‘Black Lives Matter’ است که در مورد بیش از پلیس

هر زمان دیگری سیاه و فرد کشته شده توسط پلیس آن را آسان به نقطه را به یک افسر به عنوان مقصر است. جورج فلوید کشته شد زیر زانو از افسر درک چوین—ما شاهد آن خودمان. اما چوین فقط یک افسر در یک فرهنگ خشونت پلیس و پلیس فقط یکی از سیستم های مسئول برای گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند. COVID-19 در معرض تعدادی از دیگران است.

این تصادفی نیست که مردم سیاه و سفید که به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس نیز در حال مرگ در نامتناسب نرخ Covid-19. در حالی که برخی می گویند آن را با توجه به شيوع زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و فشار خون بالا در سیاه و سفید جامعه گفتگو می کند پایان ندارد وجود دارد و با اشاره انگشت در این شرایط نتواند تصویر بزرگتر. ما باید از خودمان بپرسیم—چگونه ما به پایان رسید تا اینجا ؟

جامعه سیاه و سفید است و نه ذاتا آسیب پذیر به Covid-19. ما ساخته شده است آسیب پذیر از طریق دهه نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. ما ساخته شده آسیب پذیر در هر زمان یک دکتر و یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نزد ما زیرا آنها باور نمی ما علائم. ما ساخته شده آسیب پذیر از طریق بیش از پلیس که منجر به نه تنها ما قتل اما به ما overrepresentation در زندان ها و زندان که در آن ویروس است که به سرعت در حال گسترش است و در حال حاضر به کشته شدن صدها نفر. حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند از خطر شدید است که تشکلات مردم صورت با توجه به شرایط آنها در زندگی بیشتر شده اند از چپ به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن به عنوان Covid-19 تهدید به نوبه خود بازداشت به حکم اعدام.

در واقع زندان و زندان هستند که در آن چند سیستمیک نقایص را که سیاه و سفید زندگی می کند همگرا—بیش-پلیس بیش حبس ناکافی مراقبت های بهداشتی و مرگبار منجر شود.

هنگامی که ما می گویند Black Lives Matter, ما در حال صحبت کردن در مورد بیش از خشونت پلیس. ما در حال صحبت کردن در مورد حبس بهداشت و درمان ، مسکن ، آموزش و پرورش و اقتصاد—تمام اجزای مختلف گسترده تر سیستم که واقعیت امروز ما می بینیم که در آن افرادی زندانی هستند در بیش از پنج برابر رای از مردم سفید که در آن مردم سیاه و سفید داده می شود شدیدتر جملات برای همان جرم که در آن مردم هستند احتمال بیشتری برگزار می شود به قید وثیقه پیش از محاکمه و در جایی که مردم در حال مرگ هستند نه تنها در دست پلیس اما به دلیل نابرابر سیستم مراقبت های بهداشتی. سیاه و سفید زندگی می کند باید موضوع در همه مراحل زندگی و افتخار است که ما اساسا باید تبدیل سیستم از ریشه های آن است.

مشکلات سیستمیک نیست آسان به تعمیر است اما ما می توانیم گام به سوی پیشرفت دوباره بررسی راه ما صندوق و تکیه بر اجرای قانون در این کشور است. مقدار زیادی از منابع عمومی را نسبت به سازمان های اجرای قانون در هزینه انتقادی خدمات اجتماعی مانند آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. این نیست ما را امن تر است. آن را سیاه و سفید زندگی می کند در معرض خطر خشونت پلیس و گرفتن نیرنگ در جرم حبس سیستم. بیشتر اجرای قانون است نه پاسخ. این چیزی است که ما در اینجا در وهله اول.

فرهنگ ما از اجرای قانون قرار می دهد پلیس در مکان هایی که آنها لازم نیست. پلیس لازم نیست به اولین پاسخ دهندگان به همه بحران و آنها نباید بود. مددکاران اجتماعی و پزشکان و دیگران خدمت می کنند در محل پلیس برای مسائل از جمله سلامت روانی بحران خشونت خانگی و اعتیاد و بی خانمانی. اما برای ایجاد این واقعیت ما نیاز به د-اولویت بندی اجرای قانون و برش بودجه یک شروع خوب است. قانونگذاران باید منحرف کردن بودجه برای ادارات پلیس قرار داده و آن را برای استفاده بهتر در جامعه-رهبری طرح های. سرمایه گذاری در خدمات مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش را کاهش دهد و نقش پلیس در جامعه حفاظت از سیاه زندگی و تغییر تمرکز به کمک به مردم به جای آسیب رساندن به آنها.

زمانی که من شرکت تاسیس Black Lives Matter تقریبا هفت سال پیش گفتگو در مورد خشونت پلیس بود شروع به وارد جریان اصلی گفتمان—نه به دلیل خشونت پلیس بود که هر چیزی جدید اما به دلیل از کار فعالان و طرفداران آورده است که این مسئله به نور با کمک از فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به تصرف خود حوادث در تلفن های ما. امروز بیشتر مردم محوری برای زندگی از من می توانست تا کنون تصور است. که خود نشانه ای از پیشرفت است. اما به نوبه خود سیاه زندگی ماده به بیش از یک رالی گریه ما باید رول تا آستین ما و انجام کار. بیایید پاره کردن سیستم است که به ما آسیب برساند و تقویت سیستم است که پیشرفت واقعی برابری.

اجازه دهید مطمئن شوید که Black زندگی مسائل در هر مرحله و در هر جنبه از جامعه نیز قبل از پلیس به زانو خود را در گردن.