منحصر به فرد و راه حل های خلاقانه برای حمایت از نیروی کار ما, مشتریان, نمایندگی, تامین کنندگان, و جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de