بیلبورد پرداخت ادای احترام به اولین پاسخ دهندگان تخریب با پیام هشدار از ‘جدید Jim Crow’

بخشنده — یک شرکت تبلیغاتی در شمال ایالت یوتا در حال کار برای رفع یک بیلبورد که اخیرا تخریب, دوم چنین رویداد رخ می دهد در دریاچه نمک ولی این هفته است.

در کنار من-15 در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ پیام بر روی یک بیلبورد شامل یک افسر پلیس با کلمات “پاسخ سخت ترین تماس بگیرید. شجاعت” بود و پوشش داده شده با یک علامت جدید مطلب “جدید Jim Crow. برده داری. نمی تصویب آن On.com.”

آن دوم با انگیزه های سیاسی صورت بیلبورد خرابکاری در منطقه دریاچه نمک در طول چند روز گذشته. بیش از آخر هفته در دراپر رهگذران متوجه Black Lives Matter بیلبورد اسپانسر شده از طرف یوتا-کسب و کار مبتنی بر تجزیه و تحلیل پلت فرم Domo تخریب شد که عبارت “همه زندگی ماده” اسپری رنگ در پایین.

این خرابکاری می آید در طول یک دوره تنش سیاسی در ایالت یوتا و بقیه کشور با معترضان به خیابان به نگرانی نژادپرستی و خشونت پلیس در روزانه.

اسپانسر شده از طرف بنیاد برای یک زندگی بهتر که توصیف خود را به عنوان “یک حزبی غیر nonsectarian سازمان” بیلبورد در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ بخشی از “عبور از آن در” مبارزات انتخاباتی. با پیام های ویژه در تلویزیون و تابلوهای تبلیغاتی در سراسر جهان سازمان “به دنبال ارائه پیام های الهام بخش برای مردم در همه جا به عنوان یک سهم نسبت به ترویج ارزش های جهانی مدل نقش خوب و یک زندگی بهتر” با توجه به وب سایت سازمان.

با پیام مانند “این روشن تر خواهد شد. خوش بینی. تصویب آن را بر” پایه و اساس یک زندگی بهتر نمی پرداخت برای هر زمان و یا در فضای رسانه ها به جای تکیه بر ارتقاء رایگان از رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی.

با توجه به سازمان, سایت, بیلبورد بود که تخریب شد و ادای احترام به اولین پاسخ دهندگان در نظر گرفته شده به “نمایندگی قلبی ما قدردانی از همه کسانی که شجاعانه پا در چنین زمان بحرانی” این وب سایت آمده است.

در شنبه Domo مدیر عامل و موسس جاش جیمز انتشار بیانیه ای توضیح داد او منطق پشت سیاه و سفید زندگی می کند ماده بیلبورد و واکنش او به خرابکاری. این شرکت قرار داده تا بیلبورد به عنوان نشانه ای از پشتیبانی پس از گفتگو با کارکنان و اعضای جامعه است.

این خرابکاری “تقویت چشمگیر طول است که برخی از مردم را به یک مکالمه است. و این نشان می دهد که مقدار کار ما به عنوان مردم را به ایجاد یک فرهنگ و جامعه از درک و همدلی” جیمز در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im