لاس وگاس — مایک بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار صرف صدها میلیون دلار در ایالت یوتا و کشورهای دیگر در سراسر کشور در پیشنهاد خود را برای کاخ سفید خواهد شد پیوستن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بحث مرحله برای اولین بار روز شنبه در لاس وگاس.

او می تواند یکی برای Utahns به سازمان دیده بان در دو ساعت اولیه ریاست جمهوری بحث خواهد شد که پخش KSL Ch. 5 شروع 7 p. m. روز شنبه پس از ضربه زدن به 19 درصد در جدید NBC/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی دوم به ایالت ورمونت برنی ساندرز در 31٪.

“بلومبرگ بزرگترین ناشناخته داستان از این انتخابات فصل گفت:” مستقل ناظر انتخابات اسکات راسموسن که انجام Deseret News/Hinckley موسسه سیاست اوکراین ، “او ثابت کرده است که اگر شما صرف $300 میلیون نفر در سراسر کشور شما می توانید به خوبی در برخی از نظر سنجی.”

از جمله در ایالت یوتا که در آن بلومبرگ کاهش یافته است بیش از 2 میلیون دلار در تبلیغات. راسموسن را رای گیری برای Deseret News و Hinckley موسسه در ماه ژانویه نشان داد بلومبرگ قویترين نشان دادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یوتا با 32 درصد از رای دهندگان ایالت یوتا گفت که می خواهم رای دادن برای او در مقایسه با 45% برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ برگزار خواهد شد پس از بحث تجمع در سالت لیک سیتی در روز پنج شنبه در محل 6SIX9, 669 S. غرب معبد. درب باز و در ساعت 8 صبح به 9 صبح رویداد. او همچنین در بازدید از دولت در ماه گذشته و لورن Littlefield خود ایالتی یوتا گفت که حمایت در حال رشد است به صورت بلومبرگ.

“ما دیده ایم ناگهانی در حمایت از مایک بلومبرگ در اینجا در ایالت یوتا و ما می دانیم که رای دهندگان در اینجا علاقه مند به دیدن مایک پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در بحث مرحله فردا شب” لیتل گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “ما هیجان زده به شنیدن مایک را مورد یوتا رای دهندگان که او بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور است.”

در روز چهارشنبه بحث راسموسن گفت: بلومبرگ “را جذب مقدار زیادی از توجه و مقدار زیادی از گرما. نه فقط به خاطر اینکه او را به خوبی انجام می دهند در نظر سنجی چرا که بسیاری از مبارزات دیگر به نظر می رسد به خشم راه او را رفته است در مورد آن. او دریافت نمی کند در ابتدا او نمی تواند از طریق این اوایل متحده است. او فقط خود را باز کرد checkbook.”

بلومبرگ است نه رقابت در چهار اولیه رای گیری آمریکا — آیووا و نیوهمشایر که در آن ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بود بالا مانكن یا در نوادا که در جلسه روز شنبه است و یا در کارولینای جنوبی Feb. 29 اولیه.

پس چگونه بلومبرگ انجام در اول بحث می تواند یک تاثیر بزرگ در چگونه به خوبی او را در یوتا 3 مارس ریاست جمهوری اولیه. یوتا یکی از بیش از یک دوجین متحده برگزاری انتخابات بر آنچه شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

“من فکر می کنم که مهم ترین چیز در مورد بحث فردا شب” راسموسن گفت. “اما نکته دیگر بدیهی است که یوتا رای دهندگان باید با توجه به آنها به عنوان دیده بان نامزدهای دیگر این است که هر کس آنها با توجه به این که فرصتی برای شنیدن یک کمی بیشتر.”

کریس Karpowitz مدیر شرکت BYU مرکز برای مطالعه از انتخابات و دموکراسی نیز گفت: بلومبرگ مشارکت در این بحث مهم است پس این احتمال وجود دارد که اولین بار او را تحت فشار در برخی از بحث برانگیز بیشتر عناصر از رکورد خود” به عنوان شهردار از جمله توقف-و-frisk سیاست در اقلیت.

“نیاز به پاسخگویی در مورد این مسائل کاملا متفاوت است از صرف پول خوبی تولید تبلیغات” Karpowitz گفت. “با توجه به این که مهر صرف شده است در یوتا از آن خواهد شد به ویژه مهم است برای دیدن چگونه Utahns ارزیابی پاسخ های خود را.”

دوشنبه شب Buttigieg جذب برخی 4,500 Utahns به یک رویداد در اتحادیه برای یک رالی با توجه به برآوردهای منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را. او گفت: Deseret News کرده داوطلبان به جای “منابع میلیاردر” برای رساندن پیام خود در یکی از مهمترین و جمهوری متحده در این کشور است.

Buttigieg گفت: باریک سرب در دموکراتیک نماینده تعداد پس از آیووا و نیوهمپشایر نشان می دهد “این فقط در مورد چگونه معروف هستید یا چقدر پول دارید.” او گفت که او می داند چگونه به رقابت در یک محافظه کار دولت است.

“من می دانم که احساس دوباره آنجا را من اداره می شود به عنوان یک دموکرات شهردار عمیقا محافظه کار دولت مانند ایندیانا است. آنچه که من در بر داشت این است که فرصت وجود دارد نه تنها همچنان به رشد دموکراتیک ما پایه ما قوی ارزش بلکه به دعوت بسیاری از مستقل به صفوف ما,” او گفت:, و همچنین به عنوان “آینده سابق جمهوری خواهان.”

Karpowitz گفت: بزرگ مردم در انتخابات برای Buttigieg در سالت لیک سیتی “نشان می دهد که وجود دارد این است که علاقه و یا حداقل برخی از کنجکاوی در پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نامزدها و شنیدن آنچه که آنها می گویند به یوتا مخاطبان است.” او اشاره کرد Buttigieg ساخته شده یک نقطه گفت “مذهبی تعهدات نباید در این استان از یک حزب سیاسی.”

ساندرز برنده ریاست جمهوری 2016 حزبی رای در ایالت یوتا به راحتی ضرب و شتم این حزب نامزد احتمالی هیلاری کلینتون. مبارزات انتخاباتی خود را برگزار می شود یک رویداد در سالت لیک سیتی به انرژی داوطلبان در روز دوشنبه. روز دوشنبه ساندرز کمپین گفت: چهار کارکنان استخدام شده اند در ایالت یوتا و یک دولت مرکزی باز است در سالت لیک سیتی.

اما ساندرز همراه با دیگر نامزدها از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگزار شد که جمع آوری کمک در پارک شهرستان در سال گذشته و مینه سوتا بهداشت ، ctq هنوز برای برنامه ریزی حوادث در ایالت یوتا در پیش از سه شنبه. و نه ماساچوست ایالت الیزابت وارن برگزار شد که یک کمپین تجمع در سالت لیک سیتی در ماه آوریل گذشته.

“Buttigieg, Bloomberg, Klobuchar و حتی بایدن باید از این پتانسیل به درخواست تجدید نظر به متوسط بیشتر رای دهندگان در کشور از جمله جمهوری خواهان که در حال ناراحت کننده با مغلوب ساختن پیشی جستن” Karpowitz گفت. “چهار بحث است یک فرصت عالی برای یوتا رای دهندگان که تنها با شروع به توجه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im