بالیوود, آیکون, آیشواریا رای باچان تست مثبت برای coronavirus

12 جولای (فردا) — بالیوود نماد آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

“آیشواریا و Aaradhya نیز مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت است. آنها خواهد بود خود quarantining در خانه. BMC [Brihanmumbai شهرداری شرکت] شده است به روز رسانی وضعیت خود را و در حال انجام مایحتاج. بقیه خانواده از جمله مادر من باید آزمایش منفی است. با تشکر از همه شما برای خواسته های خود و نماز” آیشواریا شوهر Abhishek توییتی یکشنبه.

تبلیغات

اطلاعیه در خصوص 46-year-old Bride & Prejudice, Devdas و Jodhaa Akbar بازیگر’ بهداشت ساخته شده بود ساعت پس از Abhishek, 44 و پدرش آمیتا, 77 — همچنین فیلم هندی ستاره — تایید آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس بودند و دچار علائم خفیف.

“پدر من و من باقی می ماند در بیمارستان تا پزشکان تصمیم بگیرند در غیر این صورت. هر کس لطفا محتاط باقی می ماند و امن است. لطفا همه قوانین!” Abhishek در توییتر نوشت یکشنبه.

هند در حال تجربه یک سنبله در coronavirus موارد با مجموع 867,020 گزارش, یکشنبه. مرگ و میر است 22,762 در رتبه هشتم در جهان است.

آمیتا حرفه ای قدمت آن به دهه 1970 و شامل اجرای برنامه در گتسبی بزرگ, Zanjeer و Sholay.

Abhishek عمل کرده است در Dhoom, اجرا, Yuva, سرکار و Kabhi Alvida Naa Kehna.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>