سیاه, جمعیت اقلیت ضربه سخت تر توسط COVID-19

جدید کروناویروس است بسیار قابل توجه جمعیت اقلیت — شهری به خصوص سیاه پوستان و سرخپوستان ناواهو زندگی خود را رزرو. کارشناسان می گویند اجتماعی و عوامل اقتصادی که تا قبل از COVID-19 بحران ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا.

“ما دریافتیم که وجود دارد تفاوت بزرگ در بسیاری از افراد در معرض خطر از COVID-19 از اقلیت و جمعیت کم درآمد” گفت: مطالعه همکاری نویسنده جولیا Raifman. او دستیار پروفسور سلامت, قانون, سیاست و مدیریت در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی.

Raifman معتقد است دهه نابرابری در آموزش و پرورش ، مسکن ، شغل و سطح استرس را به کمک بیش از حد خطر بیماری های مزمن را بر اساس نژاد و قومیت و درآمد. و همان کسانی که مسائل تشدید COVID-19 بحران است.

دکتر Gary LeRoy رئيس جمهور از آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده. او گفت: “COVID همه گیر واقعا تابیده نور روی اختلاف در مراقبت های بهداشتی نتایج برای مردم رنگ و وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین تر و این مطالعه را افزایش می دهد برخی از نقاط بسیار معتبر در مورد آن اختلاف است.”

به دنبال اعداد

در نیویورک, سیاه پوستان را تا 33 درصد از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان. در عین حال مردم سیاه و سفید هستند و فقط 18 درصد از جمعیت این ایالت با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. آمار اولیه از شهر نیویورک نشان می دهد که سیاه پوستان دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 به عنوان سفید پوستان هستند. CDC همچنین گزارش داد که در شهر نیویورک, نرخ مرگ و میر به میزان قابل توجهی بالاتر برای اسپانیایی و لاتین نسبت به سفید پوستان است.

دیگر مناطق سخت ضربه COVID-19 دیده می شود شبیه روند مرگ و میر برای مردم سیاه و سفید. لوئیزیانا جمعیت است که حدود یک سوم اما حدود 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در سیاه پوستان به گفته نیویورک تایمز. در ایلینوی 15 درصد از جمعیت سیاه است اما 43 درصد از کسانی که از درگذشت COVID-19 سیاه پوست بودند. میشیگان جمعیت است که حدود 14 درصد سیاه و در عین حال مردم سیاه و سفید برای اختصاص 40 درصد از دولتی که COVID-19 مرگ و میر.

ملت ناواهو دارای جمعیت کمتر از 300,000 مردم در نیومکزیکو و آریزونا و یوتا است. شبکه خبری ABC گزارش داد که در حالی که آمریکایی های بومی را تشکیل می دهند فقط 5 درصد از نیومکزیکو جمعیت آنها نشان دهنده 20 درصد از دولت COVID-19 موارد است.

درآمد به نظر می رسد کلید

Raifman مطالعه نگاه شيوع COVID-19 عوامل خطر مانند آسم و بیماری های قلبی و دیابت است. محققان بررسی 2018 داده ها از جمله بیش از 330,000 مردم از سراسر کشور نماینده گروه.

سپس محققان تخمین زده شده است که 43 درصد از بزرگسالان آمریکایی حداقل یک COVID-19 عامل خطر. که حدود 97 میلیون نفر است. حدود 18 درصد باید دو یا بیشتر از عوامل خطر است که حدود 40 میلیون نفر است.

زمانی که محققان در نگاه کسانی که زیر 65 آنها یافت می شود حداقل یک عامل خطر در: 33 درصد از بزرگسالان 42 درصد از آمریکایی های بومی بزرگسالان و 27 درصد از سفید بزرگسالان است.

تنها 8 درصد از سفید بزرگسالان تا به حال چندین عوامل خطر در مقایسه با 11 درصد از بزرگسالان و 18 درصد از آمریکایی های بومی بزرگسالان است.

استارک تفاوت های نژادی نیز یافت می شود در 65 ساله و مسن تر ،

محققان دریافتند که در افراد زیر 65 کم درآمد بزرگسالان بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به یکی یا بیشتر از عوامل خطر به عنوان درآمد بالا بزرگسالان است. کسانی که با درآمد کم شد و بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به چندین عوامل خطر.

نویسندگان این مطالعه اشاره کرد که دیگر بی عدالتی — مانند زندگی در شلوغ multigenerational خانه مشغول به کار در صنعت خدمات در یک کار است که نمی توان از راه دور انجام می شود و نیاز به استفاده از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به محل کار — می تواند کمک به یک خطر بالاتر از COVID-19.

یک عامل مهم در کمک به عفونت برای ملت ناواهو است که حدود 30 درصد از خانه ها در رزرو لازم نیست که آب در حال اجرا است که باعث می شود به طور منظم دست شستن یک چالش ABC اخبار گزارش گفت:.

LeRoy بود که نه درگیر در مطالعه جدید اشاره کرد که عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی به احتمال زیاد بازی در یک نقش بیش از حد. در مراحل اولیه COVID-19 همه گیر مردم نمی تواند به راحتی دسترسی به آزمون و بدون ارجاع به یک دکتر. که به معنای کسی که نیاز به پرداخت هزینه برای یک بازدید دکتر, دریافت ارجاع و سپس برای تست احتمال تحمیل هزینه های بیشتر. و حتی اگر آنها پیدا کردن آنها به این ویروس در آنها ممکن است قادر به قرنطینه اگر به طور موثر آنها زندگی می کردند در یک خانه شلوغ.

“ما فقط می توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما و همه منابع را به پناهگاه در محل به طور موثر” LeRoy گفت. او اضافه کرد که او انتظار ندارد وجود خواهد داشت هر گونه سریع برای رفع این مشکلات طولانی مدت است.

شرایط کار یک عامل بسیار مهم در سلامت, نابرابری, LeRoy اضافه شده است. بسیاری از مردم از رنگ و یا با درآمد پایین کار در خدمات-صنعت و مشاغل که نیاز به تماس نزدیک با دیگران مانند خانه سالمندان دستیاران. مشاغل صنعتی همچنین می توانید با نگه داشتن مردم در تماس با او گفت و با اشاره به نرخ بالای عفونت در افراد مشغول به کار در گوشت-گیاهان پردازش.

نگاهی به آینده

“من امیدوارم که ما از ظهور این بیماری همه گیر به عنوان دقیق جامعه جهانی اما ما به آدرس این خودنمایی بهداشت اختلاف” LeRoy گفت.

یک مکان برای شروع ممکن است ساخت آنتی بادی آزمایش بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یا نه شما تا به حال COVID-19 عفونت, اما آن را هنوز روشن نیست اگر که همچنین بدان معنی است که شما نمی تواند reinfected. او گفت: این آزمون در دسترس است در برخی از مناطق, اما ممکن است به راحتی در دسترس برای برخی از, و هزینه است $65.

“شما نمی نیاز به ارجاع به یک دکتر برای این تست اما بسیاری از مردم نمی توانند پرداخت $65,” LeRoy گفت.

Raifman گفت که به عنوان شهرها و شهرستانهای متحده شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی اقتصاد “این مهم است که به فکر می کنم در مورد چگونه ما همه به هم پیوسته. سیاست هایی که محافظت از اقلیت ها و مردم کم درآمد کمک به حفاظت از همه. اگر ما می تواند به جلوگیری از بیماری در جوامع که در معرض خطر هستند من فکر می کنم آن را به جلوگیری از به طور کلی مرگ و میر و ما می توانیم احساس راحت تر باز شدن اقتصاد بیش از حد.”

Raifman مطالعه آنلاین منتشر شد به تازگی در مجله آمریکایی طب پیشگیری.

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه COVID-19 عفونت تحت تاثیر قرار اقلیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de