لایحه اجازه می دهد تا مخفیگاه زمین با شتاب شد تحریف در حال حاضر آن ممکن است لغو

مخفیگاه Wasatch شهرستان — برخی از آنچه را به نام اب زیر کاه قانونی مانور اجازه می دهد تا یک “زمین گرفتن” است و از نظر قانونی راه را برای آنچه منتقدان نگرانی می تواند یکی دیگر از کیمبال اتصال مانند گسترش در مورد 655 هکتار برای توسعه تجاری در سمت دیگر بزرگراه از پارک شهر.

و آن اتفاق می افتد می تواند بدون خرید از هر یک از شهرستانهای اطراف.

با وجود تظاهرات از اجلاس شهرستان پارک شهر و شهرستان واساچ رهبران مخفیگاه را در شورای شهر رای دادند در اوایل این ماه به حرکت به جلو با یک فرآیند به ضمیمه آن 655 هکتار است که توسعه دهندگان Nate Brockbank و جاش رامنی پسر از سن. میت رامنی می خواهید برای توسعه اما در میانهی شب به دست آورده به حمایت آنها نیاز داریم از اجلاس شهرستان به انجام این کار.

پس رامنی و Brockbank رفت و به مخفیگاه یک شهر کوچک واقع در شرق Jordanelle مخزن در سراسر بزرگراه از پارک شهر که در آن ایده گرمی دریافت کرده است.

مخفیگاه این حرکت احتمالا ضمیمه زمین — که شامل بیش از یک دهه-پارک قدیمی شهر معامله زمین به کنار برای باز کردن فضا و تفریح و سرگرمی — را روشن و راه را برای توسعه تجاری که مخفیگاه شهردار فیلیپ روبین گفت که کمک خواهد کرد استخدام ساکنان هزاران نفر از خانه های آینده و در حال حاضر رهبری برای ساخت و ساز و کمک به کاهش پارک ترافیک شهرستان.

اما مخفیگاه رهبران تنها محلی مقامات منتخب در هیئت مدیره.

“این بسیار آسان است برای گرفتن زمین از منظر ما” Summit County عضو شورای کریس رابینسون گفت: مخفیگاه شورای شهر و بعد از آن رای گفت: مسئولان شهرستان تا به حال یک “معامله بزرگ از نگرانی” با این پیشنهاد. “و ما کمی chagrined شهرستان است که دولت نمی خواهد حداقل به ما برخی از اطلاع از این عمل است.”

The town of Hideout wants to annex hundreds of acres from Summit County and Wasatch County, including the land pictured in Summit County on Monday, July 20, 2020.
این شهر از مخفیگاه می خواهد به ضمیمه صدها هکتار از اجلاس شهرستان و Wasatch شهرستان از جمله زمین تصویر در اجلاس شهرستان در دوشنبه, جولای 20, 2020.
کریستین مورفی, Deseret News

یک ‘مجبور’ گفتگو

مخفیگاه شهردار در مصاحبه با Deseret News در این هفته اذعان خود همسایه شهرستان و شهرستان رهبران احساس blindsided توسط حرکت می کند اما او گفت که نه قصد. بلکه روبین گفت: هدف این است که برای شروع به هل دادن به جلو به یک راه حل است که می تواند به زودی به اندازه کافی.

“من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد کمی پرقدرت اما ما می خواهیم به زور این گفتگو” روبین گفت. “ما می خواهیم یک راه حل در اینجا به حرکت بر روی آن است. عذرخواهی می کنم اگر آن دلخوری و عصبانیت برخی از پرهای … اما نیاز واقعی است و اجازه دادن به شهرستان و شهر خطوط عمل به عنوان یک مانع غیر واقعی است. مردمی که نمی خواهید به درایو به هبر به فروشگاه و آنها در حال آمدن. پس ما بهتر است شروع به صحبت کردن در مورد آن.”

جاش رامنی گفت: هدف از توسعه است برای به ارمغان بیاورد در “حد خرده فروشی به عنوان ما می تواند احتمالا” اما نه “فروشگاههای جعبه بزرگ” مانند کیمبال اتصال. بلکه او به دنبال “محله” رسانه های خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی. او همچنین گفت: توسعه عبارتند از “صدها” مقرون به صرفه واحد برای منطقه است که در “نیاز” مسکن مقرون به صرفه.

اما پارک شهر شهردار اندی Beerman استدلال مخفیگاه الحاق توسعه پیشنهاد خواهد بیشتر دندان قروچه کردن احتقان در حال حاضر نگران اجلاس شهرستان و پارک شهر — و او نگران آن تنها بیشتری را به توسعه یک منطقه است که باید حفظ شود برای فضای باز.

“هنگامی که شما در یک سوراخ, شما جلوگیری از حفر” Beerman گفت. “شما نمی خواهید به رفع این واقعیت است که شما در حال رشد در حال رشد بیشتر. ما در حال حاضر مواجه با مشکلات حاد با ترافیک. … مردم می آیند تا در اینجا برای نفس کشیدن. و اگر ما در آن ساخت و زمین آن را فقط به پایان می رسد تا یک خاطره در کوه.”

الحاق اتفاق افتاده است اما تیک تاک ساعت است.

تحت دولت کد مخفیگاه باید یک جلسه عمومی در پتانسیل الحاق ظرف 30 روز از تاریخ 9 ژوئیه رای دادن. پس از آن جلسه عمومی شورای شهر می تواند رای به ضمیمه هر چند شهردار گفت: قصد ندارد برای رای دادن در آن روز.

“سریع و خشمگین” قانونگذاری

لایه میان بحث در مورد رشد نزدیک یوتا معروف جهان در اسکی شهر نیز سوء ظن از cagey قانونی مانورهای رندانه به روشن راه را برای توسعه.

زمانی که مخفیگاه آن حرکت آن باعث داد و بیداد. چگونه می تواند یک شهر تا به راحتی ضمیمه چنین بی دست و پا و خرچنگ-شکل قطعه زمین متصل به شهر به مرزهای موجود تنها از آنچه Beerman به نام “بند ناف”?

Hideout Annexation: Town’s leaders want to annex about 650 acres of land for commercial development
مخفیگاه الحاق: شهر رهبران می خواهید به ضمیمه حدود 650 هکتار زمین برای توسعه تجاری
اجلاس شهرستان

آن را به لطف مبهم لایحه HB359 تصویب در قوه مقننه ایالت یوتا نهایی بعد از آن در سال 2020 به طور کلی جلسه. این لایحه برنده تصویب قانونی — پس از آن بود پرهیاهو و تحریف در هر دو مجلس نمایندگان و سنا طبقه است.

قانونگذاران و حقوق مالکیت لابی می گویند کسانی که نادرست همه را به “سوء تفاهم” بودند و نه بد در نظر گرفته شده. و این لایحه را حامیان مالی گفت: آنها حتی نمی متوجه پیامدهای تا پس از مخفیگاه آن حرکت می کند.

در شب دوم-به-آخرین روز از سال 2020 به طور کلی جلسه این لایحه را در سنا حامی دیابت کرک Cullimore R-شنی تحت فشار قرار دادند یک تغییر به این لایحه که او خود گفت سنا همکاران تنها شامل “مسائل فنی” بود و “اجماع” از همه ذینفعان. زمینه ای نسخه HB359 شد در حال اجرا به آدرس یک الحاق موضوع در دیویس و شهرستان وبر که ممکن است ترک جزیره و یا شبه جزیره از unincorporated خاک.

بدون هر گونه بحث در سنا تصویب جایگزین بیل در کمتر از دو دقیقه. در ساعت, مجلس تصویب تغییرات لایحه حمایت Rep. Calvin Mussleman R-West Haven, گفت این بود: “اجماع لایحه” که تا به حال نیاز است که “هر کس تا به حال به توافق برسند, شهرستان, شهرستان و صاحبان املاک” به الحاق با اصلاحیه که “حتی تق تق که حتی کمی بیشتر است.” پنج روز پس از آن رژیم صهیونیستی است. گری هربرت امضا این لایحه است.

اما در واقعیت Cullimore را جایگزین به HB359 آیا خیلی بیشتر از “ویژگی های” تغییرات. و آن را در واقع حذف نیاز برای شهرستان رضایت بر خلاف Mussleman است خلاصه ای از این لایحه. این لایحه پاک راه را برای شهرستانها یا روستاها به ضمیمه unincorporated زمین بدون رضایت شهرستان در شرایط خاص مانند مخفیگاه است.

مخفیگاه لطف HB359 (و بیشتر الحاق ترفند کد ساخته شده توسط ماه ژوئن جلسه ویژه لایحه SB5004) حال یک مسیر رو به جلو در حال حاضر نیاز نیست اجازه از اجلاس شهرستان یا شهرستان واساچ به ضمیمه زمین.

بر خلاف Cullimore و Mussleman اظهارات در مجلس نمایندگان و سنا طبقه نه همه ذینفعان پشتیبان ما بودند — و یا حتی لوپ در — در این تغییرات است. هر چند یوتا انجمن شهرستان و یوتا لیگ از شهرستانها و شهرهای کوچک بودند حمایتی از اساسی لایحه آنها نیست و نمی خواهد از تایید اصلاحیه که حذف یک نیاز برای شهرستان اجازه.

نه که زبان جدید به حال جارو و حتی “خطرناک” مفاهیم شهرستانهای سراسر کشور با توجه به یوتا انجمن از شهرستانهای استان است.

“جایگزین لایحه معرفی یک مفهوم جدید است که هرگز فکر تحت یوتا قانون; این مفهوم است که یک الحاق می تواند رخ دهد و بدون در نظر گرفتن از اساسی شهرستان در برخی از شرایط خاص” نوشت: Brandy فضل مدیر عامل شرکت یوتا انجمن شهرستان در نامه ای این هفته به Cullimore, Mussleman و قانونی رهبران.

این نامه می پرسد برای لغو این قانون است.

“به عنوان انجمن از شهرستانهای ما معتقدیم این یک خطرناک مفهوم است که مهم ایالت مفاهیم و نباید به عنوان طبقه بندی شده صرف ‘ویژگی های تغییرات’ به پیش نویس اصلی که در برخورد با دست زدن به unincorporated سلیمان زمانی که اجماع رسیده” فضل خود ادامه داد. “این مفهوم هرگز ارائه شده به انجمن استان ها برای در نظر گرفتن و ما را پشتیبانی یک موقعیت است که نوار یک بخش از قدرت خود را به مشورت و یا اعتراض یک اعتراض الحاق.”

فضل نوشت و آن را “هرگز منتقل که قصد استفاده از این در اجلاس شهرستان در حال حاضر رقابت زمین با استفاده از شرایطی که در آن الحاق شد مورد استفاده قرار گیرد به “محل فروشگاه” زمین با استفاده از سیاست.

“این مایه تاسف است که این مشاوران که در این موضوع نیست انتقال در نظر گرفته شده استفاده از زبان جدید” فضل نوشت و در این نامه است.

Beerman نیز امید برای لغو این قانون است.

“این اتفاق افتاد به سرعت آن را سریع و خشمگین” Beerman گفت. “به وضوح اشتباه بود … امیدوارم قصد این است که برای رفع آن است.”

لغو?

در مصاحبه با Cullimore و Mussleman در اوایل این هفته هر دو مجلس گفت: به آنها گفته شد وجود اجماع بر این لایحه و تغییرات آن و هر دو گفتند که نمی تواند به یاد بیاورید که نشان داده شده است که به آنها در هرج و مرج قوه مقننه نهایی روز و ساعت. آنها گفت: بسیاری از احزاب از جمله حقوق مالکیت ائتلاف به ورودی در این لایحه است.

اما در یک مصاحبه جداگانه با Deseret News, حقوق مالکیت لابی مایک Ostermiller گفت که او مسئول است که ارائه اطلاعات نادرست به هر دو Cullimore و Mussleman.

“من قبول مسئولیت کامل برای که” Ostermiller گفت. “من می خواهم به 100% روشن است. گفتم بهداشت ، Cullimore و تشکر. Mussleman وجود داشت تا آنجا که من می دانستم که توافق بین طرفین درگیر در تهیه پیش نویس قانون.”

Ostermiller در آن زمان گفت: به اعتقاد او وجود دارد اجماع و آن را خود نظارت اگر یوتا انجمن از استان ها تا به حال نشده است گنجانده شده است. او گفت وجود ندارد “اب” یا “بد در نظر گرفته شده” می افتد اما نه او ممکن است فراموش کرده اند که شامل شرکای کلیدی در مکالمات در آخرین روز از جلسه.

“در آن زمان من فکر می کردم وجود دارد (اجماع),” Ostermiller گفت و آن را تا زمانی که هیاهوی بیش از مخفیگاه الحاق او پیدا کردن مشکلات وجود دارد. “من نمی توانم به شما بگویم اگر آن را چون شاید من از دست رفته به صحبت برخی افراد کلیدی در طول جلسه و یا شاید به این دلیل که آنها به ارزیابی پس از آن و متوجه شدم مرد این مسائل است.'”

The town of Hideout wants to annex hundreds of acres from Summit County and Wasatch County, including the land pictured in Summit County on Monday, July 20, 2020.
این شهر از مخفیگاه می خواهد به ضمیمه صدها هکتار از اجلاس شهرستان و Wasatch شهرستان از جمله زمین تصویر در اجلاس شهرستان در دوشنبه, جولای 20, 2020.
کریستین مورفی, Deseret News

هر دو Cullimore و Mussleman گفت: آنها تا به حال هیچ سرنخی خود لایحه را تغییر خواهد روشن راه را برای مخفیگاه الحاق آنها فکر کردند که این رویکرد متمرکز شد بلکه در یک سیاست کلی تغییر دهید.

اما Ostermiller همچنین گفت: Deseret News وکیل بود که کار را برای توسعه دهندگان Brockbank و رامنی بروس بیرد حال ورودی در قانون زبان.

وقتی پرسید که آیا او کمک ارسال این لایحه به زبان رامنی در مصاحبه ای گفت که او هرگز صحبت به طور مستقیم با قانونگذاران اما “من تا به حال یک زن و شوهر از وکلای مدافع که از نزدیک چه اتفاقی می افتد, بنابراین ما آگاه بودند برخی از قوانین است که می گذرد.”

“این قطعا چیزی است که ما علاقه مند بودند در” رامنی گفت که “کل الحاق روند در ایالت یوتا است که واقعا ناقص و شکسته” از آنجا که “مالکان ندارد و بسیاری از کنترل و یا می گویند در اطراف خواص خود را.” او گفت که اجازه می دهد تا شهرهای بزرگ و به “قدرت بیشتر” استدلال تغییر بهره مند شهر از مخفیگاه و “نه لزوما” آنها را به عنوان توسعه دهندگان.

این هفته پس از بحث در مورد این موضوع با ذینفعان Cullimore گفت: او در حال حاضر به طور فعال به دنبال لغو این قانون است.

“وجود دارد یک سوء تفاهم و یا ارائه اطلاعات نادرست به من تا آنجا که بدیهی است آنچه من گفتم در (سنا) طبقه بود و دقیق نیست, بنابراین من قصد دارم به درخواست برای لغو درست است که” Cullimore گفت.

Cullimore گفت: او می تواند درخواست قانونی رهبری شامل امکان لغو در یک جلسه ویژه انتظار می رود در ماه اوت.

اگر زمان کار می کند و اگر این زبان است لغو قبل از مخفیگاه حرکت به ضمیمه Cullimore گفت: لغو می تواند توقف مخفیگاه الحاق.

“من تصور آن را,” او گفت:. “آن را به مجلس نمایندگان و سنا (رهبری) و فرماندار به لغو بنابراین من نمی توانم بگویم برای برخی چه اتفاقی خواهد افتاد.”

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون حمایتی از جمله امکان لغو در قوه مقننه را در دستور کار با توجه به خود را سخنگوی. سخنران Brad Wilson, R-کایزویل گفت: او را “بررسی موضوع” هفته آینده.

مخفیگاه شهردار خواست در مورد احتمال لغو استقبال فرایند به بازی کردن.

“ما به شما اجازه قوه مقننه مرتب کردن بر اساس است که از” روبین گفت. “اگر ما در حال به چالش کشیده و معلوم است که ما (قادر), پس از آن ما نیست.”

Ostermiller آگاه از مکالمات احتمالا لغو این قانون هنوز هم می ایستد اساسی سیاست های گنجانده شده در این لایحه است.

“از دیدگاه من من هنوز هم فکر می کنم این سیاست عمومی صدا,” او گفت:. “بنابراین این بدان معنی نیست که ما آن را کردم دقیقا سمت راست در برخی از نقطه ما ممکن است نیاز به ایجاد برخی از تغییرات … اما ما با داشتن این گفتگوها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri