سیاه زندگی مهم نیست به دیوان عالی کشور

آن است که تا سال 2020 و خیابان های ما با بسته بندی معترضان خواستار آن است که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” اما برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به حزب جمهوریخواه این است که هنوز ریچارد نیکسون را در سال 1968 از قانون و نظم است. اما برای چند سال گذشته ما تکنولوژی ما را قادر به دیدن دست اول چه نظم و قانون می تواند به معنای. بیش از حد اغلب, آن است که یک سوت سگ برای آشکار نژادپرستی و دو لایه سیستم از عدالت است.

جان رابرتز ما زمان رئیس دادگستری clerked و شد مربی قبلی رئیس دادگستری اواخر ویلیام Rehnquist.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های کاهش نظرسنجی اعداد و نیاز به تقویت پایگاه خود را. اگر چه تلاش او برای دفاع از خود را در یک راه است که سوء استفاده از موقعیت خود را از فرمانده کل قوا? شانس خوب وجود دارد که در حال حاضر و انتخابات ممکن است ما خودمان را در دادگاه عالی ایالات متحده.

در حالی که ما یک ملت از قوانین اخیر تاریخچه دیوان عالی کشور ارائه می دهد کمی آرامش که آن را در کنار ناتوان و مظلوم. جان رابرتز ما زمان رئیس دادگستری clerked و شد مربی قبلی رئیس دادگستری اواخر ویلیام Rehnquist.

به جز مترقی دوره از وارن دادگاه دیوان عالی طولانی و رکورد شرم آور برخورد با مردم از رنگ. این شامل 1857 درد اسکات v. Sandford تصمیم گیری است که مردم سیاه و سفید جنس یا برده بودند حق ندارد به هر یک از حقوق و امتیازات و یا قانون اساسی; Plessy در مقابل فرگوسناز سال 1896 تصمیم گیری است که مندرج “جدا اما برابر” ما در کد حقوقی و سپرده آمریکایی های آفریقایی تبار به طبقه دوم تابعیت برای نسل; و آن 1944 تصمیم گیری در Korematsu v. ایالات متحده دیدم هیچ مشکلی با زمان جنگ به حبس از 120,000 آمریکایی ژاپنی, اکثر آمریکایی شهروندان بدون تکه تکه شواهد که آنها بی وفا شد.

این امریکا است که رئیس دادگستری ویلیام Rehnquist می خواستم به بازگشت به کشور ما—در روح اگر نه در عمل—هنگامی که ریچارد نیکسون نامزد او برای ما بالاترین دادگاه در سال 1971. و آن این است که این جهان بینی سیاسی که هنوز اطلاع امروز دادگاه البته تحت یک بیشتر خوش برخورد نسخه در القضات رابرتز. آن است که این اعتقاد است که اکثریت تصمیم می گیرد چه حقوق اقلیت ها باید به اینترنت دسترسی دارند.

Rehnquist وارد بر روی نیمکت در روزهای پایانی برگر دادگاه. دادگاه تا به حال بازم به این مرکز پس از وارن دادگاه منتقل ملت ما به سمت عادلانه تر و منصفانه در جامعه پس از جنگ ’50s و 60s. وارن دادگاه بر این باور است که قانون اساسی یک زندگی تنفس سند در خدمت به تغییر بار نه یک قرن 18 حقوقی میگردد. ما همچنان به نفع خود دوربینی نقطه عطفی در تصمیم گیری از جمله Brown v. تخته, آموزش و پرورش, میراندا v. آریزوناو Roe v. Wade.

Rehnquist زیرکی نوشت: “این در مورد زمان دادگاه مواجه با این واقعیت که مردم از جنوب نمی مانند رنگی مردم است.”

اما Rehnquist خواهد هیچ یک از این. او clerking برای عدالت Robert H. Jackson در قانونی اجرا تا سال 1954 Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش تصمیم نقطه عطفی در مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص مورد. Rehnquist مخالف آن است. او آماده یک تفاهم نامه برای عدالت جکسون با عنوان “یک فکر تصادفی در تفکیک موارد است.” Rehnquist نوشت: “من می دانم که این یک منفور و unhumanitarian موقعیت که من شده اند excoriated توسط ‘لیبرال’ همکاران, اما من فکر می کنم Plessy v. فرگوسن درست بود و باید دوباره تأیید کرد.”

سال گذشته در تری v. آدامزکه به چالش کشیده تگزاس درست به ممنوعیت سیاه پوستان از رای گیری در پیش دبستانی سفید نامزدی انتخابات او توصیه جکسون برای حمایت از وضعیت موجود. او زیرکی نوشت: “این در مورد زمان دادگاه مواجه با این واقعیت که مردم از جنوب نمی مانند رنگی مردم است.”

زمانی که تمرین قانون در آریزونا Rehnquist فعال بود و در حزب جمهوری خواه سیاست است. او توصیه Barry Goldwater علیه حقوق مدنی, لایحه از سال 1964. بعد از آن سال برای او کار می کرد Goldwater ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی به چالش کشیدن و تهدید آمیز و اسپانیایی رای دهندگان آمریکایی در ققنوس رای گیری مکان به عنوان بخشی از راهحل عملیات عقاب چشم به سرکوب اقلیت رای دادن.

زمانی که ریچارد نیکسون انتخاب شد در سال 1968 Rehnquist به واشنگتن نقل مکان کرد کار برای وزارت دادگستری به عنوان معاون دادستان کل دفتر مشاور حقوقی تحت دادستان کل John Mitchell. Rehnquist برجسته خود را به عنوان یک محافظه کار فکری و مشتاق مدافع از قدرت اجرایی در صورت گسترده ناآرامی های اجتماعی است. در سال 1969 Kiwanis باشگاه سخنرانی Rehnquist تاکید کرد که این کشور تا به حال به اختصاص تمام انرژی آن به مقابله با “خطر مطرح شده توسط بربرها جدید.” در غضبناک مخالفت با جنگ ویتنام اعتراض او پشتیبانی توده بازداشت “واجد شرایط حکومت نظامی” و حمایت از ارتش نظارت عادی شهروندان ایالات متحده.

در حالی که در دادگاه Rehnquist شد که نیکسون می خواستم مستقیم-down-the-line نرم افزار-کسب و کار و قانون و نظم محافظه کار است.

در سال 1986 با رونالد ریگان بالا Rehnquist به رئیس دادگستری. او در نظر گرفته شد بسیار مهربان به عنوان رئیس دادگستری با تمرکز بر همکاران تعارف با دیگر قضات. او دریافت نمرات بالا از همه از عدالت اموزش Bader Ginsburg به اواخر جان Scalia برای چه او فرار دادگاه. هنوز هم که متوقف نمی شود او را از داشتن ملک در ورمونت با میثاق محرومیت یهودیان و نه کمک به شکل به شدت جناح راست Federalist جامعه—و پیشرو همه در یک محرک تفسیر از دیکسی در یکی از جلسات خود در 1980s.

امروز رئیس دادگستری رابرتز همراه با سایر محافظه کاران در دادگاه همچنان این سنت kowtowing به قدرت به خصوص وقتی که می آید به رای گیری حقوق اقلیت.

امروز رئیس دادگستری رابرتز همراه با سایر محافظه کاران در دادگاه همچنان این سنت kowtowing به قدرت به خصوص وقتی که می آید به رای گیری حقوق اقلیت. در تصمیم پس از تصمیم قاضی جان رابرتز اتحاد طرفه با ایران منافع سیاسی در تلاش خود را برای disenfranchise آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان در یک تکرار از Jim Crow رای دهندگان سرکوب تاکتیک.

او نوشت: 2013 نظر اکثریت برای شلبی v. دارنده است که طی آن وارد قانون حق رای. رابرتز استدلال کرد که نژادپرست محیط زیست که منجر به عمل شد دیگر حاضر را حمایت دیگر مورد نیاز است. تقریبا بلافاصله دولت پس از دولت در جنوب ایجاد شده جدید hurtles از رای دهندگان شناسه به کاهش رای دهندگان مکان و ساعت برای تضعیف اقلیت رای دهندگان. (حوادث در این هفته گرجستان اولیه با hourlong منتظر خطاب رای گیری ماشین آلات و عدم در دسترس رای اقلیت و اکثریت شهرستانهای فقط آخرین نمونه است.)

رابرتز همچنین نوشت: نظر اکثریت در سال گذشته Rucho v. علت شایع. او اذعان کرد که gerrymandering ممکن است “ناسازگار با اصول دموکراتیک” اما استدلال دادگاه های فدرال—از دیوان عالی کشور در پایین—ناتوان از داوری این مسئله است. او اساسا متمایل خارج از هر گونه نظارت قضایی امور خارجه-تحریم رای دهندگان سرکوب.

ما همچنین نباید فراموش کرد که رابرتز بود یک وکیل برای 2000 بوش در مبارزات انتخاباتی. او نویسنده غیر مومن مختصر است که به Rehnquist دادگاه مهمات آن به دنبال توقف بازشماری آرا در فلوریدا و اعطای ریاست جمهوری جورج بوش در بدنام بوش v. گور حقوقی مرحله نهایی مسابقات.

آیا تماس برای “Black Lives Matter” دریافت خوش آمدید شنوایی اگر زمین آن در مراحل رابرتز دادگاه ؟ ما می تواند امید اما سابقه نیست و اطمینان بخش است.

فرد سیلورمن تولید شده و کارگردانی شده که شمارش برای PBS در سال 2002 که متمرکز در فلوریدا بازشماری از سال 2000. او و باب بارنت در حال تولید یک فیلم در دیوان عالی کشور و جنگ در رای گیری به نام دموکراسی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de