Black Lives Matter, بومی, گروه های رالی برای عدالت در چهارم جولای

5 جولای (فردا) — Black Lives Matter تظاهرکنندگان و گروه های بومی برگزار می شود تظاهرات روز شنبه خواستار توجه به بی عدالتی رو به مردم رنگ در امریکا در میان چهارم جولای تعطیلات.

تظاهرات برگزار شد روز شنبه در لس آنجلس و واشنگتن و شیکاگو و دیگر شهرهای سراسر کشور ادامه خواستار عدالت برای قربانیان خشونت های پلیس و پیشنهاد که جشن روز استقلال است که ریاکارانه با توجه مداوم تبعیض علیه مردم بومی و مردم از رنگ در کشور است.

تبلیغات

در لس آنجلس بیش از 400 نفر در مرکز شهر جمع شده بودند به فراخوان عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور آندرس Guardado و دیگران کشته شده توسط پلیس و همچنین به عنوان سرباز ونسا Guillen که کشته شد در فورت هود.

بومی رهبر شانون رودخانه از Akimel O’otham مردم به نام تظاهر کنندگان به “decolonize” ذهن خود را در حالی که Jessa کالدرون از Tongva ملت هدایت شرکت کنندگان در یک راهپیمایی در حالی که اشاره به مناطق تاریخی از Tongva میهن.

تظاهرکنندگان در واشنگتن, دی سی, راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی در نزدیکی بازار ملی و Karrigan Williams, co-founder of Freedom Fighters, d. C. رهبری یک “Juliberation” مارس گفت که تعطیلات روز استقلال “واقعا به معنی هر چیزی که افراد سیاه و سفید نبودند رایگان در جولای 4th و همان کسانی که آزادی نیست فراهم شده به ما.”

“ما هنوز در حال راهپیمایی برای همان چیزهایی که” او گفت:.

ده ها تن از دانشجویان حقوق نیز انجام تحصن در خارج از دیوان عالی کشور تجلیل سیاه زنان بودند که کشته شده توسط پلیس.

“این یک جشن استقلال و آزادی و تعقیب خوشبختی من بود صحبت کردن در مورد این چیزها سیاه زنان داده شده است فضا برای جشن گفت:” امی Yeboah استاد از مطالعات در دانشگاه هاوارد. “خود عدالت است که هنوز هم در نظر گرفته می شود.”

صدها نفر از مردم نیز با تجمع در مرکز شهر شیکاگو در بعد از ظهر شنبه به عنوان آنها راهپیمایی از طریق محله زانو زد و در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه در حافظه فلوید.

“استقلال برای مردم رنگ شده است قسمت از ما امرار معاش. ما به طور مداوم به قتل مورد آزار و اذیت به دلیل خشونت پلیس در سراسر کشور” گفت: سازمان خاخام Michael بن یوسف. “مفهوم آزادی به نظر نمی رسد برای آمدن به آستان ما حتی اگر ما تا به اینجا بوده است 400 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>