سیاه حزبی نمایندگان مجلس با معرفی لایحه ای برای حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره

11 ژوئن (فردا) — اعضای کنگره سیاه حزبی را دوباره به راه افتادند یک لایحه برای حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری که فوران های زیر پلیس-درگیر قتل جورج فلوید.

مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی D-کالیفرنیا و Bennie Thompson, D-Miss., دوباره به راه افتادند لایحه شناخته شده به عنوان Confederate Monument راهنمای عمل در روز پنج شنبه به حذف تمام مجسمه ها به نمایندگی از افرادی که به طور داوطلبانه خدمت کنفدراسیون از ملی مجسمه سازی سالن مجموعه در 120 روز.

تبلیغات

یازده مجسمه به تصویر می کشد مؤتلفه سربازان و مقامات در میان 100 بر روی صفحه نمایش در ملی مجسمه سازی سالن مجموعه که توسط اهدا 50 متحده “به افتخار افراد قابل توجه در تاریخ خود” سالن ایالات وب سایت.

از 11 در سوال دو توصیفاتی Jefferson Davis, رئيس جمهور از کنفدراسیون متحده و الکساندر Stephens, معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون متحده هر دو از آنها به اتهام خیانت به کشور توسط دولت ایالات متحده.

“آمریکایی ها در تمام 50 ایالت و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال راهپیمایی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس به مردم رنگ و در عین حال در سراسر کشور متفق مجسمه ها و بناهای تاریخی هنوز پرداخت ادای احترام به سفید برتری و برده داری در فضاهای عمومی” لی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این لایحه را دوباره. “وقت آن است که به حقیقت در مورد آنچه که این مجسمه ها: نفرت نمادهایی است که هیچ جایی در جامعه ما و قطعا نباید مندرج در کنگره.”

لی برای اولین بار معرفی این لایحه با سن. Cory Booker, D-N. J., در سپتامبر 2017 زیر سفید ملی متحد حق تجمع در Charlottesville, Va., که منجر به مرگ یک زن.

“ملی مجسمه سازی سالن در نظر گرفته شده است به افتخار آمریکا پرستان که در خدمت قربانی و یا ساخته شده است سهم بسیار زیادی را به ملت ما” بوکر گفت: در آن زمان. “کسانی که مرتکب خیانت در برابر ایالات متحده امریکا و چراغ ملت ما به آن دردناک و خونین جنگ نیست پرستان و باید فراهم شود از جمله نادر افتخار در این فضای مقدس.”

این لایحه را دوباره یک روز پس از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با ارسال نامه ای به کمیته مشترک در کتابخانه خواستار مجسمه’ حذف.

“مجسمه در کنگره باید تجسم ما بالاترین آرمان به عنوان آمریکایی ها بیان که ما که هستیم و که آرزوی ما به عنوان یک ملت است. آثار به مردانی که حمایت از ظلم و ستم و بربریت برای رسیدن به چنین سادگی نژادپرستانه پایان یک چیز عجیب و غریب بی حرمتی به این آرمان,” او نوشت. “آنها باید برداشته شود.”

این نامه همچنین تجدید تماس از پلوسی به عنوان او تا به حال خواستار مجسمه ها برداشته شود پس از Charlottesville رالی.

تظاهرات در سراسر کشور زیر اواخر مارس کشتار Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن به زمین با زانو یک افسر سفید پوستی را پشت گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه — باید reinvigorated خواستار حذف مؤتلفه مجسمه آثار پرچم و نمادهای از فضاهای عمومی.

در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم کرده و به حذف یک مؤتلفه مجسمه ژنرال رابرت لی ه از ریچموند بنای تاریخی است. در نیروی دریایی رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایکل Gilday کارگردانی کارکنان برای حذف مؤتلفه پرچم از تمام تاسیسات و که او مایل است به نام مؤتلفه سربازان ارتش از پایگاه — یک حرکت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد اجازه می دهد.

“دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

در مورد حذف مجسمه از کاپیتول هیل, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت که تصمیم گیری باید به ایالات متحده است که اهدا آنها.

“ایالات متحده که تصمیم گیری را,” او گفت. “من فکر می کنم راه مناسب برای مقابله با این موضوع این است که به چوب با سنت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de