Boba گزینه های تحویل در اورنج کانتی

اگر شما عشق boba شما می دانید آنچه در آن مانند به یک ناهار یا زمان اواخر ولع مصرف برای آن است. وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن یک عطر و طعم مانند تایلند چای یا چیزی خاص مانند کوکی ها و کرم با کسانی که کوچک نشاسته کاساو یا مانیوک حوزه است. آنها می توانند یک روز معمولی حتی بهتر بنابراین ما ساخته شده یک لیست از برخی از ما اورنج کانتی مورد علاقه های شما. اتمام این مکان که هنوز باز برای تحویل با Postmates و بایگانی اطلاعات برای وقتی که boba ولع مصرف اعتصاب.

Boba جستوجوی

حسن نیت ارائه میدهد از کسب و کار Yab/ Boba جستوجوی

1200 W. وارنر Ave Unit B Santa Ana, CA 92707

مرزهای به معنای تحت فشار قرار دادند. هنگامی که همه در حال ساخت نشاسته کاساو یا مانیوک boba توپ Boba جستوجوی باعث می شود آنها را با شکر قهوه ای. همه چیز را در منوی خود می آفریند نوار بنابراین با تحویل و وانت هنوز هم در دسترس آنها ارزش امتحان کنید.

دوستان مرغ و Boba

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram/ @goeateverything

20 شهر Dr. S Orange, CA 92868

آنها به نام Buddy مرغ و Boba برای یک دلیل. آنها می دانند که چگونه به انجام هر دو بسیار خوب! چک کردن گزینه های خود را از مرغ و boba و پیدا کردن علاقه جدید خود را دسته کوچک موسیقی جاز وعده غذایی.

Boba Yolo

حسن نیت ارائه میدهد از Yelp/ H. Krisha

1068 S Brookhurst Rd. Fullerton, CA 92833

Boba YOLO? آن را حس می کند زمانی که شما فقط می توانید سفارش, مرغ, کاسه, و boba مانند این – یک بار. خود را boba منو به عنوان موثر به عنوان مواد غذایی خود را, منو بنابراین سفارش آنلاین برای دیدن آنچه که شما گم شده است.

Presotea

حسن نیت ارائه میدهد از Ubereats/ Presotea اتاوا

9211 Bolsa Ave. Ste 105 Westminster, CA 92683

نگاهی به این تصویر با کیفیت! با خیلی مراقبت قرار داده و به تصاویر خود را, شما می دانید که آنها فقط به عنوان سخت خود boba بیش از حد. اگر شما در وست مینستر این است که جایی برای رفتن برای خود boba ولع مصرف.

قهوهای مایل به زرد-Cha

حسن نیت ارائه میدهد از Bigsta/ ناشناخته

5317 دانشگاه دکتر Irvine, CA 92612

بله خود boba عالی است. ما آمده ایم برای boba اما ما در ترس از خود شگفت آور, کرکی, ژاپنی, پنکیک. افرادی که نمی خواهند از یک طرف و درمان است که مناسب برای شما دندان شیرین ؟

مکان های شهری

حسن نیت ارائه میدهد از توییتر/ @urbanlocationus

10872 وست Ave. Ste 103 Garden Grove, CA 92843

مهم نیست که شما وجود دارد چیزی خاص را برای شما در اینجا. آنها را مورد علاقه خود را boba نوشیدنی حتی با جایگزین های شیر – و در بالا از آن آنها را شگفت انگیز سیب زمینی سرخ کرده. و نه فقط سیب زمینی سرخ کرده به تنهایی و ارتقاء آنها به nacho سیب زمینی سرخ کرده!

FruiTea Boba

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram/ @fruiteaboba

146 S Main St. واحد l, Orange, CA 92868

وجود دارد boba و پس از آن وجود دارد Fruitea Boba. خود را به نوشیدنی های شیرین مناسب برای هر روز که خود را boba ولع بازدید. تمام مواد تشکیل دهنده خود را تازه و مورد استفاده برای ایجاد کیفیت خود را می نوشد. چک کردن آنها را با تحویل و انتخاب کنید تا در دسترس است!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de