تولد, گردشگری, هتل, چینی, مامان در نارنجی می شود نگاه دوم

این JR متل در نارنجی شده است به عنوان یک اقدام تولد, گردشگری, محل, غذا برای مادران که سفر به اورنج کانتی به آمریکا تحویل نوزادان است.

اما این چیزی است که ملک در 428 E. Lincoln Avenue تصویب شد در 2015, هنگامی که آن را دریافت اجازه کار به عنوان یک متل.

در روز دوشنبه 2 مارس نارنجی کمیسیون برنامه ریزی است و برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه عمومی در نظر گرفتن تعطیل متل.

مقامات شهرستان که شروع به تحقیق در این متل در سال گذشته گفت: صاحبان متل نقض کدهای ساختمان آتش کدها و قوانین و مقررات دیگر تقسیم اتاق نصب بزرگ صنعتی و ساخت دیگر تغییرات بدون مجوز مناسب. تسهیلات – که تا به حال هیچ هتل ثبت خارج می کند و رزرو – اقدام به عنوان یک خانه شبانه روزی و نه متل شهرستان گفت: کارکنان.

در دسامبر. 16 نارنجی برنامه ریزی کمیسیون رای به برنامه ریزی یک جلسه عمومی برای در نظر گرفتن دور متل را اجازه. اگر آن را انتخاب دوشنبه شب به لغو JR متل اجازه این کمیسیون پس از آن رو به جلو خود را توصیه به شورای شهر برای تصمیم گیری نهایی.

متل صاحب Chih Huang و خود را وکیل تونی دریاچه ارومیه باید گفت که این شهر است که تبعیض علیه تاسیسات به دلیل نقش آن در بحث – اما حقوقی – تولد صنعت گردشگری. گفت: صاحب تصحیح متل ساختاری نقض Lu اعتراض به برخی از شهرستان های اخیر خواسته های از جمله عطف بر اطلاعات به شهرستان در تمام مهمانان اقامت در متل.

هوانگ و لو نمی تواند به نظر این هفته است.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در مسافرت از خارج از کشور به نوزادان خود را در ایالات متحده و سپس به خانه بازگشت اما این عمل غیر قانونی نیست و آن را محبوب در میان برخی از ثروتمندان خارجی. نقاط مانند ایروین بیشتر منطقه لس آنجلس و جزایر ماریانای شمالی, برای مثال, محبوب با خانواده. جنوب فلوریدا و در عین حال محبوب بوده است با خانواده ثروتمند روسی.

زنان باردار پرداخت شرکت ده ها هزار دلار به مراقبت گرفته شود در حالی که آنها در ایالات متحده است. گاهی اوقات آنها در به اصطلاح ” زنان و زایمان هتل ها.’ این بسته شامل مسکن و خوراک و گردش. برخی از گرانتر بسته در $80,000 محدوده می تواند شامل سفر به دیزنی لند و دیگر سفرهای.

در حالی که قانونی عمل آمده است در زیر آتش. این خشم دامن زده توسط بسیاری از کسانی که می گویند خارجی ها با استفاده از ایالات متحده نخستزادگی حقوق شهروندی که در تاریخ 14 متمم حق همه کسانی که متولد شده در خاک آمریکا به تابعیت ایالات متحده آمریکا. این عمل نیز مورد آزار قرار گرفته توسط برخی از گردشگران که به دروغ به مقامات مهاجرت – که جرم است – زمانی که خواسته در مورد اینکه چرا آنها به دنبال یک ویزا و توسط برخی از اپراتورها که طرح برای کمک به مشتریان خود دروغ است.

در سال 2015 برای اولین بار از نوع خود فدرال حمله در سراسر نارنجی و لوس آنجلس و سان برناردینو شهرستان منجر به کیفرخواست و دستگیری ها مربوط به سه تولد گردشگری عامل شرکت های محلی است. به تاریخ این حملات منجر به محکومیت: یک ارواین وکیل به اعدام محکوم شد انسداد عدالت در سال 2015 به اتهام دریافت پول برای کمک به یکی از زنان چینی که شاھد کشور را ترک کنند; و در ماه دسامبر گذشته یکی از تولد اپراتورهای گردشگری محکوم به 10 ماه حبس. Dongyuan Li که زندگی در ارواین است و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار تولد گردشگری اپراتور به اتهام کمک به اتباع خارجی مرتکب مهاجرت و ویزای تقلب.

کمیسیون برنامه ریزی برنامه ریزی شده است برای دیدار در 6 p. m. روز شنبه در 300 E. خیابان چاپمن در نارنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>