بوئینگ پیش بینی: سفر هوایی ممکن است به گزاف گویی برای سال; هواپیما تقاضا در حال سقوط

آوریل 27 (UPI) — سفر هوایی ممکن است رزومه به قبل از همه گیر سطوح و تقاضا برای جت های خود ادامه خواهد داد به تاخیر بوئینگ مدیر عامل شرکت گفت: در یک سهامدار تماس شنبه. قیمت سهام کاهش یافته و پس از یک $4.2 میلیارد برزیل مشارکت معامله را به هم ریخت.

“ما در یک غیر قابل پیش بینی و به سرعت در حال تغییر محیط و آن را دشوار است به برآورد زمانی که وضعیت تثبیت خواهد شد” دیوید Calhoun, بوئینگ, مدیر عامل شرکت گفت: در مجازی سالانه سهامداران نشست. “هنگامی که آن را ندارد, بازار تجاری کوچکتر خواهد بود و ما نیازهای مشتریان متفاوت خواهد بود.”

ممکن است دو تا سه سال برای خطوط هوایی به ساخت و پرواز بین المللی ترافیک, دوباره, Calhoun, اضافه شده.

شیکاگو مبتنی بر هواپیمای غول پیکر بوئینگ دچار اضافه شده بحران مالی پس از جهانی خروج از شرکت 737 Max 8 و پایه 737NG هواپیماهای مسافربری در سال گذشته برای ایمنی معایب.

تقاضا برای ایالات متحده سفر هوایی کاهش یافته است 95 درصد در طول بین المللی بیماری همه گیر Calhoun گفت. حدود دو سوم از این هواپیما در سراسر جهان دارند به دلیل COVID-19 محدودیت های مسافرتی.

در ضمن کالهون گفت: تقاضا برای هواپیماهای مسافربری کاهش یافته است برای بوئینگ و اروپایی رقیب ایرباس, که بدان معنی است که این شرکت در ایالات متحده باید کاهش هزینه ها.

این شرکت در ماه مارس گزارش داد که مشتریان لغو کرده بود 150 سفارشات برای 737 jetliners. این شرکت همچنین برنامه ریزی شده به نصف تعداد 787 Dreamliners در تولید و اعلام کاهش در نیروی کار بلومبرگ گزارش هفته گذشته است.

این شرکت با ارائه یک مارس خریداری به برخی از آن 161,000 کارکنان که حاضر به ترک داوطلبانه با بسته مزایای

بوئینگ سهام کاهش یافته و 2.3 درصد دوشنبه در اوایل معاملات پس از یک $4.2 میلیارد دو سال مقابله با برزیل را امبرائر سقوط از هم جدا شنبه.

Calhoun جایگزین مدیر عامل دنیس Muilenburg که سرنگون شد در ماه دسامبر در رهبری shakeup پس از مشکل با یک ماموریت فضایی و مشکلات مداوم با شرکت 737 Max.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de