جعبه سیاه یافت می شود در پاکستان سقوط هواپیما; 97 مرده 2 زنده ماندن

مارس 23 (UPI) — محققان میگویند که آنها به اصطلاح “جعبه سیاه” از یک جت مسافری که هواپیما در پاکستان, کشته شدن 97 نفر است.

دو نفر جان سالم به سقوط — بانک پنجاب مدیر عامل شرکت ظفر مسعود و مهندس محمد زبیر هر دو از آنها را منتقل شدند, به بیمارستان برای درمان است.

زبیر گفت: او unfastened کمربند ایمنی خود و پس از سقوط هواپیما. او گفت: این هواپیما بود “فرا گرفته در شعله های آتش” و او از مردم شنیده ام ، او پرش از 10 فوت به خروج از هواپیما پس از او را دیدم نور را در فاصله.

“آنها مرا به جناح بیمارستان و سپس من را به بیمارستان مدنی که در آن من در حال حاضر هستم” زبیر گفت.

پاکستان حمل و نقل هوایی کشور گفت: 99 نفر سرنشین jetliner هنگامی که آن را سقوط در بعد از ظهر جمعه.

این هواپیمای تجاری برای خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز PK-8302 شد و در مسیر از لاهور به کراچی هنگامی که آن را سقوط به باریک مسکونی در خیابان جناح در نزدیکی منطقه باغ مدل مستعمره در Malir فقط در خارج از فرودگاه کراچی را دیوار مرزی.

وجود خسارت به خانه ها در جناح باغ در منطقه است.

دولت مدنی کمک مدل مستعمره ساکنان از 25 خانه با امکانات رفاهی به عنوان سایت پاک شد برای جستجو و نجات. وزیر فدرال حمل و نقل هوایی غلام سرور خان گفت: دولت را تحمل هزینه تعمیر خانه های آسیب دیده و وسایل نقلیه در این منطقه است.

او افزود که در حال حاضر اولویت این است که برای انتقال اجساد قربانیان به خانواده خود را.

چندین بهبود بدن هنوز به شناسایی در انتظار نتایج آزمایش های DNA به گفته مقامات.

در میان مسافران که درگذشت یک روزنامه نگار ارشد در 24 اخبار کانال تلویزیون انصار Naqvi بود که رهبری به مناسبت عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه رمضان. وجود دارد همچنین سه فرزند و چند تن از افسران ارتش خبرگزاری آناتولی گزارش داد. مدل زری عابد بود, همچنین شناخته شده به عنوان میان مردگان Dawn گزارش شده است.

نخست وزیر پاکستان عمران خان قول داد برای انجام یک “فوری پرس و جو” پس از سقوط.

خلبان با ارسال میدی تماس پریشانی به فرشتگان گفت: این هواپیما از دست داده از قدرت موتور هر دو در دوم آن تلاش برای زمین با توجه به ضبط ارسال شده در LiveATC.net. ضبط نیز نشان داد که کنترل کننده پاک هواپیما به زمین اما خلبان در ظاهر به دوره.

“خلبان گفته شد که هر دو باند فرودگاه آماده بودند برای او به زمین” خطوط هوایی بین المللی پاکستان اجرایی هوا مارشال Arshad ملک گفت. “با این حال خلبان تصمیم به انجام یک رفتن در اطراف. چرا او را که با توجه به چه دلیل فنی که ما را پیدا خواهد کرد.”

PIA سخنگوی عبدالله خان اضافه شده شنبه که پرواز ضبط داده ها و cockpit voice recorder بازیافت شده از محل سقوط.

“جعبه سیاه کشف شده است اواخر دیروز ما در حال توزیع آن به درخواست هیئت مدیره” خان گفت.

ملک گفت: حمل و نقل هوایی وزارت نظارت یک پروب به این حادثه همراه با دولت پاکستان نیروهای مسلح و ملی و اقتدار است.

“ما نیاز به دو تا سه روز برای تکمیل عملیات” ملک گفت. “ما می خواهیم پرس و جو به پایان خواهد رسید و به زودی به عنوان امکان پذیر است اما ما می توانیم می گویند که. ما نمی خواهید به تداخل با پرس و جو در هر راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im