‘پیروزی بزرگ برای ما آب و هوا و جوامع به عنوان فدرال پانل رد حمله در پشت بام خورشیدی در آمریکا

تنظیم کننده فدرال در روز پنج شنبه منتشر شد جفت گیری انتظار می رود به تاثیر گسترش قدرت تجدید پذیر در سراسر کشور—که جشن گرفته شد توسط محیط زیست و انرژی پاک طرفداران به عنوان یک پیروزی بسیار مهم و دیگری که منتقدان هشدار داد “می تواند منجر به آلودگی توسط propping تا سوخت فسیلی نیروگاه.”

به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) تحویل یک پیروزی برای طرفداران انرژیهای تجدید پذیر با رد آوریل درخواست از جدید انگلستان Ratepayers انجمن (NERA) خواستار فدرال به جای محلی صلاحیت بیش خورشیدی net-اندازه گیری سیاست های که تا به حال باعث محکومیت قوی از یک گروه دو حزبی از قانونگذاران کنگره خورشیدی سرمایه گذاران و صدها نفر از گروه های حمایت.

به عنوان شهروند توضیح داد که در ماه گذشته:

Net-اندازه گیری حسابداری و مدیریت ساز و کاری است که اعتبار انرژی خورشیدی ژنراتور برای برق آنها اضافه کردن به شبکه. آن است که یک جزء حیاتی از پشت بام خورشیدی تامین مالی پروژه به دلیل آن باعث می شود سیستم های انرژی خورشیدی مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و خانواده از طریق انرژی اعتبار برای برق خورشیدی آنها را تولید. این NERA دادخواست را عطا FERC تنها صلاحیت برای اداره چنین برنامه هایی را از طریق ابزار عمومی سیاست تنظیم مقررات قانون [PURPA] یا فدرال قدرت عمل می کنند.

عمومی, شهروند, مرکز تنوع زیستی و بیش از 450 محیطی دیگر ایمان و گروه های مصرف کننده با ارسال نامه ای به FERC در ماه ژوئن با این استدلال که “دولت net-اندازه گیری و سیاست های توزیع شده سیستم های خورشیدی بنیادی برای دستیابی به این کشور ضروری و مورد نیاز تمیز و فقط انرژی انتقال به آدرس تاریخی زیست محیطی بی عدالتی مبارزه با تغییرات آب و اورژانس و اطمینان در دراز مدت انعطاف پذیری است.”

هوارد کریستال, وکیل مرکز تنوع زیستی, انرژی, عدالت, برنامه, نوشته های حقوقی مداخله ظ با FERC عریضه. در بیانیه روز شنبه او استقبال جمهوری خواه به رهبری کمیسیون را رد NERA پیشنهاد.

“این یک پیروزی بزرگ برای ما آب و هوا و جوامع در آغوش پاک, انرژی خورشیدی” کریستال گفت. “FERC را به اتفاق آرا حکم تضمین می کند که می توانید نگه دارید مناسب جبران افرادی که نصب خورشیدی پشت بام. که اجازه می دهد تا جامعه خورشیدی و دیگر توزیع انرژیهای تجدید پذیر برای ادامه نقش مهمی در انتقال فوری به انرژی پاک.”

ابیگیل راس قیف, رئيس جمهور و مدیر عامل Solar Energy Industries Association, تحسین پانل اخراج از “ناقص دادخواست” در بیانیه ای که برجسته صنعت انرژی خورشیدی رکورد در ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد ایالات متحده.

“صنعت ما دارای وعده های بزرگ برای کمک به ایجاد شغل و احیای اقتصاد محلی” او گفت:. “ما سپاسگزار برای دولت سودمند کمیسیون و بسیاری دیگر از همکاران که به شدت به مخالفت با این درخواست. ما را به ادامه کار در ایالات متحده برای تقویت اندازه گیری خالص سیاست به ایجاد مشاغل بیشتر و سرمایه گذاری و ما مدافع برای نمایشگاه درمان خورشیدی در FERC آن در حوزه قضایی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تام Rutigliano مدافع در پایدار FERC پروژه که قرار دارد در شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC) به طور مشابه با استقبال از این تصمیم گفت که “FERC آیا یک چیز راست امروز در رد ظالمانه دادخواست است که باید طرح میتوانست توانایی خورشیدی پشت بام صاحبان به یک قیمت عادلانه برای برق مازاد آنها را تولید.”

اما Rutigliano ابراز نگرانی در مورد پنل رأی به تعمیرات اساسی PURPA است که بیش از 40 سال پیر شده است و کلید به انرژی های تجدید پذیر رشد در سراسر کشور است. به عنوان او آن را قرار داده: “به جای ترویج کوچک, تمیز, نسل FERC است undercutting توانایی از انرژی خورشیدی و انرژی باد برای به دست آوردن یک فرصت عادلانه به رقابت بپردازند.”

و اشاره کرد که “آب و برق به مدت طولانی به دنبال تغییرات به قانون” بیش از هزینه نگرانی در حالی که انرژی خورشیدی و باد توسعه دهندگان آن می گویند “مهم است به انرژیهای تجدید پذیر پا در آمده است که نمی, سبز متمایل به,” بلومبرگ گزارش روز شنبه که پنل

کاهش اجباری خرید تعهد برای آب و برق به پنج مگاوات از 20 مگاوات در برخی از بازارهای متحده به قدرت بیشتر برای تنظیم قیمت که در آن کوچک ژنراتور فروش قدرت خود را. “یک مایل حکومت” است که تعیین می کند که آیا نسل امکانات باید در نظر گرفته شود بخشی از یک مرکز نیز تغییر کرده است. این آژانس در حال حاضر نیاز است که واجد شرایط و امکانات نشان دادن زنده ماندن تجاری.

کمیسر ریچارد Glick, the lone دموکرات در پانل عقیده داشت در بخشی اما گفت که این تغییرات به نفع مصرف کنندگان است. “تحت رژیم مشتریان بودند overpaying برای قدرت آنها را دریافت می کردند” به لحن $2.2 میلیارد دلار به 3.9 میلیارد, او گفت:.

Rutigliano هشدار داد که “مالکان قرار دادن پانل های خورشیدی در پشت بام خود را به کشاورزان اجاره زمین های خود را به توربین های بادی و صنعتی با امکانات کارآمد در سایت قدرت تمام از دست دادن تحت FERC حکومت امروز.”

“FERC هل دادن ملت به استفاده بیشتر از سوخت های فسیلی,” او گفت: “فقط زمانی که آن را باید به انجام همه چیز آن را می توانید به پشتیبانی قدرت تمیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>