بدن از دست رفته کوهنورد کشف شده در پارک ملی کوه رینیر

30 ژوئن (فردا) — بدن یک کوهنورد گم شده Matthew پناهگاه کشف شده در پارک ملی کوه رینیر در واشنگتن با خدمات پارک های ملی اعلام کرد.

مقامات گفت: بدن از پناهگاه 28 کشف شد در پایه آزادی ریج که در آن او بود گزارش از دست رفته توسط یکی دیگر از اعضای خود را در دفتری جمعه.

تبلیغات

“پناهگاه اسکی بود پشت سر شریک زندگی خود را در حدود 10,400 پا در ارتفاع نزدیک, نما سنگ” پارک گفت. “آنها به عنوان نزولی شد از شست و سنگ های ناشناخته حوادث ناشی از سقوط خود را در شیب زمین های خائنانه.”

معاون سرپرست پارک ملی کوه رینیر تریسی Swartout ارائه تسلیت به پناهگاه عزیزان و در آن گفت: “ما به ارمغان می آورد میزان زیادی از غم و اندوه قادر به او را به خانه به خانواده اش.”

پناهگاه سوم کوهنورد برای رفتن گم شده در پارک در عرض یک هفته. وینسنت Djie یک زن 25 ساله اندونزیایی دانشجویی که همواره در زندگی در سیاتل گذشته دیده می شد ژوئن 19, پیاده روی در Longmire منطقه از پارک.

یک سوم جستجو نامربوط به دیگران نیز در جریان بود در بهشت منطقه از پارک برای Talal Sabbagh 27-year-old کوهنورد از سیاتل. او در گزارش از دست رفته ژوئن 22, هنگامی که یک مقدماتی جستجو انجام شد.

پارک اعلام کرد که آنها در حال همکاری نزدیک با خانواده های دو کوهنورد گم شده به عنوان از کار افتادهches هستند در حال انجام است.

“هر فرد است که می رود از دست رفته در کوه رینیر, عمیقا در مورد” Swartout گفت. “ما جمعی دل درد با خانواده ها و عزیزان کسانی که باقی می ماند از دست رفته که به دنبال آرامش و پاسخ در برخی از سخت ترین روز زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de