لایحه را به نور روز صرفه جویی در زمان دائمی soars از طریق خانه

سالت لیک سیتی — لایحه را به نور روز صرفه جویی در زمان دائم در ایالت یوتا افزایش یافت و از طریق خانه چهار شنبه.

بحث پر جنب و جوش با چند قانونگذاران ترک خوردگی جوک در مورد دلایل شخصی مایل به تغییر ساخته شود. نهایی تصویب شد 70-1.

قوه مقننه شده است با توجه به انجام دور با نور روز صرفه جویی در زمان برای سال. SB59 اسپانسر شده از طرف سناتور. Wayne هارپر R-Taylorsville, اولین بار است که به تصویب هر دو بدن.

در یک حرکت است که موجب اکثریت جوک, Rep. رابرت Spendlove R-شنی پیشنهاد یک جایگزین برای این لایحه که آن را “فندک زودتر” با نگه داشتن یوتا در زمان استاندارد در طول سال است.

“زمانی که من فکر می کنم در مورد جهان وجود دارد دو نوع از مردم است. وجود دارد دونده و با وجود پارسه” Spendlove گفت: به خنده. “دونده بود و با خورشید و پارسه خواهم به ماندن بگیرید تا زمانی که خورشید بالا می آید.”

او گفت که در حالی که او موافق با پارسه نقطه نظر وجود دارد بسیاری از دوندگان در منطقه خود را که می خواهم را ترجیح می دهند به چوب با استاندارد زمان در طول سال است.

تشکر. کایل Anderson, R-اوجن شمالی گفت: او مخالف جایگزین و ترجیح نسخه اصلی از این لایحه به دلیل “دو کلمه: پیر مردم است.” اندرسون توضیح داد که او و همسرش یک بار در زمان پدر بزرگ خود را که دچار “sundowners.” این بدان معنی است که او آماده بود برای رفتن به رختخواب به عنوان به زودی به عنوان آن را از تاریک — یک بیماری است که به ویژه تحت استاندارد زمان.

این یک چیز مشترک برای افراد مسن و چسبیده با زمان استاندارد خواهد تاثیر منفی آنها اندرسون اضافه شده است.

نقاشی از تجربه خود را در حال اجرا در سال گذشته در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان لایحه در کنگره مارشا Judkins, R-پروو گفت: مهم ترین چیزی که دولت می تواند انجام دهد این است که برای جلوگیری از تغییر ساعت.

Judkins گفت: او مکاتبه با صدها نفر از مردم در مورد این موضوع و پیدا اکثریت ترجیح می دهند که بیشتر در نور روز و در بعد از ظهر.

“برای بسیاری از مردم آن را واقعا مهم نیست اما وجود دارد بسیاری از مردم که این واقعا یک مشکل, مشکل تغییر” Judkins گفت. “این دلیل است که از فرزندان خود به دلیل شغل خود و به دلیل دارو برنامه — بسیاری از چیزهایی و آن را واقعا تحت تاثیر قرار مردم در راه بد.”

چسبیده با زمان استاندارد در نظر گرفته شده است و قبل از وجود دارد و نه فقط برای حمایت از آن خانه اسپانسر تشکر. ری Ward, R -, Bountiful گفت.

نور روز صرفه جویی در زمان آغاز خواهد شد در این سال در 2 صبح در 8 مارس — تغییر است که اضافه کردن یک ساعت فوق العاده از شب روز به این طولانی ترین روز سال است. ساعتهای بازگشت به زمان استاندارد Nov. 1.

با وجود تصویب این لایحه آن را هنوز هم نیاز به اقدام دیگری قبل از پیاده سازی.

اگر یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نشانه این قانون کنگره و حداقل چهار نفر از کشورهای غربی هنوز هم نیاز به اقدام در جهت این لایحه را به اثر.

“ما نمی خواهید به حرکت می کند اگر ما تنها دولتی انجام این کار” بخش گفت.

بخش اشاره کرد ملی حرکت در پشت این حرکت باعث می شود این زمان در اطراف مختلف در قوه مقننه است. سی و پنج کشور در نظر گرفته اند صورتحساب از این طبیعت در دو سال گذشته گفت: هفت نفر از آن گذشت.

مشابه قانون نیز در نظر گرفته شده در New Mexico, کلرادو, نوادا و آیداهو.

“زمانی که ایالات متحده به طور رسمی حمایت از این تغییر باعث می شود آن را آسان تر برای خود هیئت ملی برای حمایت از تغییر” وارد گفت. ما در حال تلاش نیست که برای رفتن در اطراف قانون فدرال است. این لایحه یک خودرو را که فدرال تغییر بیشتر احتمال دارد.”

یوتا نظرسنجی همچنین نشان می دهد که اکثریت ساکنان به نفع چنین تغییر بخش گفت.

“من خواهش کنم با شما برای رای دادن به این لایحه بنابراین ما هرگز نمی باید به یکی دیگر از نور روز صرفه جویی در زمان لایحه آمده تا در مقابل این بدن لطفا” گفت: تشکر. جف Stenquist R-دراپر به یکی دیگر از کر خنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>