بابی واگنر رتبه بالا linebacker در NFL توسط مربیان پیشاهنگی بازیکنان و مدیران

پس روز خود را در ایالتی یوتا بابی واگنر تبدیل به یکی از بهترین linebackers در NFL.

در این رابطه برخی می گویند.

ESPN وارد رتبه بندی از مدیران و مربیان پیشاهنگی بازیکنان و کارشناسان رده بالای بازیکنان در هر موقعیت.

واگنر شد دارای امتیاز بالا linebackers در لیگ توسط مردم که می دانید این بازی بهترین است.

پس از ورود در لیگ در سال 2012 Wagner شده است standout برای Seattle Seahawks. او شش بار نرم افزار کاسه پنج بار تمام نرم افزار و یک سوپر جام قهرمان. بیش از کار خود را, او تا به حال 10 interceptions یکی برای زمین نشستن کامل هواپیما و پنج تا مجبور گیر میکنه با 1,075 پردازد و 19.5 کیسه. او رفته چهار سال راست انتخاب شدن به هر دو همه طرفدار تیم اول و طرفدار کاسه.

در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند در مورد واگنر هر ESPN.

“برخی از ارزیاب ها می گویند او از دست داده eh یک چهارم گام و 2019 نبود واگنر در بهترین حالت خود. اما او fastball است که هنوز هم بهتر از هر کس دیگری است و او به طور متوسط نزدیک به هشت عبور از دفاع در هر فصل پس از 2017.

“من می دانم که او را پیر و اطراف بوده است اما مرد فقط رو بزرگ غرایز به رفتن با سرعت و هنگامی که شما که شما می توانید به تسلط” گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا exec.

که تسلط به نظر می رسد مثل این: در نظر گرفتن درز مسیرهای با پایان اجرای یک منطقه دفاع با دقت قطره به پوشش و نزدیک بر روی توپ با اقتدار و ایستادگی در کنار راسل ویلسون به عنوان رهبر یک مدعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>