بزرگ نفت است تظاهر آن نمی خواهند از اتحادیه اروپا ، که مزخرف.

روز چهارشنبه بعد از ظهر مایک Sommers مدیر عامل موسسه نفت آمریکا (API) های مکرر شرکت های بزرگ نفتی مورد علاقه جدید دروغ: ما نمی خواهیم از اتحادیه اروپا ،

“این صنعت علاقه مند است در یک صنعت خاص نجات” گفت: Sommers در یک وبینار در مورد وضعیت فعلی بازار انرژی.

این یک دروغ است که او را تکرار و به هر کسی که گوش بیش از گذشته چند ماه. در اینجا بود Sommers در ماه مارس گفتن به خبرنگاران گفت که صنعت نفت و گاز نمی خواهم یک نجات: “ما در بحث با هر کسی که در دولت در این زمان بر روی هر نوع برنامه برای این صنعت است.” در اینجا او در مارس رله به Axios یک شوخ-بوش یک همکار مدیر عامل شرکت نفت به او گفت: “شما نمی توانید بپرسید برای سرمایه داری در راه اندازی و پس از آن سوسیالیسم در راه است.”

یکی از هوشمندانه مایک.

“بزرگ نفت در حال حاضر دستگیر 1.9 میلیارد دلار و در فروشگاه به لطف کاهش مالیات شرکت ها از آخرین محرک. آلوده نیز نبوده است خجالتی در مورد خواستار حتی laxer استانداردهای محرک وام—و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون اعطا خواسته های خود را.” —Lukas راس دوستان زمینحقیقت این است که با وجود Sommer بهترین تلاش ها برای چرخش یک افسانه در مورد شرکت های نفتی سفت کردن کمربند خود را و بلند کردن اجسام خود را با خود خندیدن, شرکت سوسیالیسم دقیقا چه API می خواهد. در واقع صنعت سوخت فسیلی و موسسه نفت آمریکا به طور خاص شده اند در خط مقدم شرکت تلاش برای سود کردن coronavirus همه گیر و دولت دانست.

“نفت لابی می گردند و آشکار نهفته است و ما باید رسید” گفت: Lukas در راس دوستان زمین مورد Sommer آخرین نظرات. “بزرگ نفت در حال حاضر دستگیر 1.9 میلیارد دلار و در فروشگاه به لطف کاهش مالیات شرکت ها از آخرین محرک. آلوده نیز نبوده است خجالتی در مورد خواستار حتی laxer استانداردهای محرک وام—و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون اعطا خواسته های خود را.”

رکورد روشن است. بازگشت در ماه مارس API ارسال نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست درخواست از آنها برای بلند کردن یک لیست طولانی از مقررات طراحی شده برای محافظت از بهداشت عمومی و محیط زیست است. سازمان حفاظت محیط زیست رفت جلوتر و مسلم این آلوده کنندگان لیست علاقه مندی های از بالا به پایین در نظر گرفتن buzzsaw به چند باقی مانده مقررات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود در حال حاضر با انجام دور.

این تیم در حفر اخبار و مستند به ده ها پس از ده ها تن از قوانین, قوانین و مقررات که سوخته به نفع این صنعت است. سرگرم کننده متوقف نشده در سطح فدرال: این صنعت همچنین استفاده از شاخکهای خود را به پیچ و تاب و مقررات دولت به نفع خود استفاده همه گیر به فشار رو به جلو همه چیز از خط لوله مجوزها به تهاجمی ضد اعتراض به قوانین.

اما این کافی نیست برای بزرگ نفت فقط نظارتی کمک آنها می خواستند سرما پول نقد.

API و دیگر صنایع مقابل گروه می دانستند که مردم آمریکا نمی ایستادگی برای آشکار یارانه به این صنعت به طوری که آنها تا به حال هوشمندانه است. به جای درخواست مستقیم برای تسکین صنعت مشغول به کار به دستکاری مقررات مالیاتی در مراقبت عمل به طور خاص به نفع شرکت های نفت و گاز.

API در حال حاضر را رد می کند که آنها را تحت فشار قرار دادند برای این تغییرات به مراقبت عمل می کنند اما لابی افشای اشکال بگویید یک داستان متفاوت است. دوستان زمین منتشر شده یک گزارش به دنبال 130 لابی براده از سه ماهه اول سال 2020 و قابل توجه یافت لابی برای کاهش مالیات و حق امتیاز امداد و محرک کمک همه استفاده Covid-19 به عنوان یک بهانه است.

همه که لابی گری منجر به بیش از 1.9 میلیارد دلار و رفتن به شرکت نفت و گاز چه جسی کلمن یک محقق در مستنداست به نام “نهان کرده است.” شرکت های بزرگ مانند ماراتن بزرگترین شرکت پالایش نفت در کشور بیش از $411 میلیون در سایه معافیت های مالیاتی. Occidental Petroleum که بدهی قطع شده است به آشغال وضعیت به دلیل مخاطره آمیز شیل شرط است به احتمال زیاد برای به دست آوردن $195 میلیون. این طرح دقیقا چه می خواستم صنعت: تمام پول با هیچ یک از نظارت عمومی.

در واقع اومدی خوبی کار کرده است که این صنعت تصمیم گرفت آن را پس از حتی یک گلدان بزرگتر از پول: صدها میلیارد دلار از بانک فدرال است ارائه طریق آن Mainstreet برنامه اعطای وام. این زمان سرقت است و حتی بیشتر آشکار. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر انرژی دن Brouillette حتی رفت و در تلویزیون به لاف زدن در مورد چگونه او کمک به تغییر بانک فدرال وام قوانین به صراحت به نفع شرکت های نفت و گاز.

“ما در حال حاضر می دانید که تهمت مقامات دولت ‘کار بسیار نزدیک با فدرال رزرو’ به ایجاد این تغییرات پس از مالیات دهندگان حمایت وام در دسترس خواهد بود به نفت و گاز شرکت های ایم” بهارات Ramamurti عضو کنگره نظارت کمیسیون در آن زمان است. “چگونه ما می دانید ؟ انرژی اتاق رفت و در تلویزیون و گفت،”

چرا به نفت نیاز به انرژی وزیر به گام و تغییر قوانین از برنامه ؟ از آنجا که بسیاری از شرکت های نفت و گاز بودند در چنین ظروف سرباز یا مسافر مالی آینده به کروناویروس بحران است که آنها نمی خواهد که در غیر این صورت واجد شرایط. در واقع تمام بخش مانند یک آشغال آتش که هیچ بانکدار در ذهن راست خود را به من قرض بدهید این شرکت ها پول چه رسد به پول است که به منظور کمک به بهبود اقتصادی. این صنعت نیاز به مداخله دولت در غیر این صورت از آن توست.

که ما به ارمغان می آورد به همین دلیل API در حال کار اضافه کاری به انکار این صنعت است نجات آنها آنقدر بدیهی است که گرفتن. قدرت سیاسی و اقتصادی از صنعت سوخت فسیلی متکی زیادی در آن نقش اسطوره ای در اقتصاد آمریکا است. آن را “حیاتی” ما سیستم اقتصادی! آن را ایجاد میلیون ها شغل! آن را ساخت امریکا بزرگ دوباره!

“Coronavirus نمی نابود کردن بخش نفت و گاز آن را فقط نشان داد چه خراب کردن آن را در حال حاضر بود.”

اعتراف به این واقعیت که تنها راه صنعت را می توانید در ادامه به زنده ماندن است که مستقیم با کمک دولت این توهم را از بین می برد. آن اشک پرده پشت در جادوگران نفت و نشان می دهد آنها را برای آنچه که آنها عبارتند از: جهانیان خشمگین, نسخه های قدیمی از خود را به شدت در تلاش برای چسبیدن به قدرت در جهان به عنوان آنها عبور می کند ،

به عنوان بسیاری از دیگران نوشته اند coronavirus نمی نابود کردن بخش نفت و گاز آن را فقط نشان داد چه خراب کردن آن را در حال حاضر بود. شرکت های نفت و گاز به این بحران زین با بدهی پس از سالها تلاش به تمرین خود را به سودآوری است. در سال 1980 شرکت های نفت و گاز به نمایندگی از 28 درصد از S&P 500. آنها در حال حاضر حساب برای تنها 4.4%. به عنوان CNBC‘در حال بارگذاری-سرمایه داری جیم کرامر گفت: به تازگی این صنعت است که در آن “ناقوس مرگ” فاز و سرمایه گذاران باید مراقب باشید.

ما نیاز به مطمئن شوید که آن دسته از سرمایه گذاران ادامه ندهید شامل آمریکا ، اجازه بزرگ نفت ربودن coronavirus تلاش بازیابی نه تنها به سرقت پول و دور از خانواده ها و جوامع که نیاز به پشتیبانی آن را نیز نگه می دارد ما را محدود به یک صنعت است که مصمم است به ما و اقتصاد با آن است.

“اجازه دادن به شرکت های بزرگ نفتی ربودن coronavirus تلاش بازیابی نه تنها به سرقت پول و دور از خانواده ها و جوامع که نیاز به پشتیبانی آن را نیز نگه می دارد ما را محدود به یک صنعت است که مصمم است به ما و اقتصاد با آن است.”

ما همچنین می دانیم که حتی به عنوان ما در برخورد با وحشت از COVID19 ما باید برای نگه داشتن یک چشم بر بحران جاری از تغییر آب و هوا. هر دلار فدرال رزرو قرار می دهد به سوخت های فسیلی تنها افزایش مییابد خطر فاجعه بار آب و هوا سقوط.

بزرگ نفت ممکن است برنده اوایل دور از این نجات, اما مبارزه به مراتب بیش از. ما می دانیم که بدون توجه به آنچه API مدیر عامل شرکت مایک Sommers می گوید به مطبوعات او برای رفتن به ادامه لابی برای بیشتر و بیشتر جزوات. این کار ما برای متوقف کردن او را. فدرال رزرو و دیوار خیابان در حال رفتن به حرکت تریلیون دلار در ماه های آینده: ما نیاز به مطمئن شوید که پول می رود به مردم نیاز نیست یک صنعت است که از بین بردن آینده ما است.

این بدان معناست که خواستار واقعی و معنی دار نظارت از برنامه های محرک اقتصادی دولت. هل دادن ما به مقامات منتخب به نشانه روی عقب عمل می کنند که برای جلوگیری از رفتن به بزرگ نفت است. نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در تغذیه برنامه های وام دهی و خواستار دخالت های سیاسی است. در ادامه برای حمایت از ما در خط مقدم متحدان آنها جدید مقاومت در برابر سوخت های فسیلی پروژه های این صنعت در تلاش است به فشار رو به جلو در طول بیماری همه گیر.

و به این معنی فراخواندن صنعت برای خود نهفته است. زیرا آنها می خواهند کمک مالی بیش از هر چیز. این تنها چیزی است که زنده نگه داشتن آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im