بزرگ داروسازی گروه تجارت لعنتی با عنوان “از نظر اخلاقی ورشکسته” برای تحت پیگرد برای جلوگیری از مینه سوتا انسولین استطاعت قانون

داروسازی بزرگ گروه تجارت است و زیر آتش برای پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال در اواخر سه شنبه در برابر مینه سوتا را الک اسمیت انسولین استطاعت عمل صرف ساعت قبل از این اثر صورت گرفت.

دولت ایالت مت کمی عضو دموکرات مینه سوتا–کشاورز–حزب کارگر (DFL), تقبیح این حرکت به عنوان “نظر اخلاقی ورشکسته” و “عاری از انسانیت است.” در یک سه شنبه شب جیر کمی نیز قول داد: “من به صرف تمام زندگی من مبارزه با این بی روح شرکت. هیچ کس نباید مریض و یا مرگ ناشی از ناتوانی در پرداخت هزینه های حفظ زندگی انسولین است.”

قانون در سوال این است که نام یک بیمه 26 ساله دیابتی که فوت کرد در سال 2017 از عوارض ناشی از سهمیه بندی خود را به انسولین از آنجا که او نمی تواند استطاعت پزشکی و لوازم مربوط به پس از پیری خود را بیمه بهداشت و درمان. پس از قانونگذاران دولت اکثریت تصویب و اندازه گیری, DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz آن را امضا و به قانون این مه.

به عنوان MPR اخبار توضیح می دهد:

بر اساس قانون افراد مبتلا به دیابت که نمی توانیم ضروری پزشکی خواهد بود قادر به گرفتن 30 روز لوازم با بیش از 35 دلار copay. جداگانه درآمد بر اساس برنامه ایجاد شده است برای کسانی که با نیازهای که گسترش فراتر از آن.

سازندگان دارو مورد نیاز برای شرکت. اگر آنها نمی, آنها را به صورت یک سری از افزایش جریمه.

کت و شلوار واصل شد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مینه سوتا توسط تحقیقات دارویی و تولید کنندگان آمریکا (Iea). صنعت دارو گروه ادعا می کند این اقدام خلاف قانون اساسی است و استدلال می کند در شکایت (pdf) که “یک دولت نمی تواند به سادگی در اختیار مالکیت خصوصی برای رسیدن به آن اهداف سیاست های عمومی.”

یک Iea سخنگو گفته برایان Bakst از MPR اخبار که “ما به دنبال اضطراری حاکم برای جلوگیری قانون از رفتن به اثر اما ما فکر می کنم این قانون خلاف قانون اساسی است و این که دادگاه باید آن اعتصاب پس از آن می شنود و ما را به چالش بکشد.”

این گروه حمایت عمومی شهروند با اشاره به مرگ غم انگیز این قانون هم اسم و محکوم Iea کت و شلوار به عنوان “فراتر از بی وجدانی.”

نیکول اسمیت-Holt, Alec اسمیت همچنین در زمان به توییتر را محکوم Iea طرح دعوی در دادگاه و متهم به شرکت های دارویی از نقض حقوق بشر است.

اسمیت-Holt بود که نه تنها خشم پدر و مادر دیابتی. Saint Paul-بر اساس بهداشت و درمان حمایت لیجا Greenseid نوشت: در یک سری از توییت هایی که با او احساس “پس از تخلیه” و “فریب خورده توسط قانونگذاران” خواستار توافق دولت و سناتورها که او گفت: “مطمئن باشید طرفداران که آنها تا به حال کار کرده و با تولید کنندگان به منظور توسعه طرح خود را.”

توافق دولت رهبر اکثریت سنا پل Gazelka ابراز ناامیدی با کت و شلوار در یک بیانیه کتبی گزارش شده توسط MPR اخبار. “سناتور دموکرات باقی می ماند متعهد به ارائه اضطراری انسولین برای کسانی که در بحران بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با این ضعیف بهنگام طرح دعوی در دادگاه” Gazelka گفت.

دولت دادستان کل کیت الیسون (DFL) توییتی صبح روز چهارشنبه در پاسخ به Iea “حمله” در این قانون که “ما به جلو نگاه به دفاع از مردم مینه سوتا در دادگاه در برابر این نظر اخلاقی منفور رفتار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im