Blues’ جی Bouwmeester دستخوش قلب روش بعد از قسمت قلبی

Feb. 14 (UPI) — St. Louis Blues جانباز defenseman جی Bouwmeester تحت عمل موفقیت آمیز کاشت cardioverter-ضفبرلترس روش at UC Irvine, مرکز پزشکی در آناهایم این تیم جمعه اعلام کرد.

این عملیات که بازیابی قلب ریتم طبیعی انجام شد پس از Bouwmeester دچار یک قسمت قلبی در حالی که نشسته بر روی نیمکت در طول شنبه شب بازی در برابر Anaheim Ducks.

“در حال حاضر Bouwmeester است تحت مراقبت دکتر [Pranav M.] پاتل و همچنین به عنوان یک تیم متخصص از UCI electrophysiologists از جمله دکتر مایکل Rochon-اردک و دکتر دیوید دونالدسون” تیم در بیانیه ای گفت. “پس از تصویب انتشار توسط UCI گروه قلب Bouwmeester پرواز خواهد شد بازگشت به سنت لوئیس و نظارت توسط Barnes-Jewish بیمارستان و دانشگاه و پزشکان.

“این بلوز را با ارائه یک به روز رسانی در Bouwmeester وضعیت در اوایل هفته آینده.”

Bouwmeester, 36, تکمیل یک تغییر طولانی بود و در Blues’ نیمکت زمانی که او به نظر می رسد برای رسیدن به یک بطری آب و فرو ریخت. بلوز کاپیتان الکس Pietrangelo و هم تیمی وینس دونن شد نزدیک به Bouwmeester و بلافاصله نشانه برای کمک به.

بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ گفت: Bouwmeester شد بی او پس از سقوط در طول دوره اول و پرسنل پزشکی در هوندا سنتر استفاده ضفبرلترس برای احیای او.

بلوز قرار می گیرد Bouwmeester در مجروح رزرو پس از ترساندن اما گفت: “همه چیز به دنبال بسیار مثبت” برای این مدافع کهنه کار.

Bouwmeester بازی در 17 فصل و رتبه دوم در میان فعال NHL defensemen با 1,241 حرفه ای بازی های انجام شده. او تا به حال نه امتیاز (یک هدف, هشت پاس گل) در 56 به طور منظم فصل بازی های این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر