بانک بزرگ مدیران می خواهند به گوش دادن به سیاه جوامع است. آنها باید بازگشت خود را به سرقت رفته و ثروت جای.

رادیو فردا باعث مشروع خشم در هفته گذشته با یک گرافیک نشان می دهد که بازار سهام افزایش یافت و پس از این شورش که به دنبال ترور مارتین لوتر کینگ جونیور تبرئه رادنی کینگ حمله و قتل مایکل براون و جورج فلوید. اما فاکس انجام خدمات عمومی بیش از حد آشکار یک حقیقت اساسی در مورد ما financialized اقتصاد: وقتی که می آید به سود سیاه و سفید زندگی می کند و درد مهم نیست در همه. در واقع آنها اغلب خوب برای کسب و کار.

هیچ جا شاید این است که حقیقی تر از خود در وال استریت. بانک اجرائی شده اند حمایت یک شکل محدود از ضد نژاد پرستی به تازگی و در حالی که با جدیت نادیده گرفتن موسسات خود را’ رکورد بهره برداری از آمریکایی های آفریقایی تبار. به جای مقابله با سیستمیک یا نژادپرستی نهادی—یک مفهوم رسانه های جریان اصلی است که هنوز در تلاش برای درک — آنها می گویند که آنها در حال گوش دادن به داستان های شخصی از تبعیض و به حاشیه رانده است.

آمریکایی نخبگان شده اند امیدوار به “گوش دادن” به امریکا برای پنجاه سال است. لیندون جانسون وعده داده شده برای گوش دادن زمانی که او تشکیل یک کمیسیون نژادی و بی عدالتی در سال 1967. بیل کلینتون وعده داده شده برای گوش دادن در سال 1997 زمانی که او گفت که او را “بزرگ و بی سابقه برای گفتگو در مورد مسابقه.” ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم وعده داده شده برای گوش دادن زمانی که تصاویری از او را در blackface عمومی شد.

هر زمان که چیز کمی داغ, آنها وعده به گوش دادن.

خشونت ساختاری

با تمام معنی کسانی از ما که سفید باید آموزش خود را در مورد فراگیر نژاد پرستی. اما این بانک اجرائی مانند بسیاری از ما در امریکا در حال eliding تمایز بین دو فرم متفاوت از نژاد پرستی.

“اگر وال استریت واقعا در مورد مراقبت نژادی عدالت این امر جلوگیری از احتکار از نژادپرستی نهادی و آن را بازگشت به ثروت آن است استخراج شده از جوامع است. آن جوامع می تواند پس از آن تصمیم می گیرید که چگونه به صرف ثروت خود را.”

به عنوان Kwame Ture (Stokely کارمایکل) و چارلز V. همیلتون نوشت: در سال 1967 کتاب سیاه و سفید قدرت: سیاست آزادی:

“هنگامی که یک خانواده حرکت به یک خانه در یک محله و سنگسار سوخته و یا روت کردن آنها قربانیان آشکار عمل فردی نژادپرستی است که اکثر مردم را محکوم خواهد کرد. اما از آن است که نهادی نژادپرستی نگه می دارد که مردم سیاه و سفید قفل شده است و در ویران زاغه اتاق های اجاره ای موضوع را به روزانه طعمه استثماری slumlords تجار وام کوسه ها و تبعیض آمیز عوامل املاک و مستغلات.” (تاکید معدن)

Ture و همیلتون مشاهده شده است که فردی نژادپرستی “را می توان ثبت شده توسط دوربین های تلویزیونی” اما که ظریف تر و “کمتر آشکار” اشکال نژادپرستی نهادی هستند “کمتر مخرب از زندگی انسان است.”

این ثابت کرده است که درست در بسیاری از مناطق از اقتصاد آمریکا از جمله بخش بانکی است.

گوش دادن مسیر انحرافی

در یک سری از اظهارات اخیر, Dimon و همکار اجرائی متمرکز بر فرد نژادپرستی—حتی اگر سیاه و سفید زندگی توجه فعالان را صادر سیاست در دستور کار است که همچنین آدرس های سیستمیک نژاد پرستی. این مدیران اجرائی وعده داده شده به پرورش تنوع و شمول خود حقوقی واجد شرایط (به سختی عمده امتیازی از وب سایت خود را و سالانه اظهارات در حال حاضر متعهد به انجام آن است.) اما آنچه بیش از هر چیزی بود به قول “گوش دادن.”

Dimon گفت که “ما در حال تماشای گوش دادن و می خواهید هر یک از شما را به می دانم که ما متعهد به مبارزه علیه نژاد پرستی و تبعیض در هر کجا و با این حال در آن وجود دارد.”

ولز فارگو مدیر عامل چارلی Scharf بیانیه گفت: “بخشی از سفر ما در مورد قادر بودن به گوش دادن به تجربیات دیگران و داشتن صادقانه گفت و گو باز در سراسر تفاوت است.”

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت: “من گوش و یاد گرفتم از همه شما از جوامع ما و برای ده سال گذشته از همکاران من در هیئت مدیره از موزه ملی تاریخ و فرهنگ.”

لری فینک از بلکراک گفت: “من می خواهم شما بدانید که این شرکت را رهبری می ایستد با شما و ما در حال گوش دادن.”

که یک کل بسیاری از گوش دادن و نه زیاد انجام می دهند.

مالی نژادپرستی

جایی که در شنوایی, موج وجود دارد هر گونه روشن اذعان سیستمیک نژادپرستی و یا موسسات خود را’ در آن نقش دارند. در اینجا یک انتخاب کوچک برای شروع:

جی پی مورگان چیس پرداخت 55 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات که آن درگیر تبعیض آمیز اعطای وام از طریق سوم-حزب کارگزاران که با توجه به دولت از طرح دعوی در دادگاه “شده است عمدی و عمدی و اجرا شده است با بی پروا بی اعتنایی از حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی وام گیرندگان.”

یک مطالعه 2015[1] نگاه تعصب نژادی در اعطای وام توسط ولز فارگو در شهر بالتیمور. آن را یافت که مبتنی بر نژاد وام تفاوت هزینه آفریقایی-آمریکایی وام اضافی $15,000 به 16000 $30 سال وام و افزایش درصد وام خانه از حدود 10 درصد به حدود 18 درصد است. ولز فارگو مغرضانه شیوه هزینه جوامع سیاه بالتیمور بیش از 2 میلیون دلار در ثروت از دست رفته.

به طور کلی یک مطالعه ملی وام الگوهای یافت که “در مقایسه با همتایان سفید مردم از رنگ مشابه با وضعیت اجتماعی و اقتصادی و اعتبار به احتمال زیاد یا رد وام مسکن و یا نسبت پر هزینه هستند.”[2]

وجود دارد می رود محله

بانک ها به طور فزاینده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پس از بحران مالی 2008 و در آنچه که نیویورک تایمز به نام “60 میلیارد دلار مسکن گرفتن.” وال استریت موسسات سود یک بحران آنها ایجاد شده توسط جارو کردن خواص مضطرب. لری فینک را بلکراک یکی از این موسسات است. طوری بود که برایان Moynihan بانک آمریکا است. آنها به خوبی انجام داده ایم; مستاجران خود ،

ظاهرا بانک ها را می توان slumlords بیش از حد. طرح دعوی در دادگاه در برابر بانک مرکزی آمریکا و اموال مدیریت شرکت مدعی است که آنها “به عمد موفق به ارائه روال خارجی نگهداری و … در کار و طبقه متوسط آمریکایی آفریقایی تبار و لاتین در محله 37 مناطق شهری در حالی که آنها به طور مداوم حفظ مشابه بانک متعلق به خانه در مقایسه با سفید محله.”

طرح دعوی در دادگاه بر اساس سالها تحقیق شامل بیش از 35 ، 000 عکس از “شدید بیش از حد رشد چمن و علف های هرز نا امن درب و پنجره های آسیب دیده مراحل و دستگیره های انباشته شده زباله و باقی مانده های نا امن استخر, نقاشی های دیواری و حتی حیوانات مرده پوسیدگی در متری.”

و آن را فقط به یک پدیده ای شهری. تبعیض آمیز وام کمک درایو 1 میلیون آفریقایی-آمریکایی خانواده از مزارع خود در می سی سی پی و در جای دیگر در جنوب عمیق. سرمایه گذاران نهادی کمک به جابه جایی با تبدیل زمین های کشاورزی به یک “کلاس دارایی.”

این داستان منعکس کننده تنها یک انتخاب کوچک از دیوار خیابان را اعمال تخلف مالی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. به طور کلی وام چپاولگر را ویران کرده است بسیاری از آفریقایی-آمریکایی محله در سراسر کشور و مضرات گسترش به دیگر اقتصادی مناطق و همچنین از اشتغال به کمبود غذا و سلامت.

بحث ارزان است

اگر آنها واقعا می خواستم به “گوش دادن” به مدیران اجرائی می تواند شروع به گوش دادن به آنچه Kerner کمیسیون تا به حال به می گویند بیش از پنجاه سال پیش هنگامی که آن را با اشاره به “تبعیض آمیز مصرف کننده و اعتبار شیوه ها” و “مسکن نامناسب” به عنوان دو از مسائل مهم رو سیاه امریکا است.

اگر وال استریت واقعا در مورد مراقبت نژادی عدالت این امر جلوگیری از احتکار از نژادپرستی نهادی و آن را بازگشت به ثروت آن است استخراج شده از جوامع است. آن جوامع می تواند پس از آن تصمیم می گیرید که چگونه به صرف ثروت خود را.

اما تاریخ به ما نشان داده است که این کشور را نخبگان انجام نمی هر چیزی که آنها نمی باید انجام دهید. به عنوان فردریک داگلاس گفت: “قدرت تصدیق هیچ چیز بدون تقاضا است.”

بحث ارزان است و گوش دادن است و حتی ارزان تر است. وال استریت را اجرائی داشته اند بیش از زمان کافی برای گوش دادن. در حال حاضر زمان برای عمل—اگر نه از آنها بیش از مردم خود را.

[1] “مسابقه فضا و تجمعی نقطه ضعف: یک مطالعه موردی از Subprime وام فروپاشی” عمیق, J, آلبرایت, L. و مرتبه Dy Soc Probl. 2015 مارس 1; 62(2): 186-218.

[2]فابر یعقوب W. 2013. “نژادی پویایی وام مسکن وامهای بیپشتوانه پیشرو در اوج.” سیاست مسکن بحث 23(2):328-349; Ross و Yinger 2002.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de