سالت لیک سیتی — لایحه ای که ارائه برخی از کمک مالی به بیماران مبتلا به دیابت و خانواده خود را یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به قانون در قوه مقننه ایالت یوتا در روز پنج شنبه.

خانه بهداشت و خدمات انسانی کمیته تایید HB207 اسپانسر شده از طرف Rep. هنجار Thurston, R-پروو قرار می دهد که یک کلاه بر روی مقدار خاصی برنامه های بیمه می تواند شارژ برای عرضه یک ماه نجات بخش انسولین است.

HB207 خواهد کلاه copays به انسولین در 100 دلار در هر ماه است.

مشکل با این لایحه با توجه به کلی اتکینسون مدیر در یوتا بیمه سلامت در ارتباط است که آن را نشانی از هیچ چیز به فشار به طور کلی هزینه های پایین.

“آن curtails هزینه به,” او گفت: “شرکت های دارویی کنترل هزینه انسولین است.”

“شرکت های بیمه فقط به جرم نگه داشتن این پول” گفت: Rep. پل ری, R-کلیرفیلد. وی گفت: هزینه برای برخی از مواد مخدر بالاتر است زیرا شرکت های بیمه مذاکره سنگین تخفیف در داروها. اتکینسون گفت: کسانی که تخفیف به مصرف کننده از طریق کاهش حق بیمه.

Rep. براد Daw R-Taylorsville گفت: این لایحه بود “بسیار خلاقانه و متفکرانه رویکرد” به یک مشکل است که آفت بسیاری از Utahns به دیابت نوع 1 است کاملا رایج.

“من فکر می کنم آن را به حرکت سوزن به طور قابل توجهی” او گفت:. “این واقعا خوب مقررات است که واقعا کمک خواهد کرد که مصرف کننده وقتی که می آید به انسولین است.”

پس از برخی از کارهای مربوط به سازش و روشن در هفته های اخیر این لایحه در روز پنج شنبه به اتفاق آرا پشتیبانی شده توسط این کمیته و حرکت به مجلس برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im