یک مطالعه جدید منتشر شده دوشنبه نشان داد که یک همبستگی قوی بین ماه گذشته در شخص اولیه انتخابات در ویسکانسین و افزایش عفونت کروناویروس در دولت تقویت تماس های قوی ملی رای-با-سیستم پست الکترونیکی برای نوامبر.

محققان در دانشگاه ویسکانسین-Oshkosh و Ball State University در بر داشت روشن خوشه در موارد در شهرستانهای استان است که تا به حال ترین فرد در مکان های رای گیری در مارس 7, و متوجه شد که تا کنون کمتر مورد جدید تایید شد در شهرستانهای با گسترده غایب رای گیری, رای گیری.

هر چند کارشناسان بهداشت عمومی بود خواست در برابر برگزاری انتخابات با توجه به خطرات در شخص رای گیری تحت فشار قرار دادند به جلو توسط دولت جمهوریخواه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و در آخرین لحظه حکم توسط دیوان عالی ایالات متحده.

تحقیقات ثابت می کند نوشت: روزنامه نگار دیوید sirota را از دست, که تصمیم به حرکت به جلو با فرد رای گیری “به پایان رسید تا گسترش مرگبار بیماری همه گیر.”

اقتصاددانان به بررسی تعداد موارد جدید در هر یک از ویسکانسین 72 شهرستان و متوجه شد که بیشتر موارد گزارش شده در دو تا سه هفته پس از انتخابات—دوره کمون برای Covid-19—در کشورهای با بیشترین تعداد در شخص رای گیری مکان.

“زمانی که متوسط تعداد آراء هر رای گیری محل افزایش 100 (یک 0.10 واحد تغییر) نرخ مثبت آزمون در شهرستان افزایش تقریبا 0.034 به 0.035 (3.4 تا 3.5 درصد) دو تا سه هفته پس از انتخابات” محققان نوشت.

در ضمن اثر مخالف نشان داده شد در شهرستانهای استان که مورد استفاده غایب انتخابات.

“برآورد از غایب رای گیری, رای گیری نشان می دهد که هر واحد افزایش در رای غیابی (اضافی 10000 رای غیابی) منجر به کاهش در نرخ مثبت از بین 0.07 و 0.08 درصد دو تا سه هفته پس از انتخابات” مطالعه می خواند.

پژوهش منتشر شد دو روز پس از یک سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و گفت که آژانس رسمی تعداد Covid-19 موارد مربوط به انتخابات بود و در 71.

لیبریا تونی Evers نام در حزب جمهوری خواه به رهبری مقننه دولت به لغو این فرد در انتخابات و رای دهندگان اجازه می دهد به بازیگران غیابی اما ایران با رد این طرح است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ساعت قبل از انتخابات دادگاه عالی ایالات متحده مسدود شده دولت از تمدید مهلت رای گیری غایب در چه عدالت اموزش Bader Ginsberg هشدار داد که “در نتیجه عظیم محرومیت” به عنوان ویسکانسین رای دهندگان مجبور به انتخاب بین شرکت کننده در این روند دموکراتیک و یا سلامت خود را به خطر می اندازند.

اقتصاددانان که نویسنده مطالعه خواست انتخابات در نظر گرفتن استفاده گسترده از رای غیابی برای جلوگیری از جدید خوشه در coronavirus موارد پس از آمریکا در سال 2020 انتخابات در ماه نوامبر.

“پیدا کنیم و مطابق رابطه منفی بین غایب رای گیری و رای مثبت COVID-19 آزمون ها” می خواند و مطالعه است. “با توجه به این نتایج ممکن است محتاطانه به حدی ممکن است که سیاست گذاران و کارمندان انتخابات را به مراحل یا گسترش تعداد مراکز رای دهی مکان و یا تشویق به رای گیری غایب برای آینده انتخابات برگزار شده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

در رسانه های اجتماعی, دانشگاه هاروارد, اپیدمیولوژی اریک Feigl-دینگ جلب توجه به ارتباط بين حروف و اعداد و بیشتر در رای گیری غایب.

Sirota را از دست اشاره کرد که مطالعه منتشر شد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند یک رای توسط سیستم ایمیل خواهد دعوت گسترده “تقلب انتخابات.”

بر خلاف تهمت را تلاش برای “تولید نگرانی” در مورد غایب انتخابات, sirota را از دست نوشت خود را در خبرنامه “رای توسط سیستم های پست الکترونیکی شده اند گرفتار تقلب و آنها نمی [ترجیح می دهند] یکی بیش از دیگری است.”

مطالعه منتشر شده روز پس از ویسکانسین محافظه کار به رهبری دادگاه عالی ایالت زده Evers’ stay-در-خانه سفارش منجر به استاندار هشدار می دهند که دولت به احتمال زیاد عمده خوشه در coronavirus موارد و مرگ و میر در هفته های آینده.

دولت گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش موارد روز شنبه 502 عفونت های جدید.

تصمیم گیری در خصوص بازگشایی دولت و حرکت به جلو با ماه گذشته انتخابات—هر دو ساخته شده در برابر توصیه های کارشناسان نشان می دهد که حزب جمهوری خواه ویسکانسین قرار دادن “سیاست بر بهداشت عمومی” نوشت: Rep. علامت Pocan (D-Wisc.) در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im