از تمام رقیب دموکرات برای ریاست جمهوری, نامزدی مایکل بلومبرگ بدترین انتخاب برای بحث دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر شدت موضوع مهم: امنیت اجتماعی را در آینده. بلومبرگ موقعیت اجتماعی و امنیتی است که به حق از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: موقعیت — و به طور گسترده ای کنند و حتی رای دهندگان جمهوری خواه اجازه دهید به تنهایی دموکرات.

بلومبرگ دارای سابقه ای طولانی در حمایت از کاهش امنیت اجتماعی از جمله بالا بردن سن بازنشستگی. او را تحقیر امنیت اجتماعی یکی از محبوب ترین و موفق ترین برنامه های دولت در تاریخ, با مقایسه آن را به برنی Madoff را طرح Ponzi. او مشتاق حامی Bowles-سیمپسون ریاضت کمیسیون که سعی جم از طریق تامین اجتماعی کاهش در پشت درهای بسته.

“نزدیک به عنوان خوانده شده نشان می دهد که بلومبرگ تغییر نکرده مشاهدات خود را. او فقط بدست دقیق در مورد پنهان کردن آنها را.”

در حال حاضر بلومبرگ در حال اجرا است به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور — حتی اگر او یک جمهوری خواه برای سال تنها یک دموکرات در سال 2018 است. برای ماه مهر بود و تنها عمده نامزد بدون امنیت اجتماعی طرح است. در حال حاضر او در نهایت منتشر شد یکی.

بلومبرگ امنیت اجتماعی طرح بسیار دقت. بر خلاف بلومبرگ گذشته اظهارات این طرح نه کاملا تایید امنیت اجتماعی کاهش است. که جای تعجب نیست پس از برش امنیت اجتماعی فوق العاده محبوب با رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی. اما نزدیک به عنوان خوانده شده نشان می دهد که بلومبرگ تغییر نکرده مشاهدات خود را. او فقط بدست دقیق در مورد آنها را پنهان.

این طرح می گوید که بلومبرگ خواهد “در نظر گرفتن گزینه برای حفظ و تقویت امنیت اجتماعی را در دراز مدت منابع مالی در حالی که حفظ و افزایش مزایا برای نیازمندترین افراد گیرنده است.” بلومبرگ مشخص نیست چه این “گزینه” هستند. اما آنچه که او می گویند صحبت می کند جلد است.

سیاستمداران که می خواهید برای کاهش امنیت اجتماعی اما نمی خواهید پاسخگو در انتخابات جعبه فکر می کنم آنها می توانند صدای معقول در حالی که پنهان کردن خود واقعی انداز با این استدلال که همه گزینه ها باید روی میز. این یک بدبینانه راه اجتناب از مصرف یک موقعیت. آن است که یک محافظه کار رویایی برای حفظ منافع برای فقیرترین آمریکایی ها در حالی که کاهش آنها را برای طبقه متوسط تبدیل تامین اجتماعی به طوری که آن را دیگر به دست آورده بیمه. امنیت اجتماعی را به دست آورده طبیعت چیزی است که باعث می شود آن را بسیار موثر و سیاسی قوی است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

هنگامی که آنها از موقعیت های محبوب سیاستمداران هیچ مشکل و تبیین آنها است. هیچ سیاستمدار پنهان پشتیبانی از برش طبقه متوسط مالیات است. به طور مشابه هر دیگر نامزد حزب دموکرات گفته است که به صراحت از آنها حمایت و گسترش امنیت اجتماعی و مخالفت با آن را برش. همه آنها پشتیبانی بازگرداندن امنیت اجتماعی به محدوده تعادل نیاز به کسانی که در بالا به پرداخت سهم عادلانه خود را.

“وعده های خود را به ‘تقویت’ و ‘حفظ’ امنیت اجتماعی هستند بی معنی است. این کلمات اغلب استفاده می شود توسط میلیاردر نخبگان مانند بلومبرگ به عنوان کد برای ‘برش امنیت اجتماعی به آن را ذخیره کنید.'”

حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به تازگی به عنوان دولت از اتحادیه است که او نمی خواهد کاهش امنیت اجتماعی است. این البته یک دروغ از یک هفته بعد او منتشر شد بودجه است که نشانی از آن را کاهش دهد. اما او مطمئن است به خاطر دروغ گفتن در سرب تا انتخابات.

این امر می شده اند دشوار است برای بلومبرگ به انتشار یک برنامه است که به صراحت قوانین را کاهش داد. برنی ساندرز’ طرح می کند که آیا الیزابت وارن. پیت Buttigieg طرح می گوید که او می خواهد “به طور کامل محافظت از امنیت اجتماعی برای نسل بعدی بدون برش هر کسی مزایای حصول اطمینان از خوش شانس ترین پرداخت سهم عادلانه خود را.” جو بایدن را طرح می گوید که او را “قرار دادن برنامه در یک مسیر طولانی مدت پرداخت بدهی با درخواست آمریکایی ها به خصوص با دستمزد بالا به پرداخت مالیات است در کسانی که درآمد که خانواده های طبقه متوسط پرداخت.”

نه بایدن و نه Buttigieg باید به طور کامل مورد اعتماد در امنیت اجتماعی است. مانند بلومبرگ بایدن دارای سابقه حمایت از کاهش. Buttigieg به تازگی ساخته شده خطا در آغوش ریاضت اقتصادی است. که گفت: هر دو بایدن و Buttigieg آن را روشن در وب سایت خود را که آنها در حال اجرا در حفاظت و گسترش هرگز برش امنیت اجتماعی است.

برای کسانی که به دنبال امنیت اجتماعی بحث از نزدیک بلومبرگ کلمات مورد “گزینه های” یک سیگنال روشن است. زبان خود است خودی صحبت می کنند یک چشمک و اشاره به اهدا کننده کلاس است که او آنها را به نفع برش امنیت اجتماعی است. وعده های خود را به “تقویت” و “حفظ” امنیت اجتماعی هستند بی معنی است. این کلمات اغلب استفاده می شود توسط میلیاردر نخبگان مانند بلومبرگ به عنوان کد به صورت “کاهش امنیت اجتماعی به آن را ذخیره کنید.” و نه بلومبرگ حمایت از هدفمند امنیت اجتماعی را افزایش می دهد الهام بخش اعتماد به نفس. Bowles-سیمپسون همچنین شامل هدف سود را افزایش می دهد در کنار بزرگ کاهش به طور کلی مزایای. به طوری که پل رایان در نظر دارد.

برای به دست آوردن حق در اجتماعی, امنیت, عصر ایران باید رد گذشته خود را پشتیبانی برای کاهش. او باید تعهد که او هرگز حمایت برش یک پنی از زمان و یا منافع آینده. مگر اینکه اتفاق می افتد که حامیان امنیت اجتماعی باید در نظر او دشمن از برنامه — و رای بر این اساس در دموکراتیک اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im