لایحه Skarsgard برای بازی سوئد جنایی کلارک Olofsson در Netflix بکشد سری

مارس 12 (UPI) — آن را و قلعه سنگ بازیگر لایحه Skarsgard امضا کرده است در بازی سوئد جنایی کلارک Olofsson در شش بخش Netflix درام به نام کلارک.

جوناس Akerlund است کارگردانی این پروژه است. او بهترین و شناخته شده برای helming پاپ موسیقی کنسرت مستند و فیلم. روایت خود را شامل چرخید, اعیان از هرج و مرج و قطبی.

کلارک داستان در مورد بیشتر سیاسی نادرست مرد زندگی می کردند که بیشتر به لحاظ سیاسی نادرست زندگی” Akerlund گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

“این نوع از داستان های من همیشه دنبال. آن را فوق العاده خشونت آمیز, شوخ, احساسی واقعی و حقیقی بیوگرافی برای قرار دادن چهره ای به نام سندرم استکهلم, اما آن را فقط در مورد Norrmalmstorg سرقت. آن را در مورد تمام عمر خود را و آنچه او را که او حقیقت و دروغ های باور نکردنی خود را حرفه ای است.”

بر اساس Olofsson است زندگینامه Vafan var det som hände, Clark را پوشش Olofsson زندگی و حرفه ای به عنوان یک دزد و قاچاقچی مواد مخدر از دهه 1960 تا به حال.

Skarsgard گفت: “کلارک Olofsson است, برای, خوب و بد یکی از سوئد رنگارنگ ترین و جذاب افراد است. من این چالش را بپذیرید و با لذت آمیخته با وحشت و فکر می کنم که با جوناس و Netflix در پشت ما می توانید بگویید پیشگامانه داستان با یک سرعت و جنون ما ممکن است در تلویزیون دیده می شود قبل از. کلارک زندگی و تاریخ است به طوری باور نکردنی و پیچ است که این امر حتی اسکورسیزی سرخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de