تاول موج گرما به سطح شیب دار بالا در جنوب غربی مرکزی ایالات متحده به عنوان ژوئیه پیشرفت

هواشناسان هشدار می دهند که مداوم گرما و خشکسالی در بخشهایی از جنوب غرب و دشت متحده به احتمال زیاد به بدتر در حالی که متناوب گرما و دور از رعد و برق پیش بینی می شود برای بخشهایی از غرب و شرق برای اواسط جولای.

اصلی جریان جت, روبان بالا-سرعت هوا در سطح فضای که در آن جت کروز بود واقع در امتداد شمال ردیف ایالات متحده با جنوب نرخهای پایین در شمال غربی و شمال شرقی در آغاز ماه ژوئیه.

تبلیغات

جریان جت است که هوا را صاف به طور خلاصه و اجازه می دهد برخی از گرما از جنوب غربی و دشت برای فشار به غرب برای زمان پس از استقلال در روز آخر هفته.

حرکت رو به جلو به اواسط جولای جریان جت است که هوا به تغییر شکل در چنین راهی را به عنوان علت بزرگ شمال برآمدگی بیش جنوب غربی است.

این پیش بینی راه اندازی تولید آنچه که به نام فشار بالا منطقه در ترین سطح از سطوح فوقانی جو است. در طول تابستان الگوهای مشابه منجر شده در روز پس از روز از گرما تاول و آفتاب با کمی به هیچ بارندگی.

حتی اگر جولای به طور معمول گرم ترین ماه سال برای بسیاری از ملت های الگوی انتظار می رود که محور بیش از یک منطقه است که در حال حاضر کم و یا هیچ بارندگی در هفته های اخیر و در حال حاضر تجربه گسترده غیر طبیعی خشک خاک در شرایط خشکسالی شدید.

تبلیغات

مناطق در سراسر برخی از دشت متحده تکیه بر مجتمع های بزرگ از رعد و برق برای پر کردن مخازن آب و محصولات کشاورزی. این رخ داده است اما آنها شده اند بسیار پراکنده و به طور کلی محدود به نیمه شمالی دشت با هنوز هم در بخشهایی از نیمه شمالی هنوز هم از دست رفته به طور منظم دور از بارش باران.

خشکی گرایش به نژاد گرما پس بیشتر از انرژی خورشید استفاده می شود برای حرارت زمین و قسمت پایین جو به جای تبخیر رطوبت. نتیجه این است که بالاتر از متوسط درجه حرارت.

“در الگوی برای قسمت وسط ژوئیه ما انتظار روال اوج در اواسط 90s به نزدیک 100 F برای بسیاری از دشت ها و دامنه های شرقی رشته کوه های راکی از جمله دنور” با توجه به هواشناس تایلر Roys است که یک عضو از AccuWeather را دوربرد تیم.

“به عنوان الگوی تکامل می یابد اوج در پایین 100s می تواند روال برای High Plains منطقه به خصوص در جنوب نصف” Roys اضافه شده است.

با وجود قدرت جت جریان و فشار بالا سیستم در غرب یک مقدار کمی از رطوبت از مکزیک فیلتر خواهد شد در که مربوط به آمریکای شمالی موسمی.

تنها پراکنده و رعد و برق فعالیت است به احتمال زیاد بیش از این باد از جنوب غرب و رشته کوه های راکی در الگوی در هفته های آینده. در حالی که یک زن و شوهر از نقاط ممکن است به اندازه کافی سنگین downpour به علت جاری شدن سیل و بقایای جریان در اسکار سوختگی محل اصلی اثر رعد و برق ممکن است به تولید خشک رعد و برق است که می تواند جرقه بیشتر آتش سوزی.

تبلیغات

“ما نگرانی برای محصول گندم در دشت به عنوان ژوئیه مهم ماه برای رشد گیاهان” Roys گفت.

کمی کمتر از سطح زیرکشت گندم کاشته شد در سال 2020 با توجه به ایالات متحده وزارت کشاورزی.

“حتی اگر گندم نیاز به کمتر رطوبت به رشد و بلوغ پیش بینی بدتر شدن خشکی می تواند منجر به کاهش بازده در مرکز و جنوب مناطق دشت” Roys توضیح داد.

دورتر به سمت شرق در ذرت کمربند از غرب و دره می سی سی پی در منطقه مرکزی و شمال دشت, بیشتر ذرت کاشته شد نسبت به سال گذشته است که باید کمک به پایان فصل بازده. اما جیب خشکی می تواند تبدیل به یک مشکل.

“ما هنوز هم نگرانی برای برخی از مناطق در کمربند ذرت پس در یک الگوی مانند این وجود هنوز هم مناطقی که از دست رعد و برق در وقت و زمان دوباره که می تواند شیرین کاری رشد” با توجه به AccuWeather منجر دوربرد هواشناس پل Pastelok.

بسیاری از مناطق در کمربند ذرت را مدیریت برای گرفتن به اندازه کافی باران به تحت تاثیر آب و هوای گرم.

“چه مدت و چگونه گسترده و گرم و خشک و آب و هوا است که در طول ماه ژوئیه تعیین خواهد کرد که چگونه جدی یا نه وضعیت می شود” با توجه به AccuWeather ارشد هواشناس دن Kottlowski.

Kottlowski یک ایندیانا بومی که در یک مزرعه بزرگ شد گفت: “کشاورزان در کل بسیار انعطاف پذیر است و می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط آب و هوا در دلیل و تمایل به گزاف گویی به سرعت.”

از نیمه شرقی و از غرب به سواحل شرقی طور کلی جنوب شیب در جریان جت است که هوا برای قسمت وسط جولای.

تبلیغات

وجود خواهد داشت و دور از گرما که در آن درجه حرارت می تواند افزایش نیز به 90s در تعداد روز در شهرهایی مانند شیکاگو, مینیاپولیس و سنت لوئیس به عنوان ژوئیه پیشرفت می کند.

در حالی که رسوخ حرارت هستند به احتمال زیاد به گسترش از غرب به شرق در اواسط جولای الگوی, با اوج در چند روز صعودی به 90s وجود خواهد داشت تعدادی از روزها با اوج در بیشتر نمونه در محدوده 80s. این دوچرخه سواری شرایط دما انتظار می رود در شهرهایی مانند واشنگتن دی سی پیتسبورگ فیلادلفیا و نیویورک.

این رسوخ گرما در غرب میانه و شمال شرقی به احتمال زیاد شکسته توسط خانه رشد پاپ آپ رعد و برق مربوط به کمی کولر هوایی در جریان جت, سطح, اما همچنین یکی دیگر از پدیده: مجتمع های بزرگ از رعد و برق است که می تواند سفر صدها مایل در طول چند روز.

“این الگوی ما در آینده برای قسمت وسط جولای مساعد برای derechos در لبه گرما از شمال دشت به میانه و بخش هایی از شرق” با توجه به AccuWeather مشروبی که بدرقه نوشابه طوفان بلیک Naftel.

Derechos هستند و عمر طولانی مجتمع از رعد و برق است که می تواند آسیب gusts باد و hurricanelike باران شرایط در امتداد یک مسیر اعم از 250 به 400 مایل یا بیشتر.

AccuWeather ادامه خواهد داد به دنبال توسعه داستان با پیش بینی آب و هوا برای جولای.

“با بسیاری از مردم به جاده ها در rv ها و کمپینگ رفتن به تعطیلات خود را برای اولین بار با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر نظارت شدید آب و هوا و مناطق بحرانی خطر آتش سوزی هستند و مهم تر از همیشه” Pastelok اضافه شده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>