‘یقه آبی بوم” یک مجسمه است

“این آمریکایی قتل عام متوقف می شود حق در اینجا و متوقف می شود در حال حاضر.”

که بزرگ خط از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح آدرس توصیف یک dystopian ایالات متحده با “زنگ زده کردن کارخانه های پراکنده مانند سنگ قبرها در سراسر چشم انداز” با توجه به بد و معاملات تجاری است که تشویق برون سپاری.

به تازگی نصب شده رئیس جمهور وعده داده شده به “بازگرداندن شغل ما” با مذاکره معاملات بهتر است که “به نفع کارگران آمریکایی و خانواده های آمریکایی است.”

چه تفاوت سه سال کوتاه از مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است—حداقل با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. در ایالت متحده آمریکا در فوریه 4, او به نام اقتصاد ایالات متحده “بهترین بوده است” گفت: او را به ایجاد یک “یقه آبی بوم” که در آن “شرکت ها را ترک نمی; آنها در حال آمدن به ایالات متحده آمریکا.” او اعالن “پس از چند دهه از تخت و سقوط درآمد و دستمزد در حال افزایش سریع” به خصوص برای اقشار کم درآمد کارگران است.

در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن امریکا مدیران شرکت ها به sheepishly سوار کردن خود چینی و مکزیکی گیاهان به عنوان یکی زنگ کمربند کارخانه پس از دیگری خود را تبدیل چراغ عقب و کارگران گرد و غبار کردن نام صفحات قدیمی خود را در قالبهای. آن را مانند تبدیل بیلی جوئل را تیره و تار “آلن تاون” به یک صحنه از سال 1986 کمدی Gung Ho. مشکل حل شد!

در واقعیت (قلمرو رئیس جمهور اجتناب به عنوان آنجا که ممکن است) اقتصاد ادامه داد: در یک مسیر مستقیم از چه تهمت به ارث رسیده از رئیس جمهور باراک اوباما.

بله دستمزد در واقع بالا رفتن با توجه به اداره کار و آمار. اما بسیاری از آن است که با توجه به حداقل دستمزد را افزایش می دهد تصویب در سطح ایالتی و محلی. همانطور که در نمودار زیر متوسط دستمزد برای مردان باقی مانده است و هنوز هم کمتر در حال حاضر از آن بود که در سال 1979.

هنگامی که ما نگاه فقط غیر کالج تحصیل کارگران—آنچه که ما به طور سنتی فکر می کنم به عنوان “یقه آبی” کارگران—واقعیت این است که حتی starker. از سال 1979 که دستمزد متوسط برای این گروه رفته 12.3 درصد است.

به علاوه ناظران از جمله کوئنتین Fottrell از دیده بان بازار—سوال که آیا دستمزد برای هر گروه واقعا می رویم تا با توجه به روش استفاده شده توسط اداره آمار نیروی کار. Fottrell اشاره به دستمزد واقعی شاخص که با استفاده گسترده تر از مجموعه ای از نقاط داده و در می یابد که در حالی که دستمزد واقعی افزایش یافته است 16 درصد به طور کلی در ایالات متحده از سال 2006 “دستمزد واقعی” کاهش یافته است 9 درصد هنگام تنظیم شده برای تورم است.

در واقع Fottrell یادداشت دستمزد واقعی که در واقع کاهش 1.3 درصد پس از پایان 2017.

یکی دیگر از شاخص های اقتصادی که نرخ مشارکت نیروی کار است hovered حدود 63 درصد از مردم از طریق بسیاری از اوباما بعد از رکود اقتصادی در انتخابات ریاست جمهوری است که در آن می ایستد. مهم نیست که این کشور ضعیف کار نرخ مشارکت بنیاد گرفته شد برای نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که نرخ بیکاری بود واقعا 43 درصد است.

در واقع به عنوان مشخص شده در نمودار زیر, ایالات متحده آمریکا, مسیرهای پیاده روی اکثر کشورهای G7 در مشارکت نیروی کار در میان نخست در سن کار (25-54) بزرگسالان است. آمریکا استثنایی, در واقع.

ترکیب این نیز وجود دارد که تعداد نگران کننده ای از کار مردان که باید بررسی شود از نیروی کار به طور کامل. بسیاری از این مردان لازم نیست, کالج, درجه های آنها نیز عمدتا در تعداد انگشت شماری از مناطق روستایی و کم درآمد مناطق سراسر کشور:

و آنچه در مورد تهمت و ادعا می کند از بازگشت از تولید شغل ؟ واقعیت این است که شده است وجود دارد رشد آهسته در بخش تولید و این رشد است که به سادگی ادامه پست-رکود اقتصادی نرخ رشد اوباما. ما هنوز نمی بازگشت به قبل از رکود تولید سطوح شغلی. اما ما کاملا از راه دور از “تفاهم” دوران اوایل 1990s یک مغلوب ساختن پیشی جستن است فوق العاده متمرکز در سرزنش برای تعطیلی کارخانه.

بیشتر چه تهمت ادعا می کنند که خود را “جدید” ایران با کانادا و مکزیک ایجاد خواهد شد “100,000 جدید بالا پرداخت خودکار آمریکا شغل” مضحک است. هنگامی که شما نگاه در تولید خودرو پیش بینی شما متوجه خواهید شد که GM—بزرگترین تولید کننده خودرو در ایالات متحده—را از تولید 1,999,000 وسایل نقلیه در ایالات متحده در سال 2018 به 1,909,000 در سال 2020 (5 درصد کاهش) در حالی که تولید در مکزیک خواهد سنبله از 837,200 به 1,011,000 (21 درصد افزایش).

لری Wallach, یک متخصص تجارت با شهروند به نام تهمت ادعای آوردن شغل “مضحک است. بهترین سناریو این است که بهبود کار و مقررات زیست محیطی در مکزیک را Wallach گفت: “کاهش شرکت های بزرگ ایالات متحده’ مشوق ها به برون سپاری مشاغل آمریکا به مکزیک است.” و کنگره علامت Pocan دموکرات ویسکانسین و رئیس کنگره حزبی مترقی استدلال که برگ برنده جدید ایران است که تنها “حاشیه” های مختلف از نفتا و درست نیست “هسته نقص است که منجر به برون سپاری از صدها نفر از هزاران نفر از مشاغل در آمریکا.”

شاید بهترین واقعیت-بررسی رشد تولید ناخالص داخلی. با وجود تهمت امیدوار کننده “4% و 5% و یا حتی 6 درصد!” رشد تولید ناخالص داخلی آن نشده درآورده و در هر راه و تهمت خود در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی است و پیش بینی بیشتر از همان قدیمی همان قدیمی در آینده:

همه در همه, آن را روشن است که تهمت اقتصاد چیزی بیش از یک ادامه پست-رکود اقتصادی اوباما اقتصاد gussied تا با وعده داده است که همه چیز در حال رفتن برای به دست آوردن حتی بهتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح یک متخصص در rebranding چیز—این که آیا آن بود که اوباما اقتصاد نفتا و یا ارتباط ما با کره شمالی. اما فقط در حال تغییر چه چیزی است که به نام آن متفاوت است.

“آبی یقه بلوم” متفاوت است. این یک ادعای بی اساس است که مورد نیاز میلیون ها برگ برنده را كه به باور او تبدیل شده MAGA Kool-Aid به شراب. اما اعتقاد به جهان فوق العاده او ایجاد شده به معنی نادیده گرفتن آنچه که آنها در واقع زمانی که آنها سر به کار هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>